Eva Indriķe debitē, TTT 100 punkti uzvarā pār Tallinas Universitāti

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas basketbola līgā svētdien, 16. decembrī, notiek četras spēles. TTT (4-0) savā laukumā sagrāva "Tallinn University" (2-2) ar 100:49 un izvirzījās pirmās divīzijas vadībā.

Svētdien atpūtu saņēma Šeja Pedija, Gunta Baško un Aija Brumermane, savukārt Māra Mote kopā ar “TTT juniorēm” devās uz Daugavpili. Rīdzinieču rindās pēc vienas dienas pārtraukuma atgriezās Ieva Pulvere, Kristīne Vītola un Aivija Slotere, pirmo reizi Latvijas čempiones pārstāvēja septiņpadsmit gadus vecā uzbrucēja Eva Indriķe.

Starta piecinieki

TTT: Pulvere, Eglīte, Rozenberga, Slotere, Vītola

Tallinn University: Piibur, Kosareva, Kait, Koster, Kasemagi

 

Pirmais uzbrukums neizdevās, taču pēc izturētas aizsardzības rīdzinieces devās pirmajā ātrajā pārejā, kuru ar precīzu metienu no groza apakšas pabeidza Aivija Slotere. Brīdi vēlāk Kristīne Vītola ar tālu piespēli no laukuma centra sameklēja Ditu Rozenbergu – 5:0. TTT lieliskā bumbas kustība un ātrums – mājinieces gandrīz vienmēr atradās vairākus soļus priekšā pretiniecēm – ļāva tikt pie daudziem viegliem punktiem. Ieva Pulvere īsā laikā pārķēra vairākas bumbas, vēl vairāk ieeļļojot čempioņu uzbrukumu. Tallinas Universitāte atguvās tikai ceturtdaļas beigās – 27:15.

Eva Indriķe rīdzinieču sastāvā debitēja pirmās ceturtdaļas izskaņā, līdz nākamās desmitminūtes vidum atzīmējoties ar pirmo izcīnīto atlēkušo bumbu aizsardzībā un izprovocētu piezīmi. Dažas minūtes rezultāts auga lēni, taču pirmā puslaika beigās TTT guva punktus gandrīz katrā uzbrukumā. Ātrajās pārejās vien komanda sakrāja 19 punktus, kamēr igaunietēm nebija neviena. Pirmā puslaika pēdējā minūtē Baiba Eglīte iemeta pirmo tālmetienu, uzreiz pēc tam kopā ar Kati Krēsliņu neļaujot pretiniecēm iesākt atbildes uzbrukumu – 56:21.

Pēc pārtraukuma TTT pārsvars auga lēnāk. Daļa nopelnu tajā bija pretiniecēm, kuras pāris reižu sodīja mājinieču kļūdas, kā arī bija precīzākas metienos no distances. Par atspēlēšanos nevarēja būt ne runas – rīdzinieču ātrums palika nemainīgi augstā līmenī. Trešās ceturtdaļas beigās ar personīgo 6:0 izrāvienu izcēlās Dita Rozenberga. Garāmgājiens no kreisās puses, divi pustālie metieni no abām groza pusēm – kandavniece savai komandai panāca 42 punktu pārsvaru – 78:36.

Rīdzinieces turpināja ofensīvu – septiņas no deviņām spēlētājām sameta 11 un vairāk punktus. Kristīne Vītola pamanījās ātri sakrāt piecas piezīmes, bet Ieva Pulvere nopelnīja “double-double”. Kapteine 30 sekundes pirms pamatlaika beigām pārķēra bumbu un izprovocēja piezīmi, pēc tam ar diviem brīvmetieniem palīdzot savai komandai sasniegt 100 punktu robežu – 100:49. Pulveres rēķinā 11 punkti, 10 rezultatīvas piespēles, septiņas atlēkušās un sešas pārķertas bumbas.

Pirmā divīzija, 16. decembris, "Elektrum" Olimpiskais centrs

TTT – Tallinn University 100:49 (27:15, 29:6, 22:15, 22:13)

TTT: Pilābere 17 (2p 4/6, 3p 0/1, 1p 9/10; 6ab, 7ip), Rozenberga 15 (5ab, 5rp, 4ip), Eglīte 14 (9ab), Kūlīte 13 (9ab, 6ip), Krēsliņa 13 (3pb), Pulvere 11 (7ab, 10rp, 6pb), Vītola 11 (9ab, 3rp, 3bm, 5pp), Slotere 6 (8ab), Indriķe (2ab, 1ip).

Tallinn University: Koster 13 (13ab, 3bm), Piibur 11 (5rp), Korjus 7, Kait 7, Kiseljova 6, Kosareva 3, Kasemagi 2, Eerikson, Perednya.

Tiesneši: Andris Akmentiņš, Alvis Puzāks, Rihards Sergejevs.

 

Ceturtdien, 20. decembrī, rīdzinieces Eirolīgas izbraukuma spēlē tiksies ar "Sopron Basket". Sestdien, 22. decembrī, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas līgas ietvaros paredzēta viesošanās Šauļos.

Kalendārs

EWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2018-01-13 16:00
Pieštanske Čajky
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-01-14 11:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Salaspils sporta nams
EWBL
2018-02-24 14:00
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
EWBL
2018-02-28 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-03-17 17:00
TTT Rīga
Dynamo Moscow
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-03-18 15:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-10-04 19:30
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-10-05 18:00
TTT Rīga
Amsterdam Angels (Netherlands)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-11-23 18:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-07 18:00
TTT Rīga
Lulea Basket (Zviedrija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-08 17:00
TTT Rīga
Horizont Minsk (Baltkrievija)
Saulkrasti
EWBL
2019-01-03 18:00
Basket Zabiny Brno (Čehija)
TTT Rīga
Brno
EWBL
2019-01-04 18:00
Piestanske Cajky (Slovākija)
TTT Rīga
Piestany
EWBL
2019-02-27 18:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2019-02-28 13:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2019-03-16 13:00
TTT Rīga
Basket Zabiny Brno
Rostova pie Donas (Krievija)
EWBL
2019-03-17 14:00
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Rostova pie Donas (Krievija)
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
LAT-EST-LTU līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
LAT-EST-LTU līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
LAT-EST-LTU līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
LAT-EST-LTU līga
2018-12-28 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
LAT-EST-LTU līga
2019-01-05 19:30
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
LAT-EST-LTU līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipēdas Fortūna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-02 16:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
LAT-EST-LTU līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-15 17:45
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-22 17:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-26 18:00
Šiauliai Universitetas
TTT Rīga
KA Saule
LAT-EST-LTU līga
2019-03-01 17:45
TTT Rīga
Šiauliai Universitetas
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-03-09 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-03-10 15:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-03-30 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-04-03 17:30
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2014-00-00 00:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-01-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-18 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-21 00:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-28 19:30
TTT juniores
Tallinn University
Tallinn
WBBL
2018-02-07 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-02-16 17:45
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2018-02-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2018-02-22 13:00
TTT juniores
Talinn University
Elektrum OC
WBBL
2018-02-28 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-03 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-03-10 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-03-18 18:00
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-03-20 15:00
Tartu University
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-03-21 19:30
TTT juniores
Tartu University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-25 15:00
RSU
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-27 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-29 18:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 19:30
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-04-20 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-09-30 14:00
TTT juniores
Tallina Ulikool
Elektrum OC
WBBL
2018-10-10 19:00
Jelgava
TTT juniores
Zemgales OC
WBBL
2018-10-12 18:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-23 19:45
TTT juniores
Saldus
Rīdzene
WBBL
2018-10-27 14:00
Audentes
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-28 11:00
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-31 17:00
TTT juniores
Tartu
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-13 18:00
DU
TTT juniores
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-11-15 19:45
TTT juniores
Liepāja/LSSS
Rīdzene
WBBL
2018-11-24 13:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-27 20:15
TTT juniores
Latvija U16
Rīdzene
WBBL
2018-12-04 18:30
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-08 17:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Jelgava
WBBL
2018-12-13 17:30
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-12-16 13:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-22 15:00
TTT juniores
Audentese Spordiklubi
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT juniores
TTT kadetes
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-18 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-01-22 18:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Rīdzene
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT kadetes
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-27 12:00
Latvija U16
TTT juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-10 12:00
TTT juniores
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-15 18:30
Audentese Spordiklubi
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-19 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Rīdzene
WBBL
2019-02-27 18:30
TTT juniores
Jelgava
OSC 2
WBBL
2019-03-06 17:00
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-03-20 17:30
TTT juniores
TTT kadetes
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT kadetes
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT kadetes
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT kadetes
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT kadetes
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT kadetes
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT kadetes
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT kadetes
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT kadetes
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT kadetes
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT kadetes
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-20 14:15
TTT kadetes
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT kadetes
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-02 18:30
G4S Noortelliga
TTT kadetes
Tallina
WBBL
2019-02-03 12:00
Audentese Spordiklubi
TTT kadetes
Tallina
WBBL
2019-02-06 16:30
TTT kadetes
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-14 19:30
TTT kadetes
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-18 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT kadetes
Zemgales OC
WBBL
2019-02-24 14:00
TTT kadetes
Latvija U16
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-26 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT kadetes
Saldus
WBBL
2019-02-28 19:00
Tartu
TTT kadetes
Tartu
WBBL
2019-03-06 19:00
TTT kadetes
Daugavpils Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
TTT kadetes
Latvija U16
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-17 15:30
TTT kadetes
Audentese Spordiklubi
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2019-03-21 17:30
TTT kadetes
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs