Baško-Melnbārdei, Veiderei un Malotai pa 14, TTT uzvar Liepājā

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā otrdien, 5. decembrī, notika divas spēles. TTT (8-0, #1) izbraukumā uzvarēja "Liepājas Papīru" (9-3, #2) ar 76:57.

Mājinieces pirmajā ceturtdaļā, izmantojot Šejas Pedijas un Azanijas Stjuartes prombūtni, virzīja spēli caur centra spēlētāju Marinu Ivaščanku. Uzbrukumā tas strādāja – Baltkrievijas valstsvienības basketboliste 10 minūtēs guva 12 punktus. Aizsardzībā liepājniecēm klājās daudz grūtāk. TTT izcīnīja daudz atlēkušo bumbu pie abiem groziem un guva otrās iespējas punktus (0-7). Ieva Krastiņa starta minūtēs sameta septiņus punktus un rīdzinieču pārsvars bija mērāms ar vienu tālmetienu – 16:19.

Nākamajā desmitminūtē rezultāta dinamika bija identiska – visas deviņas pieteiktās TTT spēlētājas guva punktus un viešņas ceturtdaļā sameta par trīs punktiem vairāk. Liepāja uzbrukumā joprojām balstījās uz Ivaščanku – garā spēlētāja atgādināja, ka spēj precīzi mest no distances, līdz pārtraukumam iemetot 3 no 3 tālmetieniem! Marinas rēķinā 14 minūtēs 20 punkti un sešas atlēkušās bumbas, bet viņas partneres pirmajā puslaikā realizēja 5 no 18 metieniem. Rīdzinieces turpināja gūt punktus pēc kļūdām (puslaikā 2-10), atpūtā ejot ar sešu punktu pārsvaru – 30:36.

Otrā puslaika sākumā punktu rēķinu atklāja Ilze Jākobsone un Ieva Veinberga – 36:42. TTT palielināja spiedienu aizsardzībā, pārķēra vairākas bumbas un veica izrāvienu – 0:11. Gunta Baško-Melnbārde dažās minūtēs sameta deviņus punktus, Rūta Veidere pievienoja vēl četrus – 36:53. Pusstundas beigās Veidere, Baiba Eglīte un Kate Krēsliņa palielināja rīdzinieču pārsvaru vēl vairāk (38:59), bet Veinbergas tālmetiens nedaudz samazināja starpību – 41:59.

Pēdējās 10 minūtēs TTT aizsardzība neļāva Jākobsonei un Ivašcankai gūt ne punkta – otrajā puslaikā duets tika pie diviem punktiem. Pārējo liepājnieču pienesums auga, taču nebija tik liels, lai apdraudētu rīdzīnieču pārākumu. Latvijas-Igaunijas līgas savstarpējās spēlēs bilance kļuvusi 14-0 TTT labā, bet pavisam galvaspilsētas klubs uzvarējis 91 no 93 dueļiem.

Pirmā divīzija, 5. decembris, Liepājas Olimpiskais centrs

Liepājas Papīrs – TTT Rīga 57:76 (16:19, 14:17, 11:23, 16:17)

Liepāja: Ivaščanka 20 (2p 3/7, 3p 3/4, 1p 5/6; 7ab, 3ip, eff 22), Veinberga 10 (3p 2/3), Lipe 6, Grava 6, Puriņa 5, Vītola 4, Rubene 4, Jākobsone 2 (5ab, 5rp), Kudule, Ķergalve.

TTT: Baško-Melnbārde 14 (13ab, 5rp, 3pb, 6ip, eff 21), Veidere 14 (6ab, eff 18), Malota 14 (5ab), Krastiņa 7 (5ab), Krēsliņa 7, Eglīte 7, Eibele 6 (4rp), Priede 2.

Tiesneši: Kristaps Bergs, Jānis Sudmalis, Jānis Poriņš.

Kalendārs

EEWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EEWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EEWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EEWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EEWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EEWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EEWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EEWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EEWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EEWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
FIBA Europe
2015-10-07 19:00
Flying Foxes
TTT Rīga
St. Pölten, AUT
FIBA Europe
2015-10-15 19:00
TTT Rīga
Flying Foxes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-10-29 19:30
TTT Rīga
Orduspor
Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-11-04 20:00
Udominate basket
TTT Rīga
Zviedrija
FIBA Europe
2015-11-12 19:30
TTT Rīga
WBC Dynamo
Olimpiskais Sporta Centrs
FIBA Europe
2015-12-03 20:30
Orduspor
TTT Rīga
Ordu, Turcija
FIBA Europe
2015-12-10 19:30
TTT Rīga
Udominate Basket
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-12-17 19:00
WBC Dynamo
TTT Rīga
Maskava, Krievija
FIBA Europe
2016-01-07 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
FIBA Europe
2016-01-14 21:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
FIBA Europe
2016-10-26 20:00
Galatasaray
TTT Rīga
Abdi Ipekci, Istanbul
FIBA Europe
2016-11-03 19:30
TTT Rīga
Novosibirsk Dynamo
OSC
FIBA Europe
2016-11-10 19:30
TTT Rīga
Samsun Canik Belediye
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2016-12-01 18:00
TTT Rīga
Galatasaray
OSC
FIBA Europe
2016-12-07 14:00
Novosibirsk Dynamo
TTT Rīga
Novosibirska
FIBA Europe
2016-12-15 17:00
Samsun Canik Belediye
TTT Rīga
Samsuna
FIBA Europe
2017-01-19 19:00
VBW CEKK Cegled
TTT Rīga
Cegled
FIBA Europe
2017-01-26 19:30
TTT Rīga
VBW CEKK Cegled
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2017-10-12 19:30
TTT Rīga
Besiktas (Turcija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-10-19 19:00
AZS AJP Gorzow (Polija)
TTT Rīga
Gorzow (Polija)
FIBA Europe
2017-10-25 18:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Atēnas
FIBA Europe
2017-11-02 18:30
Besiktas (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
FIBA Europe
2017-11-23 19:30
TTT Rīga
AZS AJP Gorzow (Polija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-11-30 19:30
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
Elektrum OC
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT Rīga Juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT Rīga Juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT Rīga Juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT Rīga Juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT Rīga Juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT Rīga Juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT Rīga Juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT Rīga Juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT Rīga Juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga Juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT Rīga Juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT Rīga Juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga Juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT Rīga Juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams