TTT 1. decembrī agrā spēle pret "Vilkmerge"

TTT basketbolistes (1-0) sestdien, 1. decembrī, plkst. 13:30 Latvijas, Igaunijas un Lietuvas līgas mājas spēlē uzņems Ukmerģes “Vilkmerge” (1-0). Tiešraide Sportacentrs.com .

Rīdzinieces pirms nedēļas turnīra atklāšanas spēlē uzvarēja Viļņas “Kibirkšti” ar 93:55. Ukmerģes komanda mājas cīņā pagarinājumā apspēlēja Rīgas Stradiņa Universitāti ar 73:72.

“Vilkmerge” līdz 2016. gada pavasarim spēlēja Lietuvas otrajā līgā, savukārt vēlāk pārgāja uz virslīgu. Pirmajā sezonā Ukmerģes basketbolistes ar bilanci 2-22 ieņēma septīto vietu septiņu komandu konkurencē.

Nākamajā sezonā Ukmerģe finišēja ar uzvaru un zaudējumu attiecību 5-19, ierindojās sestajā vietā un pirmo reizi kvalificējās izslēgšanas spēlēm. Ceturtdaļfinālā “Vilkmerge” ar 0-2 zaudēja Viļņai.

Šosezon ukmerģietes “MultiGyn” līgas spēlēs zaudēja “Kibirkštis” ar 60:75 un Klaipēdas “Fortūna” ar 79:90. Novembra sākumā sekoja uzvaras pār Šauļu Universitāti (87:70) un Kauņas “Aistes LSMU” – 75:70. Pieskaitot panākumu pret RSU, ukmerģiešu rēķinā ir trīs uzvaras pēc kārtas.

Starpsezonā komandai pievienojās Kauņas “Sirenos” saspēles vadītājas Gabriele Šuļske un Rasa Kņizaite, kā arī Kauņas “Aistes LSMU” uzbrūkošā aizsardze Klaudija Serkevičiūte un amerikāņu centra spēlētāja Kortni Perija (Kourtni Dinae Perry).

Divdesmit piecus gadus vecā amerikāniete pērn spēlēja Nīderlandes komandā “Den Helder”, savukārt studiju laikā pārstāvēja NCAA otrās divīzijas vienību “Central State University”. Pirms tam Perija spēlēja pirmās divīzijas komandā “Wright State University”.

Kortni Perija “MultiGyn” līgas spēlēs vidēji guvusi 17,8 punktus un izcīnījusi 9,5 atlēkušās bumbas. Gabrielas Šuļskes rēķinā ir 12,5 punkti un 4,5 rezultatīvas piespēles, bet Klaudija Serkevičiūte atzīmējusies ar 11,5 punktiem. Kodolā ir Urte Bukauskaite un Rasa Kņizaite.

Izspēles kārtība

Pirmās divīzijas komandas – piecas no Lietuvas, divas no Latvijas un viena no Igaunijas – no 24. novembra līdz 2019. gada 23. februārim izspēlēs divu apļu turnīru (14 spēles). Turpinājumā vienības tiks sapārotas četros ceturtdaļfināla pāros (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), kuru uzvarētājas kvalificēsies “Četru finālam” (8.-9. marts).

Otrajā divīzijā 10 komandas – septiņas no Latvijas, trīs no Igaunijas – izspēlēs divu apļu turnīru (18 spēles). Deviņas komandas ņems līdzi savstarpējo spēļu rezultātus no pirmā apļa (27. septembris – 17. novembris). Latvijas U16 izlasei visi izbraukumos izcīnītie punkti tiks dubultoti – par uzvaru viesos pienāksies četri, par zaudējumu divi punkti.

TTT un RSU ir garantētas vietas Latvijas čempionāta pusfinālā, savukārt pārējās Latvijas komandas cīnīsies par četrām ceļazīmēm uz ceturtdaļfinālu. Februāra un marta kalendāru var ietekmēt TTT sekmes Eirolīgā.

Kalendārs

EWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2018-01-13 16:00
Pieštanske Čajky
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-01-14 11:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Salaspils sporta nams
EWBL
2018-02-24 14:00
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
EWBL
2018-02-28 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-03-17 17:00
TTT Rīga
Dynamo Moscow
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-03-18 15:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-10-04 19:30
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-10-05 18:00
TTT Rīga
Amsterdam Angels (Netherlands)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-11-23 18:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-07 18:00
TTT Rīga
Lulea Basket (Zviedrija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-08 17:00
TTT Rīga
Horizont Minsk (Baltkrievija)
Saulkrasti
EWBL
2019-01-03 18:00
Basket Zabiny Brno (Čehija)
TTT Rīga
Brno
EWBL
2019-01-04 18:00
Piestanske Cajky (Slovākija)
TTT Rīga
Piestany
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
LAT-EST-LTU līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
LAT-EST-LTU līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
LAT-EST-LTU līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
LAT-EST-LTU līga
2018-12-28 00:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
LAT-EST-LTU līga
2019-01-05 00:00
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
LAT-EST-LTU līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipedas Fortuna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-02 00:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
LAT-EST-LTU līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-15 18:00
Kauno Aistes (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-22 17:45
RSU
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 00:00
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 00:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-06 19:30
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 00:00
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2014-00-00 00:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-01-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-18 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-21 00:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-28 19:30
TTT juniores
Tallinn University
Tallinn
WBBL
2018-02-07 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-02-16 17:45
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2018-02-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2018-02-22 13:00
TTT juniores
Talinn University
Elektrum OC
WBBL
2018-02-28 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-03 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-03-10 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-03-18 18:00
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-03-20 15:00
Tartu University
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-03-21 19:30
TTT juniores
Tartu University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-25 15:00
RSU
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-27 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-29 18:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 19:30
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-04-20 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-09-30 14:00
TTT juniores
Tallina Ulikool
Elektrum OC
WBBL
2018-10-10 19:00
Jelgava
TTT juniores
Zemgales OC
WBBL
2018-10-12 18:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-23 19:45
TTT juniores
Saldus
Rīdzene
WBBL
2018-10-27 14:00
Audentes
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-28 11:00
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-31 17:00
TTT juniores
Tartu
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-13 18:00
DU
TTT juniores
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-11-15 19:45
TTT juniores
Liepāja/LSSS
Rīdzene
WBBL
2018-11-24 13:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-27 20:15
TTT juniores
Latvija U16
Rīdzene
WBBL
2018-12-04 18:30
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-08 17:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Jelgava
WBBL
2018-12-13 17:30
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-12-16 13:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-22 15:00
TTT juniores
Audentese Spordiklubi
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT kadetes
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT kadetes
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT kadetes
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT kadetes
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT kadetes
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT kadetes
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT kadetes
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT kadetes
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT kadetes
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs