TTT 7. decembrī tiksies ar Zviedrijas čempionēm "Lulea Basket"

Piektdien, 7. decembrī, Rīgā un Saulkrastos sāksies Eiropas sieviešu basketbola līgas (EWBL) otrā sabraukuma spēles B grupā. "TTT Rīga" (3-0) plkst. 18:00 "Elektrum" Olimpiskajā centrā tiksies ar pieckārtējām Zviedrijas čempionēm "Lulea Basket" (2-0).

Tiešraide plkst. 17:55 Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV.

Mārtiņa Zībarta, Jāņa Nešpora, Matīsa Rožlapas un Alenas Eldmanes trenētā komanda ceturtdienas vakarā atgriezās no Eirolīgas izbraukuma spēles Atēnās, kur sakāva “Olympiacos” ar 70:51. Ieva Pulvere un Šeja Pedija divatā sameta 35 punktus.

Atpūtai šoreiz nav laika. Piektdien Rīgā un sestdien Saulkrastos gaida divas spēles EWBL – 10 valstu un 16 klubu turnīrā, kurš iepriekšējās divās sezonās beidzās ar Slovākijas granda “Good Angels Košice” triumfu.

Šosezon Košice startē ar jaunatnes komandu “Young Angels”, tātad tronis palicis vakants. TTT ir vienīgā Eirolīgas pārstāve turnīrā, taču perfekta bilance ceļā uz “Četru finālu” nebūt nav automātiski garantēta. EWBL startē Eiropas kausa klubi “A3 Basket Umea” un “Tsmoki Minsk”, kā arī spēcīgā “Lulea Basket”.

Lūleo bāzējas pasaules spēcīgākā komanda...uz ziemeļiem no 60. paralēles. Botnijas līča ziemeļos esošā pilsēta pamatoti dēvējama par Zviedrijas klubu basketbola galvaspilsētu. Vīru vienība, kura ilgu laiku bija pazīstama ar “Plannja Basket” vārdu, ir astoņkārtēja nacionālā čempione, savukārt dāmas palikušas nepārspētas piecus gadus pēc kārtas (2014, 2015, 2016, 2017, 2018).

Fascinējošākā personība Lūleo klubā ir galvenais treneris Deivids Višers (David Visscher). Viņa tēvs bija basketbola treneris, taču jaunais Deivids sākumā gāja citu ceļu – studēja “Brown University” Rodas salā (Rhode Island) un strādāja Volstrītas investīciju bankās.

Vēlāk, atminoties savas gaitas, viņš izveidoja “Lielceļa prezentāciju”, velkot paralēles starp basketbola komandu un darba vietu.

“Lielceļam ir divas joslas. Vienā pusē ir paveicamie uzdevumi – basketbola komandā ar tiem apzīmē spēles un treniņprocesu. Otrajā pusē atrodas trauslākas lietas – komandas labsajūta, sadarbība un savstarpējā uzticība.

Pastāv ļoti daudz trauslu lietu, kuras ir svarīgas, lai cilvēku grupa kļūtu par komandu. Tieši tas pats notiek darba vietās. Visās darba vietās jāpalīdz vienam otram. Kad koncentrējamies ražošanas procesam, ir viegli aizmirst par lietām, kuras ilgtermiņā palīdz panākt augstāku produktivitāti. Domāju, ka trauslās lietas ietekmē, cik ātri vari pabraukt.”

Višera darbs Lūleo sākās ar kodola izveidi – komandā turpināja spēlēt tās ilggadējā līdere, spēka uzbrucēja Anna Bartolde (Barthold) un amerikāņu aizsardze Keitija Basija (Katie Bussey). Abām jau bija trīs Zviedrijas tituli Lūleo rindās, bet trenera vadībā viņas pārvarēja nākamo izaicinājumu.

Par Lūleo nopietnāko konkurenti kļuva dienvidu kaimiņpilsēta Ūmeo. Turienes klubs piesaistīja lietuviešu saspēles vadītāju Santu Okockiti un TTT centra spēlētāju Zentu Meļņiku. Duets palīdzēja komandai izcīnīt 31 uzvaru pēc kārtas (regulārajā sezonnā 26-0 sērija), taču sezonas finišā ātrākas atkal bija ziemeļnieces.

Ņujorkā un Maiami uzaugušais Višers uz Zviedriju pārcēlās 1995. gadā. Sākumā viņš trenēja vīriešu komandas “08 Stockholm” (zelts 2001. gadā) un “Plannja Basket” (četri tituli 2002, 2004, 2006, 2007), bet vēlāk paņēma astoņu gadu pauzi.

Šosezon Lūleo ir jaudīga komanda. EWBL pirmajā spēlē Rīgā tā sagrāva “Amsterdam Angels” ar 107:63, bet nākamajā dienā, 5. oktobrī, parūpējās par rezultatīvāko spēli turnīra trīs gadu vēsturē – 115:69 pret trīskārtējo Eiropas kausa ieguvēju “Dynamo Moscow”.

Arī nacionālajā čempionātā “Lulea Basket” trīs reizes sasniegusi 100 gūto punktu robežu – tai skaitā pirms nedēļas pārspējot “Visby Ladies” (otrā apmeklētākā komanda Zviedrijas līgā) ar 123:87. Summā astoņas uzvaras astoņās spēlēs.

Sastāvā ir četras leģionāres – slovāku centra spēlētāja Marija Feliksova, amerikāņu uzbrucēja Čestitī Rīda (Arkansas-Little Rock 2011), aizsardzes Maikla Hauzere (Purdue 2014) un Prešosa Hola (James Madison University 2017).

Lūleo pulcē trīs Zviedrijas valstsvienības kandidātes – kapteini un kluba leģendu Annu Bartoldi papildina uzbrucējas Čioma Nnamaka un Alisa Nīštrēma (Nystrom).

Izspēles kārtība

Sešpadsmit komandas, sadalītas divās grupās pa astoņām vienībām katrā, no 2018. gada 3. oktobra līdz 2019. gada 13. janvārim izspēlēs apļa turnīru. Katra komanda piedalīsies trīs sabraukumos, aizvadot septiņas spēles.

Katras grupas četras labākās vienības kvalificēsies izslēgšanas spēlēm (A1-B4, A2-B3, A3-B2, A4-B1). Ceturtdaļfinālā komandas sacentīsies mājās un izbraukumā, augstāk izliktajam klubam otro spēli aizvadot savā laukumā. “Četru fināls” notiks 2019. gada 16.-17. martā.

Kalendārs

EWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2018-01-13 16:00
Pieštanske Čajky
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-01-14 11:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Salaspils sporta nams
EWBL
2018-02-24 14:00
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
EWBL
2018-02-28 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-03-17 17:00
TTT Rīga
Dynamo Moscow
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-03-18 15:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-10-04 19:30
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-10-05 18:00
TTT Rīga
Amsterdam Angels (Netherlands)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-11-23 18:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-07 18:00
TTT Rīga
Lulea Basket (Zviedrija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-08 17:00
TTT Rīga
Horizont Minsk (Baltkrievija)
Saulkrasti
EWBL
2019-01-03 18:00
Basket Zabiny Brno (Čehija)
TTT Rīga
Brno
EWBL
2019-01-04 18:00
Piestanske Cajky (Slovākija)
TTT Rīga
Piestany
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
LAT-EST-LTU līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
LAT-EST-LTU līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
LAT-EST-LTU līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
LAT-EST-LTU līga
2018-12-28 00:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
LAT-EST-LTU līga
2019-01-05 00:00
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
LAT-EST-LTU līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipedas Fortuna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-02 00:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
LAT-EST-LTU līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-15 18:00
Kauno Aistes (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-22 17:45
RSU
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 00:00
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 00:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-06 19:30
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 00:00
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2014-00-00 00:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-01-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-18 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-21 00:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-28 19:30
TTT juniores
Tallinn University
Tallinn
WBBL
2018-02-07 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-02-16 17:45
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2018-02-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2018-02-22 13:00
TTT juniores
Talinn University
Elektrum OC
WBBL
2018-02-28 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-03 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-03-10 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-03-18 18:00
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-03-20 15:00
Tartu University
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-03-21 19:30
TTT juniores
Tartu University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-25 15:00
RSU
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-27 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-29 18:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 19:30
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-04-20 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-09-30 14:00
TTT juniores
Tallina Ulikool
Elektrum OC
WBBL
2018-10-10 19:00
Jelgava
TTT juniores
Zemgales OC
WBBL
2018-10-12 18:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-23 19:45
TTT juniores
Saldus
Rīdzene
WBBL
2018-10-27 14:00
Audentes
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-28 11:00
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-31 17:00
TTT juniores
Tartu
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-13 18:00
DU
TTT juniores
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-11-15 19:45
TTT juniores
Liepāja/LSSS
Rīdzene
WBBL
2018-11-24 13:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-27 20:15
TTT juniores
Latvija U16
Rīdzene
WBBL
2018-12-04 18:30
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-08 17:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Jelgava
WBBL
2018-12-13 17:30
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-12-16 13:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-22 15:00
TTT juniores
Audentese Spordiklubi
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT kadetes
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT kadetes
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT kadetes
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT kadetes
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT kadetes
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT kadetes
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT kadetes
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT kadetes
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT kadetes
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs