TTT pēc 23 minūtēm iedzinēju lomā panāk 1-0 pret Liepāju

TTT basketbolistes trešdien, 19. aprīlī, savā laukumā uzvarēja "Vega 1/Liepāja" ar 66:62, Latvijas finālsērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0. Nākamā spēle notiks 22. aprīlī plkst. 19:30 Liepājas Olimpiskajā centrā.

Abas komandas pusfinālu pabeidza divās spēlēs, iegūstot nedēļu laika, lai atpūstos un sagatavotos. TTT otrajā spēlē pret “TTT juniorēm” cieta zaudējumu sastāvā – pēdējā minūtē potīti izmežģīja Anda Eibele. Liepājniecēm tādas pašas problēmas dēļ – savainojums 15. aprīļa LJBL spēlē – nevarēja palīdzēt Emīlija Grava. Rīdzinieču sastāvā slimības dēļ nespēlēja arī Rūta Veidere.

Starta piecinieki

TTT: Kārtere, Krastiņa, Baško-Melnbārde, Sazerlenda, Paugaite

Vega 1: Jākobsone, Silarāja, Jākobsone-Pelse, Druskite, Vītola

Armanda Misus trenētā komanda aizvadīja labāko pirmo puslaiku sezonā, sametot rīdzinieču grozā 36 punktus. Panākumam bija trīs sastāvdaļas – bezkompromisa cīņa par atlēkušajām bumbām (20-23), laba metienu precizitāte (13/37 pret 12/27) un teicama mazo spēlētāju darbība. Ilze Jākobsone labi organizēja spēli un pirmajā puslaikā bija pārāka par Sidniju Kārteri, bet Kristīne Silarāja bija lieliska uzbrukumu noslēgumos.

TTT pirmo reizi izvirzījās vadībā tikai astotās minūtes vidū, kad Ieva Krastiņa iemeta pirmo tālmetienu – 13:12. Rīdzinieces vadībā nenoturējās ilgi, nespējot aizkavēt liepājnieču “pick-and-roll” sadarbības. Dignai Strautmanei tika nosvilpta nesportiskā piezīme – Ilze Jākobsone realizēja abus brīvmetienus, bet “Vega 1” bumbas kontroli izjauca Gunta Baško-Melnbārde, otro reizi ceturtdaļā aizšķērsojot ceļu Kristei Druskitei. Lauras Auderes tālmetiens panāca viešņām astoņu punktu pārsvaru – 13:21.

Nākamajā ceturtdaļā TTT sāka biežāk gūt punktus soda laukumā, taču kopējā metienu realizācija (35%) nespēja kompensēt mazo kļūdu skaitu (3-9), pat neskatoties uz to, ka rīdzinieces izdarīja par 10 metieniem no spēles vairāk. Krastiņas tālmetieni ļāva TTT noķert un apdzīt sāncenses, taču puslaika galotne atkal piederēja liepājniecēm. Kristīne Silarāja pirmajās 20 minūtēs guva 14 punktus, iemeta 3 no 4 tālmetieniem, tai skaitā puslaika pēdējā sekundē izcēlās ar tālu “sirēnlauzi” – 31:36!

Pēc pārtraukuma TTT mērķtiecīgāk spēlēja uz groza apakšu, nogādājot bumbu Aišai Sazerlendai. Amerikāņu spēka uzbrucēja dominēja cīņā par uzbrukuma bumbām un 23. minūtes izskaņā atguva vadību savai komandai – 37:36. Sekoja vēl divas vadības maiņas – līdz trešās ceturtdaļas vidum tādu pavisam bija deviņas, taču Kārteres tālmetiens un Strautmanes punkti no groza apakšas jau deva plus četri mājiniecēm – 42:38. “Vega 1/Liepāja atguvās, māsām Jākobsonēm sametot piecus punktus pēc kārtas – 42:43.

Laukumā neesot Sazerlendai, šķita, ka pārējās garās spēlētājas zaudējušas groza sajūtu. TTT uzbrukuma krīzi pārtrauca Baško-Melnbārdes pārķertā bumba un piespēle Strautmanei, kura groza apakšā apspēlēja Jākobsoni-Pelsi – 45:43. Silarāja atbildēja ar 2+1 gājienu, kārtējo reizi izvirzot vadībā liepājnieces – 45:46. Baško-Melnbārde realizēja abus brīvmetienus, Jākobsone-Pelse vienu un pusstunda beidzās ar kaujiniecisku neizšķirtu – 47:47.

Pirmajās trīs ceturtdaļās vadība mainījās 13 reizes un astoņas reizes tika fiksēts neizšķirts. TTT atkal koncentrējās punktu gūšanai groza apakšā – divreiz precīza bija Aiša Sazerlenda, divreiz Digna Strautmane. Liepājnieces atbildēja ar Kristes Druskites un Ievas Vītolas tālmetieniem – 55:53. Trīsdesmit sestās minūtes sākumā Kristīne Silarāja gājienā uz grozu devīto reizi izlīdzināja rezultātu – 55:55. Rīdzinieču mazās spēlētājas pārņēma iniciatīvu, taču Silarājas tālmetiens pēdējā minūtē atjaunoja intrigu – 64:62. Paliekot 23,8 sekundēm, bumba atgriezās liepājnieču rīcībā, taču veiksmīgs uzbrukums izpalika. Laura Audere ielauzās soda laukumā, tomēr precīzs metiens nesanāca.

Fināla pirmā spēle, 19. aprīlis, "Elektrum" Olimpiskais centrs

TTT Rīga – Vega 1/Liepāja 66:62 (13:21, 18:15, 16:11, 19:15)

TTT: Sazerlenda 21 (9ab), Krastiņa 11 (6ab, 4rp), Baško-Melnbārde 10 (13ab, 5rp, 3pb), Kārtere 9 (4rp), Strautmane 8, Paugaite 5 (5ab), Eglīte 2, Kūlīte, Priede; Eibele.

Vega 1: Silarāja 23 (8ab, 5rp, 3pb), Jākobsone-Pelse 15 (5ab), Audere 6 (5ab), Jākobsone 6 (6ab, 8rp), Druskite 4 (4ab), Petermane 4 (4ab); Gertsone, Meilus, Lībeka, Mickāne, Lipe.

Treneri: Mārcis Senkevičs, Māris Visočanskis, Elvis Čoders.

Komisārs Agnis Pērkons.

Sērijā 1-0.

 

Statistika. TTT 66, Vega 1/Liepāja 62

Metieni no spēles: 26/69 vs 21/55

2p: 21/50 vs 12/38

3p: 5/19 vs 9/17

1p: 9/16 vs 11/17

AB: 41 (14/27) vs 40 (8/32)

RP: 19 vs 18

Kļ.: 8 vs 15

PB: 7 vs 4

BM: 6 vs 3

Personiskās piezīmes: 17 vs 19

Punkti pēc kļūdām: 15 vs 3

Punkti ātrajos izrāvienos: 6 vs 8

Punkti soda laukumā: 38 vs 16

Otrās iespējas punkti: 9 vs 14

Starta piecinieki: 56 vs 52

Rezerves: 10 vs 10

Kalendārs

EEWBL
2015-09-25 19:00
TTT Rīga
Horizont Minsk
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-26 15:30
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-09-27 15:00
TTT Rīga
Kibirkstis Vilnius
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
EEWBL
2015-11-28 11:30
Olimpia Grodno
TTT Rīga
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2015-11-29 11:30
TTT Rīga
Tsmoki-Minsk
Lietuva, Viļņa
EEWBL
2016-01-09 15:00
Tallina 1182
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-01-10 12:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Igaunija, Tallina
EEWBL
2016-04-16 17:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Rīga, DSN
EEWBL
2016-04-17 15:00
Basket Gdynia
TTT Rīga
Rīga, DSN
EEWBL
2016-09-23 19:30
Tsmoki-Minsk (BLR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-24 18:30
TTT Rīga
AZS UMCS Lublin (POL)
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-09-25 16:30
Avangard Kiev (UKR)
TTT Rīga
Riga, Elektrum OC
EEWBL
2016-12-03 15:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Lublin
EEWBL
2016-12-04 15:15
TTT Rīga
Good Angels Košice
Lublin
EEWBL
2017-01-06 16:15
Astana Tigers
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-07 13:00
TTT Rīga
Istanbul Universitesi
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-01-08 13:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
EEWBL
2017-03-31 14:45
TTT Rīga
Horizont Minsk
Košice
EEWBL
2017-04-01 16:15
TTT Rīga
Basket 90 Gdynia
Košice
EEWBL
2017-04-02 16:00
Good Angels Košice
TTT Rīga
Košice
EEWBL
2017-09-29 20:15
TTT Rīga
Dynamo Moscow (Krievija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-09-30 18:15
Samsun Canik (Turcija)
TTT Rīga
Elektrum OC
EEWBL
2017-10-01 16:15
TTT Rīga
Udominate Basket (Zviedrija)
Elektrum OC
EEWBL
2017-12-09 15:30
TTT Rīga
Hoptrans Sirenos
Rīgas 49. vidusskola
EEWBL
2017-12-10 16:00
Tsmoki Minsk
TTT Rīga
Elektrum OC
EEWBL
2018-01-13 16:00
Pieštanske Čajky
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
EEWBL
2018-01-14 11:00
TTT Rīga
Astana Tigers
Salaspils sporta nams
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-07 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2015-10-07 19:00
Flying Foxes
TTT Rīga
St. Pölten, AUT
FIBA Europe
2015-10-15 19:00
TTT Rīga
Flying Foxes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-10-29 19:30
TTT Rīga
Orduspor
Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-11-04 20:00
Udominate basket
TTT Rīga
Zviedrija
FIBA Europe
2015-11-12 19:30
TTT Rīga
WBC Dynamo
Olimpiskais Sporta Centrs
FIBA Europe
2015-12-03 20:30
Orduspor
TTT Rīga
Ordu, Turcija
FIBA Europe
2015-12-10 19:30
TTT Rīga
Udominate Basket
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
FIBA Europe
2015-12-17 19:00
WBC Dynamo
TTT Rīga
Maskava, Krievija
FIBA Europe
2016-01-07 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
FIBA Europe
2016-01-14 21:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
FIBA Europe
2016-10-26 20:00
Galatasaray
TTT Rīga
Abdi Ipekci, Istanbul
FIBA Europe
2016-11-03 19:30
TTT Rīga
Novosibirsk Dynamo
OSC
FIBA Europe
2016-11-10 19:30
TTT Rīga
Samsun Canik Belediye
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2016-12-01 18:00
TTT Rīga
Galatasaray
OSC
FIBA Europe
2016-12-07 14:00
Novosibirsk Dynamo
TTT Rīga
Novosibirska
FIBA Europe
2016-12-15 17:00
Samsun Canik Belediye
TTT Rīga
Samsuna
FIBA Europe
2017-01-19 19:00
VBW CEKK Cegled
TTT Rīga
Cegled
FIBA Europe
2017-01-26 19:30
TTT Rīga
VBW CEKK Cegled
"Elektrum" Olimpiskais centrs
FIBA Europe
2017-10-12 19:30
TTT Rīga
Besiktas (Turcija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-10-19 19:00
AZS AJP Gorzow (Polija)
TTT Rīga
Gorzow (Polija)
FIBA Europe
2017-10-25 18:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Atēnas
FIBA Europe
2017-11-02 18:30
Besiktas (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
FIBA Europe
2017-11-23 19:30
TTT Rīga
AZS AJP Gorzow (Polija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2017-11-30 19:30
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
Elektrum OC
FIBA Europe
2018-01-04 17:30
Mersin
TTT Rīga
Mersin
FIBA Europe
2018-01-11 19:30
TTT Rīga
Mersin
Elektrum Olimpiskais centrs
Pārbaudes spēles
2017-09-15 18:30
Gdyna Basket (Polija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-16 16:00
Cegled (Ungārija)
TTT Rīga
Gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-17 11:00
Wisla Krakow (Polija)
TTT Rīga
gdyna, Polija
Pārbaudes spēles
2017-09-23 17:00
TTT Rīga
Igaunijas Izlase
Elektrum OC
WBBL
2015-10-09 18:30
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Audentes, Igaunija
WBBL
2015-10-28 19:30
SK Cēsis
TTT Rīga Juniores
Cēsus Sporta nams
WBBL
2015-11-04 18:30
LU
TTT Rīga Juniores
Rīga, Diagnostikas centra sp.zāle
WBBL
2015-11-09 00:00
U16
TTT Rīga Juniores
Rīga, Olimpiskais sporta centrs 2
WBBL
2015-11-10 20:00
TTT Rīga Juniores
RSU Merks
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-01 18:00
TTT Rīga Juniores
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-12 17:00
TTT Rīga Juniores
Audentes
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-13 13:00
TTT Rīga Juniores
Tallinas Universitāte
Rīga, Rīdzene
WBBL
2015-12-16 19:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Igaunija
WBBL
2016-01-19 18:00
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-01-23 19:00
TTT Rīga Juniores
1182 Tallinn
OSC
WBBL
2016-02-07 14:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallina, Audentes
WBBL
2016-02-18 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
Liepājas OC
WBBL
2016-03-05 16:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
Riga, OSC 2
WBBL
2016-03-06 15:00
TTT Rīga Juniores
Catz Lappeenranta
Rīga, OSC 2
WBBL
2016-03-12 17:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallina
WBBL
2016-03-26 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga Juniores
Lappeenranta
WBBL
2016-03-30 17:30
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2016-04-02 15:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-05 17:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga Juniores
LOC
WBBL
2016-04-08 16:00
1182 Tallinn
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2016-04-13 17:45
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene/OSC
WBBL
2016-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU/Merks
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-24 14:30
RSU/Merks
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-10-16 16:30
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2016-10-22 17:00
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-10-23 13:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
OSC
WBBL
2016-11-01 18:30
TTT Rīga Juniores
Vega 1/Liepāja
Rīdzene
WBBL
2016-11-10 18:30
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2016-11-13 12:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
OSC
WBBL
2016-12-08 20:15
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
OSC
WBBL
2016-12-14 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-01-14 18:00
TTT Rīga Juniores
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-15 15:00
TTT Rīga Juniores
G4S Noorteliiga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-21 15:00
TTT Rīga Juniores
Tartu University/Kalev
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 16:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-02-04 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga Juniores
Rapla
WBBL
2017-02-05 18:00
Tartu University/Kalev
TTT Rīga Juniores
Tartu
WBBL
2017-02-11 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-12 14:30
G4S Noorteliiga
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-02-23 20:00
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2017-03-04 19:30
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-16 10:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas U16 izlase
"Elektrum" Olimpiskais centrs 2
WBBL
2017-03-20 12:30
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga Juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-18 18:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-04-21 19:30
TTT Rīga Juniores
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-24 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-18 19:30
RSU
TTT Rīga Juniores
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-10-28 18:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-10-31 17:45
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-04 13:45
TTT Rīga Juniores
Tallinn University
OSC jaunā zāle
WBBL
2017-11-05 19:15
TTT Rīga Juniores
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-14 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-11-19 15:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga Juniores
Diagnostikas centrs
WBBL
2017-12-02 16:00
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2017-12-09 16:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2017-12-16 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2018-01-10 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga Juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-18 19:30
TTT Rīga Juniores
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-21 00:00
TTT Rīga Juniores
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-01-27 00:00
Tallinn University
TTT Rīga Juniores
Tallinn
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga Juniores
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs