TTT 17. martā EEWBL pusfinālā tiksies ar "Dynamo Moscow"

“TTT Rīga” 17.-18. martā Daugavas sporta namā cīnīsies par uzvaru Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas (EEWBL) 3. sezonas “Četru finālā”. Ieeja bez maksas.

Sestdiena, 17. marts

14:30 Udominate – Good Angels

17:00 TTT Rīga – Dynamo Moscow

Svētdiena, 18. marts

12:30 Spēle par trešo vietu

15:00 Fināls

16:45 Apbalvošanas ceremonija

 

PRETINIEKI

Dynamo Moscow – EuroCup Women čempiones (Ainars Zvirgzdiņš, Anete Jēkabsone-Žogota 2007; 2013, 2014), četrkārtējas Krievijas čempiones (1998-2001), desmitkārtējas Krievijas medaļnieces (sudrabs 1996, 2005; bronza 1995, 1997, 2002, 2006), EEWBL bronza (2017).

Good Angels Košice – Eirolīgas “Četru fināla” dalībnieces (2013), Eiropas kausa ceturtdaļfinālistes (2017), četrpadsmitkārtējas Slovākijas čempiones (2004-2017), divpadsmitkārtējas Slovākijas kausa ieguvējas, Vidus Eiropas līgas (MEL) čempiones (2013, 2014), EEWBL čempiones (2017).

Udominate Basket – Zviedrijas vicečempiones (2015, 2016, Zenta Meļņika 2017). “Damligan” 31 uzvara pēc kārtas (2017). EuroCup Women dalībnieces (2015-2018).

ZVAIGŽŅU SALIDOJUMS

Zuzana Žirkova – trīskārtēja Eirolīgas čempione (Ružomberok 1999, 2000, Gambrinus Brno 2006), astoņkārtēja Slovākijas labākā basketboliste (2003, 2005, 2007-2010, 2014, 2015).

Anna Jurčenkova – vienpadsmitā sezona “Good Angels” sastāvā (2004-2012, 2015-).

Devero Pītersa (Devereaux Simoine Peters) – divkārtēja WNBA čempione (Minnesota Lynx 2013, 2015), NCAA vicečempione (Notre Dame 2012), Universiādes čempione (2011).

Darsija Morisa (Darxia Morris) – pārstāvējusi WNBA klubus “Los Angeles Sparks” un “Atlanta Dream”, absolvējusi prestižo UCLA augstskolu (2011).

Romana Steļikova – piecas sezonas “Gambrinus Brno” (2007-2012) pie leģendārā trenera Jana Bobrovska; Eirolīgas vicečempione, palīdzēja dzimtās Trutnovas klubam iekļūt Eirolīgā.

Aļbina Raževa, Dynamo Moscow – Eiropas U16 čempione (2010), Eiropas U18 vicečempione, simboliskā piecinieka dalībniece (2012), spēlējusi Vologdas “Chevakata” un Maskavas apgabala “Sparta&K” komandās.

Linsija Alena (Lindsay Allen) – “New York Liberty” aizsardze, divkārtēja NCAA “Četru fināla” dalībniece (2014, 2015), bilance “Notre Dame” rindās 139-10. NCAA rekords – 149 starti.

Kelsija Lenga (Kelsey Lang) – “Texas” absolvente (2017). Lengu dinastijas pārstāve – tēvs, abi vectēvi un krusttēvs spēlēja NCAA basketbola komandās “Texas State”, “Miami” un “Baylor”.

Tifānija Brauna (Tiffany Brown), Udominate Basket – “Georgia Southern” absolvente (2008), EEWBL rekorda īpašniece (40 punkti vienā spēlē), Centrāleiropas līgas čempione (2014).

Gintare Mažionīte – Eiropas U18 čempione (2008), “Texas” absolvente (2014).

Mante Kvederavičiūte – Eiropas U18 čempione (2008), spēlējusi “Kibirkštis” ar Ievu Krastiņu.

 

EEWBL vēsture

“Četru fināls” 2016, Rīga: 1) TTT, 2) Basket 90 Gdynia, 3) Astana, 4) Tsmoki Minsk.

“Astoņu fināls” 2017, Košice: 1) Good Angels, 2) TTT, 3) Dynamo Moscow, 4) Basket 90 Gdynia.

Kalendārs

EEWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EEWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EEWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EEWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EEWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EEWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EEWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EEWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EEWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EEWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
EEWBL
2018-01-13 16:00
Pieštanske Čajky
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
EEWBL
2018-01-14 11:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Salaspils sporta nams
EEWBL
2018-02-24 14:00
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
EEWBL
2018-02-28 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
EEWBL
2018-03-17 17:00
TTT Rīga
Dynamo Moscow
Daugavas sporta nams
EEWBL
2018-03-18 15:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2015-10-07 19:00
Flying Foxes
TTT Rīga
St. Pölten, AUT
FIBA Europe
2015-10-15 19:00
TTT Rīga
Flying Foxes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-10-29 19:30
TTT Rīga
Orduspor
Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-11-04 20:00
Udominate basket
TTT Rīga
Zviedrija
FIBA Europe
2015-11-12 19:30
TTT Rīga
WBC Dynamo
Olimpiskais Sporta Centrs
FIBA Europe
2015-12-03 20:30
Orduspor
TTT Rīga
Ordu, Turcija
FIBA Europe
2015-12-10 19:30
TTT Rīga
Udominate Basket
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-12-17 19:00
WBC Dynamo
TTT Rīga
Maskava, Krievija
FIBA Europe
2016-01-07 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
FIBA Europe
2016-01-14 21:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
FIBA Europe
2016-10-26 20:00
Galatasaray
TTT Rīga
Abdi Ipekci, Istanbul
FIBA Europe
2016-11-03 19:30
TTT Rīga
Novosibirsk Dynamo
OSC
FIBA Europe
2016-11-10 19:30
TTT Rīga
Samsun Canik Belediye
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2016-12-01 18:00
TTT Rīga
Galatasaray
OSC
FIBA Europe
2016-12-07 14:00
Novosibirsk Dynamo
TTT Rīga
Novosibirska
FIBA Europe
2016-12-15 17:00
Samsun Canik Belediye
TTT Rīga
Samsuna
FIBA Europe
2017-01-19 19:00
VBW CEKK Cegled
TTT Rīga
Cegled
FIBA Europe
2017-01-26 19:30
TTT Rīga
VBW CEKK Cegled
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2017-10-12 19:30
TTT Rīga
Besiktas (Turcija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-10-19 19:00
AZS AJP Gorzow (Polija)
TTT Rīga
Gorzow (Polija)
FIBA Europe
2017-10-25 18:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Atēnas
FIBA Europe
2017-11-02 18:30
Besiktas (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
FIBA Europe
2017-11-23 19:30
TTT Rīga
AZS AJP Gorzow (Polija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-11-30 19:30
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2018-01-04 17:30
Mersin
TTT Rīga
Mersin
FIBA Europe
2018-01-11 19:30
TTT Rīga
Mersin
Elektrum Olimpiskais centrs
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
WBBL
2014-00-00 00:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT Rīga Juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT Rīga Juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT Rīga Juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT Rīga Juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT Rīga Juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT Rīga Juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT Rīga Juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT Rīga Juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT Rīga Juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga Juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT Rīga Juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT Rīga Juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga Juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT Rīga Juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-01-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-18 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-21 00:00
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-28 19:30
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
Tallinn
WBBL
2018-02-07 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-02-16 17:45
TTT Rīga Juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2018-02-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2018-02-22 13:00
TTT Rīga Juniores
Talinn University
Elektrum OC
WBBL
2018-02-28 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-03 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-03-10 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2018-03-18 18:00
TTT Rīga Juniores
Liepājas Papīrs
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-03-20 15:00
Tartu University
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2018-03-21 19:30
TTT Rīga Juniores
Tartu University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-25 15:00
RSU
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-27 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-29 18:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 19:00
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-04-20 19:00
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola