TTT ātri sāk, lēni turpina un panāk 1-0 finālā

TTT basketbolistes sestdien, 14. aprīlī, “Elektrum” Olimpiskajā centrā uzvarēja “Liepājas Papīru” ar 80:57, LSBL finālsērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0. Nākamā spēle 18. aprīlī plkst. 18:30 Liepājā.

Rīdzinieces pirmajā spēlē iztika bez Azanijas Stjuartes. Centra spēlētāja sestdien Anglijas izlases sastāvā spēlēja Britu Sadraudzības (Commonwealth Games) basketbola turnīra finālā, izšķirošajā spēlē piekāpjoties mājiniecei Austrālijai ar 55:99.

Starta piecinieki

TTT: Pedija, Krastiņa, Baško, Malota, Pilābere

Liepāja: Jākobsone, Puriņa, Veinberga, Grava, Ivaščanka

 

Ātrums, aizsardzība, rezerves – TTT pirmajās 10 minūtēs izmantoja visus savus trumpjus. Rīdzinieces pārķēra vairāk bumbu (8-1), mazāk kļūdījās (1-9) un guva daudz punktu pēc kļūdām (11-0). Iznākums – mājinieces pirmajā ceturtdaļā izdarīja par 12 metieniem no spēles vairāk (11/21 pret 3/9). Rezervistes pastiprināja spēli, īsā laikā sametot 10 punktus, kamēr Liepājas soliņam nācās palikt tukšā.

Šeja Pedija startā nospēlēja ar pilnu jaudu. Divi punkti ar sodu, pārķerta bumba, tālmetiens – “Temple” absolvente nodrošināja Rīgas pirmo izrāvienu (6:2) un līdz pauzei guva 10 punktus. TTT pārsvars 11. minūtē pieauga līdz 26 punktiem (34:8), bet vēlāk uzbrukumā iespēlējās arī liepājnieces. Marinas Ivaščankas un Ievas Veinbergas tālmetieni neļāva mājiniecēm doties tālākā izrāvienā, taču 20 punktu pārsvars saglabājās. Puslaikā plus divdesmit viens – 44:23.

Nākamajās četrās minūtēs notika pavērsiens. Liepājas aizsardzes saņēmās un pierādīja, ka spēj sarīkot ātrās pārejas. Viena, divas piespēles, izrāvieni divi-pret-vienu un saspēle uzbrukuma noslēgumā – Laura Puriņa, Ilze Jākobsone un Ieva Veinberga īsā laikā sarīkoja izrāvienu 3:12. Divdesmit piektās minūtes sākumā Mārtiņš Zībarts pieprasīja minūtes pārtraukumu – 47:35. TTT koncentrēšanās pieauga, rīdzinieces izcīnīja vairākas atlēkušās bumbas uzbrukumā un agresīvāk spēlēja aizsardzībā. Pārsvars atkal tika palielināts, taču liels izrāviens nenotika – 59:44.

Dzimšanas dienas gaviļnieces Kates Krēsliņas trīspunktu metiens atjaunoja 18 punktu pārsvaru – 62:44. Vienā no nākamajām aizsardzībām TTT piespieda viešņām iztērēt 24 sekunžu uzbrukuma limitu, kā arī ietekmēja viņu rotācijas plānus. Emīlijai Gravai un Marinai Ivaščankai bija pa četrām piezīmēm, tāpēc pieauga “play-off” maz spēlējušās Ievas Vītolas spēles laiks. Nākamajās minūtēs arī Vītola un Jākobsone saņēma ceturtās piezīmes, bet rīdzinieces noturēja komfortablu 14-20 punktu pārsvaru. Galotnē Ivaščanka un Vītola atstāja laukumu ar piecām piezīmēm.

Pirmā finālspēle, 14. aprīlis, “Elektrum” Olimpiskais centrs

TTT Rīga – Liepājas Papīrs 80:57 (31:8, 13:15, 15:21, 21:13)

TTT: Pedija 16, Veidere 14, Malota 10 (5ab), Pilābere 9 (5ab), Baško 9 (4ab, 6rp), Krēsliņa 8, Eibele 4, Priede 4, Gulbe 4, Eglīte 2, Krastiņa (4rp).

Liepāja: Jākobsone 13 (4ab, 8rp), Veinberga 12 (5ab), Ivaščanka 10 (4ab, 3rp, 5pp), Vītola 9 (7ab, 5pp), Grava 8 (8ab), Puriņa 5 (4ab), Kudule (3rp), Ķergalve, Manučarjana. Kļeščova.

Tiesneši: Andris Petrovs, Anna Belousova, Artjoms Ribakovs.

Komisāre Ilze Gūtmane.

Kalendārs

EWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2018-01-13 16:00
Pieštanske Čajky
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-01-14 11:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Salaspils sporta nams
EWBL
2018-02-24 14:00
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
EWBL
2018-02-28 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-03-17 17:00
TTT Rīga
Dynamo Moscow
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-03-18 15:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-10-04 19:30
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-10-05 18:00
TTT Rīga
Amsterdam Angels (Netherlands)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-11-23 18:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-07 18:00
TTT Rīga
Lulea Basket (Zviedrija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-08 17:00
TTT Rīga
Horizont Minsk (Baltkrievija)
Saulkrasti
EWBL
2019-01-03 18:00
Basket Zabiny Brno (Čehija)
TTT Rīga
Brno
EWBL
2019-01-04 18:00
Piestanske Cajky (Slovākija)
TTT Rīga
Piestany
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
LAT-EST-LTU līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
LAT-EST-LTU līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
LAT-EST-LTU līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
LAT-EST-LTU līga
2018-12-28 00:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
LAT-EST-LTU līga
2019-01-05 00:00
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
LAT-EST-LTU līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipedas Fortuna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-02 00:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
LAT-EST-LTU līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-15 18:00
Kauno Aistes (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-22 17:45
RSU
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 00:00
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 00:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-06 19:30
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 00:00
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2014-00-00 00:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-01-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-18 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-21 00:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-28 19:30
TTT juniores
Tallinn University
Tallinn
WBBL
2018-02-07 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-02-16 17:45
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2018-02-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2018-02-22 13:00
TTT juniores
Talinn University
Elektrum OC
WBBL
2018-02-28 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-03 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-03-10 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-03-18 18:00
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-03-20 15:00
Tartu University
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-03-21 19:30
TTT juniores
Tartu University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-25 15:00
RSU
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-27 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-29 18:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 19:30
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-04-20 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-09-30 14:00
TTT juniores
Tallina Ulikool
Elektrum OC
WBBL
2018-10-10 19:00
Jelgava
TTT juniores
Zemgales OC
WBBL
2018-10-12 18:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-23 19:45
TTT juniores
Saldus
Rīdzene
WBBL
2018-10-27 14:00
Audentes
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-28 11:00
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-31 17:00
TTT juniores
Tartu
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-13 18:00
DU
TTT juniores
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-11-15 19:45
TTT juniores
Liepāja/LSSS
Rīdzene
WBBL
2018-11-24 13:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-27 20:15
TTT juniores
Latvija U16
Rīdzene
WBBL
2018-12-04 18:30
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-08 17:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Jelgava
WBBL
2018-12-13 17:30
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-12-16 13:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-22 15:00
TTT juniores
Audentese Spordiklubi
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT kadetes
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT kadetes
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT kadetes
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT kadetes
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT kadetes
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT kadetes
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT kadetes
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT kadetes
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT kadetes
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs