Juniores atspēlējas, taču drāmā zaudē RSU

Rīgas Stradiņa Universitāte sestdien, 14. aprīlī, “Elektrum” Olimpiskajā centrā uzvarēja “TTT juniores” ar 60:57, LSBL bronzas sērijā līdz divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0. Nākamā spēle notiks 18. aprīlī plkst. 19:00 Hanzas vidusskolā.

Starta piecinieki

TTT juniores: Ozola, Pāvelsone, Kļaviņa, Šepte, Rozentāle

RSU: Buša, Frīdenberga, Melnace, Markova, Lagzdiņa

 

Reizēm pat “UConn” iemet 12 punktus puslaikā – 2010. gada 6. aprīlī NCAA čempionāta finālā “Huskies” pirmajā puslaikā trāpīja 17% metienus no spēles un nonāca iedzinēju lomā pret “Stanford” ar 12:20. Svarīgākais nav, kā tu sāc. Galvenais, kā pabeidz – Džīno Oriemmas komanda toreiz Sanantonio uzvarēja ar 53:47.

“TTT juniores” pirmajā bronzas spēlē piedzīvoja ļoti līdzīgu puslaiku, pirmajās 17 minūtēs trāpot 4 no 30 (!) metieniem. Komandas groza apakša atgādināja caurstaigājamu sētu, pretinieces netika atbloķētas, RSU puslaikā izcīnīja 21 atlēkušo bumbu uzbrukumā. Ja ne studentu samērā pieticīgā metienu precizitāte (27%), juniorēm pirmā cīņa varēja beigties jau līdz pārtraukumam...

Nelīdzēja pat RSU saņemtā nesportiskā piezīme – no četriem vai pieciem iespējamiem punktiem izdevās paņemt vienu. Studentes turējās vadībā – 11:25 un 14:28. Puslaika beigas vairs nebija tik šausmīgas. Nikola Ozola, paliekot divām minūtēm un 13 sekundēm, iemeta tālmetienu, tuvāk grozam precīza bija Elīna Pabērza, perimetrā izcēlās Luīze Šepte – 22:28! Anna Buša ar garāmgājienu un izprovocētu piezīmi pārtrauca junioru izrāvienu. Puslaikā 22:30 viešņu labā.

Trešajā ceturtdaļā juniores vairākas reizes pietuvojās astoņu punktu attālumā (27:35, 32:40 un 35:43), taču iniciatīva palika RSU rokās. Studentes regulāri atjaunoja divciparu pārsvaru un turpināja sekmīgi darboties soda laukumā. X-faktors – Arta Frīdenberga līdz trešās ceturtdaļas vidum iemeta 4 no 8 tālmetieniem un bija rezultatīva arī tuvāk grozam. Pēc viņas kārtējā metiena viešņas atjaunoja plus četrpadsmit – 35:49. Pēdējais grozs pusstundā Luīzei Šeptei – 37:49.

RSU pirmajā pusstundā turējās Latvijas-Igaunijas rekorda grafikā – komanda 30 minūtēs izcīnīja 27 atlēkušās bumbas uzbrukumā (labākais rādītājs Tartu Universitātei – 36, pirmajā divīzijā 33). Arta Frīdenberga turpināja sekmīgo sēriju, vēlreiz atjaunojot plus trīspadsmit – 40:53. Neraugoties uz to, juniores atspēlējās. Presings, drosme un precīzi trīspunktu metieni – komanda dažās minūtēs veica izrāvienu 17:0. Pieci punkti pēc kārtas Dinijai Pāvelsonei, Nikolas Ozolas un Jetes Nulles tālmetieni strauji samazināja starpību (51:53), bet vairākas pārķertas bumbas ļāva izvirzīties vadībā – 57:53!

Vēl bija jāspēlē gandrīz četras minūtes. RSU nomierinājās un samazināja starpību līdz minimumam – 57:56. Pirmais mēģinājums atgūt vadību nebija sekmīgs, bumba krita atpakaļ laukumā. Četrdesmitās minūtes sākumā Elīna Grinberga iemeta tālmetienu no labā stūra – 57:59. Sekoja neprecīzu metienu apmaiņa un minūtes pārtraukums, pēc kura jāspēlē 19,5 sekundes. Bumba RSU, līdz pirmajam pārkāpumam pagāja 5,9 sekundes, līdz otrajam 1,3 sekundes – ar piecām piezīmēm laukumu atstāja Marianna Kļaviņa. Vēl 1,2 sekundes, trešais pārkāpums. Guna Lagzdiņa iemeta otro no diviem brīvmetieniem – 57:60.

Minūtes pārtraukums, pēc kura jāspēlē 11,1 sekunde. Luīzes Šeptes metiens nebija precīzs, RSU savāca atlēkušo bumbu. Juniores pārkāpa noteikumus, Lagzdiņai brīvmetienos nesekmējās, bet Šeptes metiens no centra nesasniedza stīpu.

Pirmā spēle, 14. aprīlis, “Elektrum” Olimpiskais centrs

TTT juniores – Rīgas Stradiņa Universitāte 57:60 (8:16, 14:14, 15:19, 20:11)

TTT juniores: Ozola 17, Šepte 15 (8ab, 5ip), Pāvelsone 7 (8ab), Rozentāle 7 (10ab), Kļaviņa 6 (5pp), Nulle 3 (5rp), Pabērza 2, Zumenta; Dambrāne, Vīnerte.

RSU: Frīdenberga 19 (9ab), Buša 14 (5ab, 5rp), Lagzdiņa 13 (19ab), Markova 8 (13ab, 4rp), Grinberga 3, Mickāne 2, Kārkle 1, Melnace, Fricsone, Dude.

Tiesneši: Mārcis Senkēvičs, Kristīne Simanoviča, Raimonds Poudžiunas.

Komisāre Ilze Gūtmane.

Kalendārs

EEWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EEWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EEWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EEWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EEWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EEWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EEWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EEWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EEWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EEWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
EEWBL
2018-01-13 16:00
Pieštanske Čajky
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
EEWBL
2018-01-14 11:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Salaspils sporta nams
EEWBL
2018-02-24 14:00
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
EEWBL
2018-02-28 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
EEWBL
2018-03-17 17:00
TTT Rīga
Dynamo Moscow
Daugavas sporta nams
EEWBL
2018-03-18 15:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2015-10-07 19:00
Flying Foxes
TTT Rīga
St. Pölten, AUT
FIBA Europe
2015-10-15 19:00
TTT Rīga
Flying Foxes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-10-29 19:30
TTT Rīga
Orduspor
Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-11-04 20:00
Udominate basket
TTT Rīga
Zviedrija
FIBA Europe
2015-11-12 19:30
TTT Rīga
WBC Dynamo
Olimpiskais Sporta Centrs
FIBA Europe
2015-12-03 20:30
Orduspor
TTT Rīga
Ordu, Turcija
FIBA Europe
2015-12-10 19:30
TTT Rīga
Udominate Basket
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-12-17 19:00
WBC Dynamo
TTT Rīga
Maskava, Krievija
FIBA Europe
2016-01-07 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
FIBA Europe
2016-01-14 21:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
FIBA Europe
2016-10-26 20:00
Galatasaray
TTT Rīga
Abdi Ipekci, Istanbul
FIBA Europe
2016-11-03 19:30
TTT Rīga
Novosibirsk Dynamo
OSC
FIBA Europe
2016-11-10 19:30
TTT Rīga
Samsun Canik Belediye
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2016-12-01 18:00
TTT Rīga
Galatasaray
OSC
FIBA Europe
2016-12-07 14:00
Novosibirsk Dynamo
TTT Rīga
Novosibirska
FIBA Europe
2016-12-15 17:00
Samsun Canik Belediye
TTT Rīga
Samsuna
FIBA Europe
2017-01-19 19:00
VBW CEKK Cegled
TTT Rīga
Cegled
FIBA Europe
2017-01-26 19:30
TTT Rīga
VBW CEKK Cegled
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2017-10-12 19:30
TTT Rīga
Besiktas (Turcija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-10-19 19:00
AZS AJP Gorzow (Polija)
TTT Rīga
Gorzow (Polija)
FIBA Europe
2017-10-25 18:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Atēnas
FIBA Europe
2017-11-02 18:30
Besiktas (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
FIBA Europe
2017-11-23 19:30
TTT Rīga
AZS AJP Gorzow (Polija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-11-30 19:30
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2018-01-04 17:30
Mersin
TTT Rīga
Mersin
FIBA Europe
2018-01-11 19:30
TTT Rīga
Mersin
Elektrum Olimpiskais centrs
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
WBBL
2014-00-00 00:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT Rīga Juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT Rīga Juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT Rīga Juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT Rīga Juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT Rīga Juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT Rīga Juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT Rīga Juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT Rīga Juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT Rīga Juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga Juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT Rīga Juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT Rīga Juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga Juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT Rīga Juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-01-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-18 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-21 00:00
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-28 19:30
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
Tallinn
WBBL
2018-02-07 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-02-16 17:45
TTT Rīga Juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2018-02-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2018-02-22 13:00
TTT Rīga Juniores
Talinn University
Elektrum OC
WBBL
2018-02-28 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-03 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-03-10 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2018-03-18 18:00
TTT Rīga Juniores
Liepājas Papīrs
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-03-20 15:00
Tartu University
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2018-03-21 19:30
TTT Rīga Juniores
Tartu University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-25 15:00
RSU
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-27 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-29 18:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 19:00
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-04-20 19:00
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola