Baško-Melnbārde tuvu "triple-double", TTT samet 105 punktus Tallinā

TTT basketbolistes (7-0, #1) svētdien, 3. decembrī, Latvijas-Igaunijas līgas izbraukuma cīņā uzvarēja Tallinas Universitāti (3-8, #5) ar 105:61. Nākamā spēle 5. decembrī Liepājā.

Savstarpējo spēļu bilance kļuvusi 15-0 rīdzinieču labā. Sezonas pirmajā tikšanās reizē 5. novembrī TTT uzvarēja pretinieces ar 97:64, lai gan pēc pirmā puslaika pārsvars bija tikai četri punkti – 41:37. Mārtiņa Zībarta komandu gaida četras spēles astoņās dienās – 5. decembrī būs izbraukums uz Liepāju, savukārt 9.-10. decembrī Rīgā notiks Austrumeiropas sieviešu basketbola līgas cīņas.

TTT 30 minūtes dominēja laukumā, bet ceturtajā ceturtdaļā Tallinas Universitāte nedaudz uzlaboja savus rādītājus. Galvenā atšķirība – rīdzinieču aizsardzība izprovocēja 21 kļūdu un radīja apstākļus gūt 35 punktus ātrajos izrāvienos, kamēr tallinietes līdzīgā veidā sameta septiņus punktus. Pēc nospēlētas pusstundas rezultāts bija 88:35 viešņu labā.

Gunta Baško-Melnbārde nokļuva tuvu savam trešajam “triple-double”. Uzbrucēja 23:43 minūtēs tika pie 21 punkta, 10 izcīnītām bumbām zem groziem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Rūtai Veiderei “double-double” – 17 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Pirmā divīzija, 3. decembris, Tallina

Tallinn University – TTT Rīga 61:105 (11:32, 14:26, 10:30, 26:17)

Tallinn: Tammika 15, Pībura 10 (8ab, 4rp), Nikolaja 8 (8ab), Taela 7, Uprus 7, Noponena 6, Kaita 2, Pajumets 2, Rūsalu 2, Korjus 2, Bratka, Rits.

TTT: Baško-Melnbārde 21 (2p 8/11, 3p 0/2, 1p 5/6; 10ab, 7rp, eff 31), Veidere 17 (11ab, 2bm, eff 29), Krēsliņa 13, Priede 13, Malota 12 (5ab), Pilābere 12 (7ab), Eibele 10 (6ab, 7rp), Eglīte 7, Stjuarte.

Tiesneši: Aleksei Mohov, Alex Talisainen, Hendrik Laas.

Kalendārs

EEWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EEWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EEWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EEWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EEWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EEWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EEWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EEWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EEWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EEWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
FIBA Europe
2015-10-07 19:00
Flying Foxes
TTT Rīga
St. Pölten, AUT
FIBA Europe
2015-10-15 19:00
TTT Rīga
Flying Foxes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-10-29 19:30
TTT Rīga
Orduspor
Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-11-04 20:00
Udominate basket
TTT Rīga
Zviedrija
FIBA Europe
2015-11-12 19:30
TTT Rīga
WBC Dynamo
Olimpiskais Sporta Centrs
FIBA Europe
2015-12-03 20:30
Orduspor
TTT Rīga
Ordu, Turcija
FIBA Europe
2015-12-10 19:30
TTT Rīga
Udominate Basket
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-12-17 19:00
WBC Dynamo
TTT Rīga
Maskava, Krievija
FIBA Europe
2016-01-07 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
FIBA Europe
2016-01-14 21:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
FIBA Europe
2016-10-26 20:00
Galatasaray
TTT Rīga
Abdi Ipekci, Istanbul
FIBA Europe
2016-11-03 19:30
TTT Rīga
Novosibirsk Dynamo
OSC
FIBA Europe
2016-11-10 19:30
TTT Rīga
Samsun Canik Belediye
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2016-12-01 18:00
TTT Rīga
Galatasaray
OSC
FIBA Europe
2016-12-07 14:00
Novosibirsk Dynamo
TTT Rīga
Novosibirska
FIBA Europe
2016-12-15 17:00
Samsun Canik Belediye
TTT Rīga
Samsuna
FIBA Europe
2017-01-19 19:00
VBW CEKK Cegled
TTT Rīga
Cegled
FIBA Europe
2017-01-26 19:30
TTT Rīga
VBW CEKK Cegled
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2017-10-12 19:30
TTT Rīga
Besiktas (Turcija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-10-19 19:00
AZS AJP Gorzow (Polija)
TTT Rīga
Gorzow (Polija)
FIBA Europe
2017-10-25 18:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Atēnas
FIBA Europe
2017-11-02 18:30
Besiktas (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
FIBA Europe
2017-11-23 19:30
TTT Rīga
AZS AJP Gorzow (Polija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-11-30 19:30
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
Elektrum OC
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT Rīga Juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT Rīga Juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT Rīga Juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT Rīga Juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT Rīga Juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT Rīga Juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT Rīga Juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT Rīga Juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT Rīga Juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga Juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT Rīga Juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT Rīga Juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga Juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT Rīga Juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams