TTT izbraukumā Jekaterinburgā sāk cīņu par Eirolīgas "Četru finālu"

TTT basketbolistes otrdien, 5. martā, plkst. 16:00 izbraukumā Krievijā sacentīsies pret Eirolīgas čempionēm, Jekaterinburgas UGMK. Ceturtdaļfināls notiek sērijā līdz divām uzvarām.

Tiešraide https://www.youtube.com/watch?v=jZ0kHGp03UY&index=1&list=PLCXERy73Oiz-UlTcepMVKS1cSQWwd0GJ-

Rīdzinieces regulārajā sezonā četras reizes tikās ar pērnās sezonas “Četru fināla” dalībniecēm – finālisti “Sopron Basket” un bronzas laureāti “Dynamo Kursk”. Visās četrās cīņās nācās atzīt pretinieču pārākumu, toties pārējās spēlēs tika nopelnīta bilance 8-2.

Ceturtdaļfinālā gaida vēl viens nopietns izaicinājums. Jekaterinburgas komanda, sākot no 2009. gada, vienmēr kvalificējusies “Četru finālam”, astotdaļfināla un ceturtdaļfināla sērijās nopelnot bilanci 13-0. Šajā turnīra fāzē UGMK zaudējusi tikai 1 no 27 spēlēm.

Jekaterinburgas klubs par līdzekļu trūkumu nevar sūdzēties jau kopš 2000. gada, kad komanda nokļuva Urālu kalnu metalurģijas kombināta (UGMK) paspārnē. No 2001. gada tās nosaukumā ir tikai UGMK vārds, bet izšķirošais pavērsiens notika 2002. gada novembrī.

Kauņas “Žalgira” bijušā ģenerālmenedžera Šabtaja fon Kalmanoviča ierašanās Urālu lielpilsētā iezīmēja superkomandas izveidi. Skandalozais biznesmenis nežēloja līdzekļus labāko spēlētāju iegādei – būtībā pārmaksāja – un “pacēla jaunā līmenī” bēdīgi slaveno dubultpilsonības piešķiršanu.

UGMK 2003. gada pavasarī pirmo reizi triumfēja Eirolīgā. Gadu vēlāk Jekaterinburgas un Šabtaja ceļi šķīrās, taču sēkla jau bija iesēta. Redzot fon Kalmanoviča panākumus ar Maskavas apgabala “Spartak” – komandu, kuru dāsni atbalstīja gubernators Boriss Gromovs – Urālu kluba vadība ar jaunu sparu metās konkurences cīņā.

Naudas un zvaigžņu pietika, taču panākumi uzreiz nedevās rokās. UGMK ceļš piecas reizes pēc kārtas apstājās Eirolīgas pusfinālā (2008-2012). “Lapsas” Gundara Vētras vadībā trīsreiz paklupa pret “Sparta&K”, zaudējumus piedzīvoja arī treneri pirms un pēc viņa.

Neveiksmju sērija pārtrūka 2013. gadā, kad UGMK nometnē nonāca bijušās “Sparta&K” spēlētājas Daiana Taurasi un Anete Jēkabsone-Žogota. Latviete pēc savainojuma aizvadīja labāko finālturnīru karjerā, bet Jekaterinburgas klubs pēc 10 gadu pārtraukuma atgriezās Eirolīgas tronī.

Turpmākajās piecās sezonās UGMK vēl divas reizes apstājās pusfinālā (2014, 2017), bet 2015. gadā finālā atzina Prāgas USK pārākumu. Panākumi kļuva regulārāki – Jekaterinburgas klubs Eirolīgā triumfēja 2016. un 2018. gadā, taču tam joprojām nav izdevies uzvarēt divus gadus pēc kārtas.

Trīspadsmit dienas starp regulāro sezonu un “play-off” sākumu TTT izvērtās ļoti spraigas. Rīdzinieces aizvadīja sešas spēles pret Lietuvas un Baltkrievijas klubiem, nodrošinot iekļūšanu Latvijas, Igaunijas, Lietuvas līgas un Eiropas līgas (EWBL) finālturnīros.

Intensīvais grafiks – komanda astoņās dienās aizvadīja sešas spēles – iezīmēja lielāku jauno spēlētāju iesaisti. TTT rindās debitēja Nikola Ozola, Jete Nulle, Paula Kļeščova, Anita Miķelsone, Ance Mickāne un Juta Harčenko.

Sezonas gaitā uzkrātie savainojumi par sevi liek manīt arī martā – uz Jekaterinburgu nebrauca Aivija Slotere un Dita Rozenberga. Kā ierasts, Eirolīgas izbraukumos nepiedalās Māra Mote. Tādējādi Mārtiņa Zībarta rīcībā trešdien būs deviņas spēlētājas.

Krievijas aviokompānija “Aeroflot” nenodrošināja savienoto biļeti līdz Jekaterinburgai, tādējādi “AirBaltic” varēja reģistrēt komandas bagāžu tikai līdz Maskavai. Pārsēšanās laiks bija 70 minūtes, tādēļ menedžeris Edijs Eglītis ar somām palika Šeremetjevas lidostā un lidoja uz Urāliem ar nākamo reisu. Komandas gatavošanos tas neietekmēja.

UGMK sastāvs neprasa komentārus – tas sastāv no pasaules “All Star” līmeņa spēlētājām. Ir garas un ir fiziski stipras centra spēlētājas, bet Jekaterinburgai pieder abu pazīmju apvienojums – 203 centimetrus garā Britnija Grainere.

Amerikāņu centra spēlētāja jau vidusskolas gados izcēlās ar regulāriem bumbas triecieniem grozā no augšas, vēlāk to paveicot arī NCAA komandā “Baylor”, WNBA un ASV izlases kreklā. Tādu spēlētāju kā Graineri var tikai kavēt, nevis pilnībā apturēt.

Saspēles vadītājas pozīcijā UGMK ir “vēlais zieds” – amerikāniete ar Ungārijas pasi Kortnija Vanderslūta. Fizisko parametru ziņa viņa ir pilnīgs pretstats Grainerei, taču izceļas ar laukuma redzējumu, domāšanas ātrumu un agresivitāti.

Vieglās uzbrucējas pozīcijā pretiniecēm ir Eiropas labākais trešais numurs – universālā spāniete Alba Torensa var spēlēt arī aizsargu pozīcijās, bet garais augums ļauj stāties pretī centriem.

Spēka uzbrucējas postenī ir vēl viena superzvaigzne Emma Mēsemana – 2017. gadā Prāgā viņa ar Beļģijas valstsvienību pirmo reizi izcīnīja Eiropas bronzu, bet pērn izlaida WNBA sezonu un sasniedza Pasaules kausa pusfinālu.

Otrā numura pozīcijā “lapsām” spēlē “Notre Dame” superzvaigzne – Keila Makbraida studiju gados aizveda “Fighting Irish” līdz četriem “Četru fināliem” pēc kārtas. Uzbrūkošo aizsardzi 2014. gada WNBA draftā ar trešo numuru izvēlējās “San Antonio Stars”.

UGMK privilēģija ir nomainīt augstākā līmeņa spēlētājas ar citām zvaigznēm, turklāt klubs spējis nopirkt arī labākās krievietes. Marija Vadejeva un Raisa Musina pārstāv Krievijas “jauno vilni” – abas 2017. gadā nodrošināja krievu uzvaru Pasaules U19 kausa izcīņā Itālijā.

Vadejeva kļuva par vienu no labākajām Mārtiņa Zībarta audzēknēm Kurskas “Dynamo” – un Eirolīgas čempioni, bet vēlāk no “lakstīgalām” pārgāja pie “lapsām”. Uzbrucēja Tatjana Petrušina 2010. gadā bija Krievijas U20 izlases kapteine un izcīnīja zeltu Eiropas čempionātā Liepājā.

Trīspunktu metienu meistare Jevgeņija Beļakova ir Krievijas valstsvienības kapteine. Saspēles vadītāja Nika Bariča pielikusi roku Slovēnijas valstsvienības panākumos, bet Jeļena Beglova labāko sniegumu rāda, jau sasniegusi 30 gadu robežu. Nataļja Vjeru citā komandā būtu pamatcentrs.

UGMK zvaigznes vairākus gadus komandēja vācietis Olafs Lange (Austrālijas un “Phoenix Mercury” galvenās treneres Sendijas Brondello dzīvesbiedrs). Pirms gada viņu sezonas vidū sekmīgi nomainija spānis Migels Mendess, uzreiz izcīnot Eirolīgas titulu.

Jekaterinburgai pieder arī kāda sāpīga lappuse Krievijas vēsturē – šajā pilsētā tika nogalināta pēdējā cara Nikolaja Otrā ģimene, pieliekot punktu Romanovu dinastijai. Te velkamas paralēles ar Teksasas pilsētu Dalasu, kur slepkavas lode aprāva prezidenta Džona Kenedija dzīvību.

Kalendārs

EWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
EWBL
2018-01-13 16:00
Pieštanske Čajky
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-01-14 11:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Salaspils sporta nams
EWBL
2018-02-24 14:00
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
EWBL
2018-02-28 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-03-17 17:00
TTT Rīga
Dynamo Moscow
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-03-18 15:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2018-10-04 19:30
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-10-05 18:00
TTT Rīga
Amsterdam Angels (Netherlands)
Elektrum Olimpiskais centrs
EWBL
2018-11-23 18:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-07 18:00
TTT Rīga
Lulea Basket (Zviedrija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2018-12-08 17:00
TTT Rīga
Horizont Minsk (Baltkrievija)
Saulkrasti
EWBL
2019-01-03 18:00
Basket Zabiny Brno (Čehija)
TTT Rīga
Brno
EWBL
2019-01-04 18:00
Piestanske Cajky (Slovākija)
TTT Rīga
Piestany
EWBL
2019-02-27 18:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2019-02-28 13:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EWBL
2019-03-16 13:00
TTT Rīga
Basket Zabiny Brno
Rostova pie Donas (Krievija)
EWBL
2019-03-17 14:00
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Rostova pie Donas (Krievija)
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
LAT-EST-LTU līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
LAT-EST-LTU līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
LAT-EST-LTU līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
LAT-EST-LTU līga
2018-12-28 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
LAT-EST-LTU līga
2019-01-05 19:30
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
LAT-EST-LTU līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipēdas Fortūna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-02 16:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
LAT-EST-LTU līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-15 17:45
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-22 17:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-26 18:00
Šiauliai Universitetas
TTT Rīga
KA Saule
LAT-EST-LTU līga
2019-03-01 17:45
TTT Rīga
Šiauliai Universitetas
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-03-09 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-03-10 15:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-03-30 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-04-03 17:30
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2014-00-00 00:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-01-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-18 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-21 00:00
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-28 19:30
TTT juniores
Tallinn University
Tallinn
WBBL
2018-02-07 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-02-16 17:45
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2018-02-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas Centrs
WBBL
2018-02-22 13:00
TTT juniores
Talinn University
Elektrum OC
WBBL
2018-02-28 19:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-03 14:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-03-10 16:00
Tallinn University
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-03-18 18:00
TTT juniores
Liepājas Papīrs
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-03-20 15:00
Tartu University
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-03-21 19:30
TTT juniores
Tartu University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-25 15:00
RSU
TTT juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-27 19:30
TTT juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-29 18:00
Latvijas Universitāte
TTT juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 19:30
TTT juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-04-20 19:00
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2018-09-30 14:00
TTT juniores
Tallina Ulikool
Elektrum OC
WBBL
2018-10-10 19:00
Jelgava
TTT juniores
Zemgales OC
WBBL
2018-10-12 18:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-23 19:45
TTT juniores
Saldus
Rīdzene
WBBL
2018-10-27 14:00
Audentes
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-28 11:00
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallinn
WBBL
2018-10-31 17:00
TTT juniores
Tartu
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-13 18:00
DU
TTT juniores
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-11-15 19:45
TTT juniores
Liepāja/LSSS
Rīdzene
WBBL
2018-11-24 13:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-27 20:15
TTT juniores
Latvija U16
Rīdzene
WBBL
2018-12-04 18:30
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-08 17:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Jelgava
WBBL
2018-12-13 17:30
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-12-16 13:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-22 15:00
TTT juniores
Audentese Spordiklubi
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT juniores
TTT kadetes
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-18 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-01-22 18:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Rīdzene
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT kadetes
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-27 12:00
Latvija U16
TTT juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-10 12:00
TTT juniores
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-15 18:30
Audentese Spordiklubi
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-19 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Rīdzene
WBBL
2019-02-27 18:30
TTT juniores
Jelgava
OSC 2
WBBL
2019-03-06 17:00
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-03-20 17:30
TTT juniores
TTT kadetes
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT kadetes
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT kadetes
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT kadetes
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT kadetes
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT kadetes
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT kadetes
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT kadetes
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT kadetes
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT kadetes
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT kadetes
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT kadetes
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT kadetes
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT kadetes
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-20 14:15
TTT kadetes
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT kadetes
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-02 18:30
G4S Noortelliga
TTT kadetes
Tallina
WBBL
2019-02-03 12:00
Audentese Spordiklubi
TTT kadetes
Tallina
WBBL
2019-02-06 16:30
TTT kadetes
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-14 19:30
TTT kadetes
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-18 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT kadetes
Zemgales OC
WBBL
2019-02-24 14:00
TTT kadetes
Latvija U16
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-26 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT kadetes
Saldus
WBBL
2019-02-28 19:00
Tartu
TTT kadetes
Tartu
WBBL
2019-03-06 19:00
TTT kadetes
Daugavpils Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
TTT kadetes
Latvija U16
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-17 15:30
TTT kadetes
Audentese Spordiklubi
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2019-03-21 17:30
TTT kadetes
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs