Spēle pret Latvijas Universitāti notiks vienu dienu ātrāk, sākums plkst. 19:30

“Douglas” Baltijas basketbola līgā piektdien, 16. oktobrī, notiks divas spēles. “TTT Rīga” (2-0) plkst. 19:30 pirmajā mājas cīņā Daugavas sporta namā sacentīsies pret Latvijas Universitāti. Tiešraide Latvijas Basketbola savienības "YouTube" kanālā.

Latvijas Basketbola savienības valde pieņēma lēmumu no 17. oktobra līdz 6. novembrim pārtraukt otrās divīzijas spēles. Tādu kārtību nosaka Veselības ministrijas ierosinātie un Ministru kabineta apstiprinātie ierobežojumi, kuri būs spēkā vismaz trīs nedēļas.

Minētais lēmums ietekmē arī pirmās divīzijas spēļu norisi. BJBS “Rīga” junioru un Latvijas Universitātes sastāvā ir daudz jauno spēlētāju, tādēļ ierobežojumi skars abas komandas. Juniores nespēlēs vismaz līdz 7. novembrim, savukārt TTT un LU tikšanās pārcelta no 17. uz 16. oktobri.

 

Spēles apmeklējuma noteikumi

Skatītājiem 1) iespēju robežās jāievēro divu metru distance, 2) jāievēro personīgā higiēna un jāmazgā rokas, 3) zālē jālieto sejas un mutes aizsegs, 4) jācenšas ierasties savlaicīgi, lai neradītu drūzmēšanos pie zāles ieejas.

Latvijas basketbola savienības 18. septembrī pieņemtā un 6. oktobrī papildinātā elpceļu vīrusa protokola punkts 8.9 “iesaka sacensību apmeklētāju reģistrāciju”. TTT pirmās mājas spēles apmeklētājiem pie ieejas zālē būs jāreģistrējas, nosaucot vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

Pie zāles ieejas būs iespējams iegādāties “WiVi” zīmola īpaši dizainētās sejas maskas ar TTT apdruku. Vienas maskas cena – 5 eiro. Pieejamo vienību skaits ierobežots.

Spēles laikā darbosies dīdžejs, notiks konkursi skatītājiem un gaismas šovs. Klubs aicina skatītājus nedrūzmēties pie zāles ieejām un pateicas par izrādīto sapratni.

 

Gulbis satiek Rožlapu, TTT atgriežas Daugavas sporta namā

Latvijas čempiones piektdien aizvadīs pirmo mājas spēli Daugavas sporta namā – leģendārajā zālē, kurā spēlēja līdz 2008. gada decembrim. TTT 2007. un 2008. gada nogalē Eirolīgas spēlēm izmantoja Rīgas arēnu, bet vēlāk pārcēlās uz Olimpisko sporta centru.

Galvaspilsētas komanda nākamajās sezonās vairākkārt atgriezās Daugavas sporta namā – aizvadīja regulārās sezonas spēles 2009. gada februārī un decembrī, savukārt 2016. un 2018. gadā cīnījās Eiropas Sieviešu basketbola līgas “Četru finālā”.

Mārtiņš Gulbis pirmajā mājas spēlē satiks ilggadējo kolēģi Matīsu Rožlapu, kurš augustā nolēma kļūt par Latvijas Universitātes galveno treneri. Abi turpina sadarboties sieviešu valstsvienības rindās, bet Latvijas Sieviešu basketbola līgā tiksies pirmo reizi.

LU rindās 14 no 16 spēlētājām aizvadījušas vismaz vienu spēli TTT sistēmā. Sastāvā ir 12 kādreizējās “TTT juniores”: Elizabete Zumenta, Asnāte Ģērķe, Madlēna Ģērķe, Elizabete Bulāne, Vanesa Jasa, Anita Miķelsone, Elīna Sičeva, Signe Draule, Paula Cirša, Luīze Šepte, Annija Pozņaka un Karīna Dmitruka.

Baiba Eglīte TTT kreklu pirmo reizi pielaikoja 17 gadu vecumā, galvaspilsētas kluba rindās kļūstot par deviņkārtēju Latvijas čempioni (2007, 2008, 2014-2020). Anna Buša komandā spēlēja 2015. gadā, bet nākamās piecas sezonas aizstāvēja RSU krāsas. Komandu papildina daugavpiliete Paula Vucena. Iepriekšēja pieredze LU rindās (2017-2018) ir tikai TTP audzēknei Robijai Kristai Vīksnei.

Kalendārs

WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-12-20 20:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-28 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-05 19:30
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipēdas Fortūna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-02 16:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-15 17:45
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-22 17:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-26 18:00
Šiauliai Universitetas
TTT Rīga
KA Saule
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-01 17:45
TTT Rīga
Šiauliai Universitetas
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-09 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-10 15:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-30 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-04-03 17:30
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-05 18:30
Kibirkstis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-12 17:00
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-26 12:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-11-09 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-11-23 14:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-12-07 12:00
TTT Rīga
Tartu (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-12-21 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-04 17:00
TTT Rīga
Kibirkstis (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-11 15:00
Tartu (Igaunija)
TTT Rīga
Tartu
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-25 17:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-01 17:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-04 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-08 17:00
Kauno Aistes (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-12 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-29 17:00
TTT Rīga
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-03-01 18:50
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-12-01 21:00
TTT Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT Rīga
Žirona
LSBL
2020-03-08 12:00
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-12 19:00
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-18 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
LSBL
2020-03-19 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT juniores
Rīdzene
LSBL
2020-03-25 00:00
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-01 17:00
Jūrmala
TTT juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT juniores
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT juniores
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT juniores
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT juniores
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT juniores
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-20 14:15
TTT juniores
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-02 18:30
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-03 12:00
Audentese Spordiklubi
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-06 16:30
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-14 19:30
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-18 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Zemgales OC
WBBL
2019-02-24 14:00
TTT juniores
Latvija U16
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-26 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-02-28 19:00
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2019-03-06 19:00
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
TTT juniores
Latvija U16
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-17 15:30
TTT juniores
Audentese Spordiklubi
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2019-03-21 17:30
TTT juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-06 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2019-10-12 14:45
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-26 14:00
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-15 19:00
Jūrmala
TTT juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija.
WBBL
2019-11-23 16:00
TTT juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-28 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-12-04 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Jelgava
WBBL
2019-12-12 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-12-21 12:00
TTT juniores
Jūrmala
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-01-23 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT juniores
Rīdzene
WBBL
2020-02-09 14:00
TTT juniores
BJBS Rīga/Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-02-15 17:00
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2020-02-22 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Daugavpils olimpiskais centres
WBBL
2020-02-23 18:45
BS Rīga
TTT juniores
Daugavpils olimpiskais centres