Laksai labākā spēle 2020. gadā, TTT no -22 pietuvojas līdz -1

TTT basketbolistes ceturtdien, 3. decembrī, atspēlēja 22 punktu starpību, taču galotnē zaudēja Itālijas čempionei "Famila Schio" ar 72:76. Nākamajā Eirolīgas spēlē 4. decembrī rīdzinieces sacentīsies pret Jekaterinburgas UGMK.

Mārtiņa Gulbja, Andra Steļmaha un Ivara Ikstena trenētā komanda pirmo reizi sezonā piedalījās divās augsta līmeņa spēlēs pēc kārtas. Otrdien pret “Uni Girona” izdevās parādīt labu sniegumu uzbrukumā un augstu cīņas sparu līdz pēdējai sekundei. Ceturtdien agresivitāte tika paņemta līdzi, taču pirmajā puslaikā pazuda bumbas kustība un koncentrēšanās aizsardzībā.

Kitija Laksa sasniedza karjeras rekordus Eirolīgā. Uzbrucēja pirmo reizi iemeta četrus trīspunktu metienus, realizēja astoņus metienus no spēles, pārķēra trīs bumbas un guva 23 punktus, tai skaitā četrpadsmit otrajā puslaikā. Laksas iepriekšējie labākie radītāji bija divi tālmetieni, septiņi metieni no spēles, divas pārķertas bumbas un 18 punkti.

“Famila Schio” iepriekšējo panākumu turnīrā guva 27. februārī, pēc FIBA šķīrējtiesneša lēmuma tiekot pie 20:0 tehniskās uzvaras pār “Sopron Basket”. Ungārijas klubs 25. februārī pēc vīrusa uzliesmojuma Itālijas ziemeļos atteicās doties uz Eirolīgas sarunāto neitrālo laukumu Ļubļanā.

Schio: Dotto, Mestdaga, De Pretto, Gruda, Ahonva

TTT: Tomasa, Drameha, Laksa, Pilābere, Udodenko

 

Rīdzinieces spēli iesāka agresīvi. Kitija Laksa pirmajā garāmgājienā guva divus punktus, kopā ar partnerēm līdz pirmās ceturtdaļas vidum piespiežot “Schio” sasniegt komandas piezīmju normu. Ēnas puse – Kate Krēsliņa ātri sakrāja trīs, bet Karlīne Pilābere – divus pārkāpumus. Klāt nāca kļūdas un astoņi neprecīzi metieni pēc kārtas, kamēr pretinieces uzbruka ar 50% precizitāti – 5:16. Neveiksmju joslu pārtrauca Džesikas Tomasas garāmgājiens – 7:16. Līdz pirmajai rezultatīvajai piespēlei nācās gaidīt pirmās ceturtdaļas pēdējās 15 sekundes. Taisija Udodenko groza apakšā saņēma Tomasas piespēli un guva divus vieglus punktus – 9:20.

Divpadsmitās minūtes vidū Laksa izprovocēja piezīmi perimetrā un aukstasinīgi iemeta visus trīs soda metienus – 12:22. Ar punktu gūšanu no spēles nevedās, tāpēc trenerim Gulbim 14. minūtes sākumā nācās pieprasīt minūtes pārtraukumu – 12:28. Bintas izprovocētā piezīme, Laksas nākamā ielaušanās soda laukumā un pustālais metiens pārtrauca nelabvēlīgo rezultāta dinamiku – 17:31. Līdz 19. minūtes beigām Kitija bija vienīgā rīdzinieču spēlētāja, kura spēja iemest no spēles. Punktu bagāžu ļāva papildināt “Schio” sasniegtā komandas piezīmju norma un Džesikas Tomasas septiņu punktu sērija. Aizsardzībā gaismas staru neredzēja – 26:45.

Nelabvēlīgā piespēļu un kļūdu attiecība (2/8) apvienojumā ar pieticīgo metienu precizitāti (7/24 jeb 29%) krietni sarežģīja TTT situāciju pirms otrā puslaika. Rīdzinieces atgriezās laukumā ar jaunu agresivitāti un mērķtiecīgāk spēlēja uzbrukumā. Megana Hafa, aizvadot tikai otro spēli pēc savainojuma, piespieda pretiniecēm pārkāpt noteikumus un guva piecus punktus pēc kārtas. Bintas tālmetiens un divi brīvmetieni pēc “Schio” sasniegtās piezīmju normas samazināja starpību līdz 13 punktiem – 36:49. Divdesmit sestās minūtes sākumā arī Kitija Laksa realizēja pirmo trīspunktu metienu – 39:51! Pārliecība auga un nākamajās 60 sekundēs uzbrucēja pievienoja vēl piecus punktus – 44:54. Divdesmit devītajā minūtē TTT atspēlēja piecus punktus pēc kārtas. Binta iemeta otro tālmetienu un atdeva bumbu Katei Krēsliņai, kura garāmgājienā samazināja starpību – 49:57. Tomasa satuvināja komandas vēl vairāk, tomēr pēdējos trīs punktus pusstundā guva Skio basketbolistes – 51:60.

Grudas 2+1 gājiens izšķirošās ceturtdaļas ievadā atjaunoja Skio divciparu pārsvaru – 51:63. Mīnusus dzēsa Tomasas izprovocētā piezīme perimetrā un trīs precīzie brīvmetieni – 54:63. No spēles punkti krājās lēnāk, tomēr pēc Bintas, Meganas un Ilzes guvumiem komandas šķīra tikai pieci punkti – 60:65. Sākoties pēdējām piecām minūtēm, precīza bija kanādiete Natālija Ahonva, taču Jākobsones piespēle Laksai samazināja starpību vēl vairāk – 63:67. Trīsdesmit septītās minūtes ievadā Laksa realizēja ceturto trīspunktu metienu, sasniedzot 23 gūto punktu atzīmi – 66:67!

TTT sasniegtā komandas piezīmju normu dāvāja pretiniecēm iespēju papildināt rēķinu ar soda metienu palīdzību – 66:69. Nākamais Kitijas trīspunktnieks bija neprecīzs, Sotana un Gruda nogādāja bumbu apakšā Ahonvai – 66:71. Tomasa 130 sekundes pirms pamatlaika beigām samazināja deficītu līdz viena metiena pusei, taču Gruda uzreiz saņēma brīvu piespēli apakšā – 68:73. Tomasas mestā bumba izvēlās no stīpas, bet Gruda izcēlās vēlreiz – 68:75. Hafa izprovocēja piezīmi perimetrā un realizēja trīs brīvmetienus – 71:75. Treneris Gulbis saņēma tehnisko piezīmi, Gruda iemeta vienu no trim soda metieniem – 71:76. TTT atguva bumbu un izprovocēja piezīmi, bet Tomasa realizeja pirmo no diviem brīvmetieniem – 72:76. Palika 19,3 sekundes, TTT presēja un piespieda “Schio” zaudēt bumbu. Laksa atbrīvojās no sedzējās, iegāja trīspunktu zonā, bet metiens lēcienā palika nerealizēts.

Eirolīgas C grupa, 3. decembris, Pavello Fontajau

Famila Schio – TTT Rīga 76:72 (20:9, 25:17, 15:25, 16:21)

Schio: Gruda 21 (2p 8/11, 1p 5/7; 5ab, eff 21), Sotana 11 (4ab, 4rp), Mestdaga 10, Ahonva 8 (5ab), Futo Andrē 7, Harmona 7, Kīza 5, De Pretto 5, Činili 2, Dotto (4ab, 4rp), Kripa; Trimboli.

TTT: Laksa 23 (2p 4/8, 3p 4/5, 1p 3/3; 3pb, +5, eff 22), Tomasa 17 (2p 4/11, 3p 1/4, 1p 6/7; 3rp), Drammeha 11 (2p 1/3, 3p 2/5, 1p 3/4; 5ab, eff 11), Hafa 11 (2p 2/4, 3p 0/1, 1p 7/10; 3pb), Jākobsone 4 (2rp, +12), Udodenko 4 (6ab), Krēsliņa 2, Pilābere (2ab), Klakocka (2pb, 5pp); Pāvelsone, Korzāne.

Tiesneši: Sonia Teixeira (Portugāle), Jan Baloun (Čehija), Alexandre Maret (Francija).

Komisārs Alison Muir (Lielbritānija).

 

Statistika. Schio 76, TTT 72

Metieni no spēles: 28/51 vs 21/51

2p: 24/41 vs 14/32

3p: 4/10 vs 7/19

1p: 16/21 vs 23/30

AB: 35 (8/27) vs 20 (6/14)

RP: 14 vs 8

Kļ.: 21 vs 12

PB: 4 vs 9

BM: 1 vs 2

Personiskās piezīmes: 23 vs 25

Punkti pēc kļūdām: 17 vs 19

Punkti ātrajos izrāvienos: 5 vs 8

Punkti soda laukumā: 34 vs 24

Otrās iespējas punkti: 5 vs 7

Starta piecinieki: 44 vs 55

Rezerves: 32 vs 17

Kalendārs

EWBL
2021-01-13 16:00
Horizont Minsk
TTT Rīga
Minska
EWBL
2021-01-14 16:00
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Minska
EWBL
2021-01-15 10:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
Minska
EWBL
2021-01-25 17:00
Nika Syktyvkar
TTT Rīga
Rīga
EWBL
2021-01-27 12:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Rīga
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-28 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-05 19:30
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipēdas Fortūna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-02 16:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-15 17:45
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-22 17:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-26 18:00
Šiauliai Universitetas
TTT Rīga
KA Saule
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-01 17:45
TTT Rīga
Šiauliai Universitetas
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-09 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-10 15:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-30 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-04-03 17:30
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-05 18:30
Kibirkstis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-12 17:00
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-26 12:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-11-09 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-11-23 14:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-12-07 12:00
TTT Rīga
Tartu (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-12-21 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-04 17:00
TTT Rīga
Kibirkstis (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-11 15:00
Tartu (Igaunija)
TTT Rīga
Tartu
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-25 17:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-01 17:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-04 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-08 17:00
Kauno Aistes (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-12 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-29 17:00
TTT Rīga
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-03-01 18:50
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-12-01 21:00
TTT Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2021-01-19 18:00
Uni Girona
TTT Rīga
Skio
EuroLeague Women
2021-01-21 21:00
TTT Rīga
Famila Schio
Skio
EuroLeague Women
2021-01-22 18:00
TTT Rīga
UGMK
Skio
LSBL
2020-03-08 12:00
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-12 19:00
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-18 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
LSBL
2020-03-19 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT juniores
Rīdzene
LSBL
2020-03-25 00:00
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-01 17:00
Jūrmala
TTT juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT juniores
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT juniores
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT juniores
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT juniores
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT juniores
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-20 14:15
TTT juniores
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-02 18:30
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-03 12:00
Audentese Spordiklubi
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-06 16:30
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-14 19:30
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-18 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Zemgales OC
WBBL
2019-02-24 14:00
TTT juniores
Latvija U16
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-26 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-02-28 19:00
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2019-03-06 19:00
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
TTT juniores
Latvija U16
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-17 15:30
TTT juniores
Audentese Spordiklubi
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2019-03-21 17:30
TTT juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-06 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2019-10-12 14:45
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-26 14:00
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-15 19:00
Jūrmala
TTT juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija.
WBBL
2019-11-23 16:00
TTT juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-28 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-12-04 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Jelgava
WBBL
2019-12-12 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-12-21 12:00
TTT juniores
Jūrmala
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-01-23 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT juniores
Rīdzene
WBBL
2020-02-09 14:00
TTT juniores
BJBS Rīga/Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-02-15 17:00
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2020-02-22 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Daugavpils olimpiskais centres
WBBL
2020-02-23 18:45
BS Rīga
TTT juniores
Daugavpils olimpiskais centres