Ceturtdien izšķirošā cīņa pret "Dynamo Moscow"

Basketbola klubs "TTT Rīga" ceturtdien, 17. decembrī, plkst. 19:00 izbraukumā sacentīsies pret trīskārtējām Eiropas kausa ieguvējām "Dynamo Moscow".

B grupas kopvērtējums

#KomandaU-ZAttiecība
1 TTT Rīga 4-1 367:324
2 Orduspor 3-2 381:357
3 Dynamo Moscow 3-2 347:361
4 Udominate Basket 0-5 328:381

Pirms pēdējās kārtas cīņu par divām ceļazīmēm uz izslēgšanas spēlēm turpina trīs komandas. TTT mērķis ir uzvara Maskavā, kas automātiski nodrošinās pirmo vietu B grupā, ceļazīmi uz “play-off” un iespēju “Round of 16” otro spēli aizvadīt savā laukumā.

“Orduspor”, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, savā laukumā jāuzvar “Udominate Basket” vai jācer uz TTT uzvaru pār “Dynamo”. Turcijas klubs, tāpat kā TTT, var pabeigt grupas turnīru ar uzvarām visās mājas spēlēs.

Maskavas “Dynamo” derēs tikai uzvara – ja Ordu zaudēs “Udominate”, derēs panākums ar jebkādu pārsvaru, turpretī turku uzvaras gadījumā maskavietēm būs nepieciešams panākums ar vismaz 21 punkta pārsvaru.

Līderu trio savstarpējās cīņās TTT ir divas uzvaras trīs spēlēs, kā arī pozitīva gūto un zaudēto punktu attiecība (2-1, +17). Nākamajās vietās seko “Orduspor” (2-2, +7) un “Dynamo” (1-2, -24).

Spēle notiks “Dynamo” zālē Krilatskā. Arēnā, kura no ārpuses atgādina milzīgu olu, Ainars Zvirgzdiņš un Anete Jēkabsone-Žogota 2007. gadā izcīnīja Eiropas kausu. Šogad zālē Eirokausu mājas spēles aizvada Maskavas apgabala “Himki” un Volgogradas “Krasny Oktyabr”.

“Dynamo Moscow” prezidente ir divkārtējā Olimpiskā čempione un Uļjanas Semjonovas līdzgaitniece Tatjana Ovečkina. Viņas dēls Aleksandrs ir viens no 21. gadsimta labākajiem Krievijas hokejistiem.

Aigars Nerips, "TTT Rīga" galvenais treneris
“Krievijas Premjerlīgas komandas neprasa komentārus. “Dynamo” sacenšas vienā no spēcīgākajām līgām – astoņi klubi spēlē Eirolīgā vai Eiropas kausa izcīņā. Tas nozīmē augstas prasības, neatkarīgi no pašreizējā sastāva. Novembrī komanda sākusi rādīt labāk organizētu spēli.

“Dynamo” priekšrocība ir augsta līmeņa spēļu prakse. Mums tādu spēļu ir mazāk. Pretinieču spēli veido 3-4 spēlētājas. Zem groza galvenais spēks ir Ksenija Tihoņenko, kura apveltīta gan ar labu pustālo metienu, gan spēli postā. Vairākām spēlētājām ir Eirolīgas pieredze.

Jārēķinās ar “Dynamo” auguma pārsvaru četrās no piecām pozīcijām. Pretinieču garajā galā smagumu iznes divas spēlētājas, kuras arī taisa spēles rezultātu un var iemest tālmetienus. Mūsu spēlētājām būs uzdevums izjaukt “Dynamo” iestrādes un uzspiest sev izdevīgu spēli.”

"Dynamo Moscow" līderes

Ksenija Tihoņenko: Krievijas valstsvienības centra spēlētāja, Eiropas U20 čempionāta vērtīgākā spēlētāja (2012), aizvadījusi trīs sezonas Eirolīgā (Sparta&K 2012, 2014; Targovište 2013).

Veronika Doroševa: uzbrucēja, Eiropas kausa ieguvēja (2013, 2014), Krievijas valstsvienības kandidāte “EuroBasket Women 2015” ciklā, spēlējusi Eiropas U16 čempionātā Valmierā (2006).

Jekaterina Fjodorenkova: aizsardze, Eiropas kausa ieguvēja (2013, 2014), Eirokausos spēlē piekto sezonu, pērn pārstāvēja Maskavas apgabala “Sparta&K”.

Tatjana Burika: saspēles vadītāja, Eirokausos spēlē 12. sezonu pēc kārtas; aizvadījusi piecas sezonas Eirolīgā, pārstāvot Orenburgas “Nadežda”. Vēl līderu lokā ir Aleksandra Kuļičova.

Eiropas jaunatnes čempiones: Tatjana Burika (2006), Tatjana Abrikosova (2008), Olga Sizjakova (2008), Veronika Doroševa (2010). Abrikosova ir divkārtēja Eiropas kausa ieguvēja (2013, 2014).

Izspēles kārtība

Trīsdesmit divi klubi, sadalīti astoņās apakšgrupās pa četrām komandām katrā, izspēlē divu apļu turnīru. Katras grupas divas spēcīgākās komandas kvalificēsies “Last 16” cīņām. Izslēgšanas spēles sāksies 2016. gada 7. janvārī. Sākot no ceturtdaļfināliem cīņā iesaistīsies četras Eirolīgas komandas, kuras savās grupās ieņems attiecīgi piekto un sesto vietu. Fināli paredzēti 6. un 13. aprīlī.

Pirmajā konferencē spēlē pieci klubi no Krievijas (4.-8. vieta Premjerlīgā), piecas komandas no Turcijas (4.-8. vieta TKBL), abas Zviedrijas čempionāta finālistes, Baltkrievijas, Bulgārijas un Latvijas čempiones, kā arī Slovākijas vicečempiones.

EuroCup Women 2016, pirmā konference

#A grupaB grupaC grupaD grupa
1 Sparta&K (RUS) Dynamo Moscow (RUS) Chevakata (RUS) Istanbul Universitesi (TUR)
2 Bešiktaš (TUR) Udominate (SWE) Cmoki Minsk (BLR) Dunav 8806 Ruse (BUL)
3 Adana Aski (TUR) Ordu Sportif (TUR) Enisey (RUS) NPSC Energia (RUS)
4 Piestanske Cajky (SVK) TTT Rīga Edirne (TUR) Northland Lulea (SWE)

Otrajā konferencē spēlē Rietumeiropas komandas, tai skaitā Guntas Baško-Melnbārdes un Aijas Putniņas pārstāvētie Francijas klubi.

Otrā konference

#E grupaF grupaG grupaH grupa
1 Nantes Reze (FRA) Basket Landes (FRA) Oranje Blizzards (NED) Uni Gyor (HUN)
2 TSV 1880 Wasserburg (GER) PEAC Pecs (HUN) Aluinvent DVTK Miskolc (HUN) Belfius Namur Capitale (BEL)
3 PINKK Pecsi 424 (HUN) DSK Basketball Nymburk (CZE) Valosun KP Brno (CZE) Union Angers (FRA)
4 Umana Reyer (ITA) Elfic Fribourg (SUI) Dike Basket Napoli (ITA) Clube Uniao Sportiva (POR)

TTT Rīga 2016

#SpēlētājaSporta skolaPoz.Augums/Dzimš.d.Dzimš.v.
4 Sydney Carter Texas A&M A 168/18.11.1990 Dalasa
5 Anda Eibele TTP BS A 170/30.07.1984 Rīga
6 Laura Puriņa Kolibri/47.vsk. A 177/27.05.1990 Rīga
7 Ieva Kūlīte Kolibri/Ventspils C 193/02.07.1988 Ventspils
8 Digna Strautmane Rīdzene U/C 189/18.09.1998 Rīga
9 Liene Priede Rīdzene A/U 180/23.04.1990 Rīga
10 Kate Aizsila Rīdzene U 177.03.05.1994 Rīga
11 Rūta Veidere Rīdzene U/C 188/01.05.1994 Rīga
12 Zenta Meļņika Kolibri C 197/06.09.1991 Jūrmala
14 Sigita Džarcāne TTP U 181/26.09.1995 Rīga
15 Ieva Krastiņa Cēsis A 174/22.07.1990 Cēsis
22 Kristen Cherie Mann UCSB U 186/10.08.1983 Kalifornija
24 Sindija Kudule Rīgas 3. BJSS A 165/05.01.1997 Rīga
32 Laura Grabe Rīgas 3. BJSS U 176/13.02.1998 Rīga
44 Baiba Eglīte Rīdzene A 175/09.01.1989 Rīga

Galvenais treneris Aigars Nerips (Rīdzene)
Treneris Jānis Nešpors (Rīdzene)
Ārste Līga Folkmane
Menedžeris Edijs Eglītis

Kalendārs

EWBL
2021-01-13 16:00
Horizont Minsk
TTT Rīga
Minska
EWBL
2021-01-14 16:00
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Minska
EWBL
2021-01-15 10:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
Minska
EWBL
2021-01-25 17:00
Nika Syktyvkar
TTT Rīga
Rīga
EWBL
2021-01-27 12:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Rīga
EWBL
2021-03-02 17:00
SBŠ Ostrava
TTT Rīga
DSN
EWBL
2021-03-03 12:00
TTT Rīga
SBŠ Ostrava
DSN
EWBL
2021-04-03 15:45
TTT Rīga
Nika Syktyvkar
Maladziechna
EWBL
2021-04-04 11:00
TTT Rīga
Prometey
Maladziechna
EWBL
2022-11-11 16:30
TTT Rīga
SBŠ Ostrava
Daugavas sporta nams
EWBL
2022-11-13 12:30
Šiauliai-Vilmers
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2022-12-10 19:00
Levharti Chomutov
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2022-12-11 13:30
TTT Rīga
Polonia Warszawa
Daugavas sporta nams
EWBL
2023-01-07 14:00
Frankivsk Prykarpattya
TTT Rīga
Depo
EWBL
2023-01-21 14:30
Neptūnas Klaipeda
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2023-02-01 19:30
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-02-10 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2021-02-13 17:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-02-17 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-02-20 12:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-02-23 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-03-06 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2021-03-09 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
DSN
WBBL
2021-03-11 00:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-03-17 00:00
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2021-03-21 12:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
LOC
WBBL
2021-03-24 00:00
TTT Rīga
RSU
DSN
WBBL
2021-04-17 12:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-04-24 14:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-04-25 15:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-02 14:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-09 14:00
TTT Rīga
Aistes LSMU Kaunas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-10-16 18:30
RSU
TTT Rīga
Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2021-11-20 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-21 12:00
TalTech
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-27 16:00
TTT Rīga
TalTech
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-04 14:00
TTT Rīga
Tallinn University
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-11 14:00
TTT Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-18 14:00
TTT Rīga
LCC Tarptautinis Universitetas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-28 19:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-04 18:00
LCC Tarptautinis Universitetas
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-01-08 19:00
TTT Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-15 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-22 12:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2022-02-05 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils
WBBL
2022-02-09 16:30
Aistes LSMU Kaunas
TTT Rīga
Kauņa
WBBL
2022-02-13 19:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-16 19:00
TTT Rīga
Šiauliai
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-26 17:00
Kibirkštis MRU
TTT Rīga
Viļņa
WBBL
2022-02-27 15:00
Šiauliai
TTT Rīga
Šauļi
WBBL
2022-03-03 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
Rīdzene
WBBL
2022-03-06 15:00
Neptūnas Klaipeda
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-03-26 17:00
TTT Rīga
RSU
Jonava
WBBL
2022-03-27 17:00
Kibirkštis MRU
TTT Rīga
Jonava
WBBL
2022-10-16 18:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Jeep arena
WBBL
2022-10-19 18:00
Neptūnas Klaipeda
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-11-05 19:00
TTT Rīga
TalTech Tallinn
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-11-17 19:30
RSU
TTT Rīga
OSC
WBBL
2022-11-19 19:00
TTT Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-12-01 18:00
Šiauliai-Vilmers
TTT Rīga
Šauļi
WBBL
2022-12-04 17:00
TTT Rīga
BS Rīga juniores/LU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-12-07 18:00
LCC International University
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-12-14 16:00
Aistes LSMU
TTT Rīga
Kauņa
WBBL
2022-12-18 19:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-01-12 19:00
BS Rīga juniores/LU
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2023-01-14 17:00
TTT Rīga
Aistes LSMU
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-01-18 16:45
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2023-01-20 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2023-01-28 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils
WBBL
2023-02-18 15:00
TalTech Tallinn
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2023-02-25 14:00
TTT Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-03-02 18:00
LCC International University
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2023-03-05 14:00
TTT Rīga
Audentes
Audentes
WBBL
2023-03-11 13:00
Šiauliai-Vilmers
TTT Rīga
Šauļi
WBBL
2023-03-31 18:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2022-04-08 16:00
TTT Rīga
Daugavpils Universitāte
Liepājas Olimpiskais centrs
LSBL
2022-04-09 16:30
TTT Rīga
RSU
Liepājas Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-12-01 21:00
TTT Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2021-01-19 18:00
Uni Girona
TTT Rīga
Skio
EuroLeague Women
2021-01-21 21:00
TTT Rīga
Famila Schio
Skio
EuroLeague Women
2021-01-22 18:00
TTT Rīga
UGMK
Skio
EuroLeague Women
2021-10-06 19:00
TTT Rīga
UGMK
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-10-13 21:30
Perfumerias Avenida
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2021-10-21 17:30
TTT Rīga
MBA Moscow
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-10-27 17:00
TTT Rīga
Reyer Venezia
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-11-02 21:00
BLMA
TTT Rīga
Monpeljē
EuroLeague Women
2021-11-24 19:00
TTT Rīga
USK Praha
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-12-01 19:00
KSC Szekszard
TTT Rīga
Szekszard
EuroLeague Women
2021-12-08 16:00
UGMK
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2021-12-15 19:00
TTT Rīga
Perfumerias Avenida
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-12-21 18:00
MBA Moscow
TTT Rīga
Krilatska
EuroLeague Women
2022-01-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2022-02-02 19:00
TTT Rīga
BLMA
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2022-02-19 19:00
USK Praha
TTT Rīga
Kralovka
EuroLeague Women
2022-02-23 20:00
TTT Rīga
KSC Szekszard
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2022-03-08 18:00
Fenerbahce
TTT Rīga
Istanbul
EuroLeague Women
2022-03-10 18:00
TTT Rīga
Fenerbahce
Istanbul
LSBL
2021-10-08 19:30
Valmiera Glass VIA/BVBS
RBJSS Rīdzene
Valmieras 5. vidusskola
LSBL
2021-10-21 19:30
Jelgava
RBJSS Rīdzene
Jelgavas sporta halle
LSBL
2021-10-30 12:00
RBJSS Rīdzene
Dimantu akadēmija
Fēnikss
LSBL
2021-11-27 11:00
RBJSS Rīdzene
Jūrmala
Fēnikss
LSBL
2021-12-02 19:00
Jugla
RBJSS Rīdzene
Jugla
LSBL
2021-12-11 11:00
RBJSS Rīdzene
Latvija U16
Šampēteris
LSBL
2021-12-12 19:00
Saldus
RBJSS Rīdzene
Saldus
LSBL
2021-12-18 12:00
RBJSS Rīdzene
Valmiera Glass VIA/BVBS
Šampēteris
LSBL
2022-01-13 19:30
Jelgava
RBJSS Rīdzene
Jelgavas sporta halle
LSBL
2022-01-15 12:00
RBJSS Rīdzene
Jelgava
Šampēteris
LSBL
2022-01-22 18:30
Dimantu akadēmija
RBJSS Rīdzene
Ogres basketbola skola
LSBL
2022-02-12 00:00
RBJSS Rīdzene
Ogres Kolibri
Šampēteris
LSBL
2022-02-13 14:00
Latvija U16
RBJSS Rīdzene
Olimpiskais sporta centrs
LSBL
2022-02-17 19:30
Jūrmala
RBJSS Rīdzene
Jūrmalas Valsts ģimnāzija
LSBL
2022-02-26 00:00
RBJSS Rīdzene
Jugla
Šampēteris
LSBL
2022-03-05 00:00
Dimantu akadēmija
RBJSS Rīdzene
Šampēteris
LSBL
2022-03-19 00:00
RBJSS Rīdzene
Saldus
Šampēteris
LSBL
2022-03-29 19:00
RBJSS Rīdzene
BJBS Rīga juniores 2
Imantas vidusskola
LSBL
2022-10-22 00:00
RBJSS Rīdzene
Jelgava-BJSS
Depo
LSBL
2022-11-05 00:00
RBJSS Rīdzene
Jūrmala
Depo
LSBL
2022-11-09 19:30
Valmiera Glass/ViA/BVBS
RBJSS Rīdzene
Valmieras 5. vidusskola
LSBL
2022-11-25 18:00
RTU
RBJSS Rīdzene
Depo
LSBL
2022-12-06 12:00
Jugla
RBJSS Rīdzene
Juglas sporta nams
LSBL
2022-12-10 00:00
RBJSS Rīdzene
Ventspils sporta skola Spars
Depo
LSBL
2023-04-01 00:00
RBJSS Rīdzene
BS Rīga juniores 2
Depo