TTT 2. novembrī cīņa Francijā par trešo uzvaru Eirolīgā

TTT basketbolistes otrdien, 2. novembrī, plkst. 21:00 Eirolīgas izbraukuma spēlē Monpeljē sacentīsies pret divkārtējo Francijas čempioni BLMA. Panākuma gadījumā rīdzinieces nostiprināsies A grupas spēcīgāko komandu četriniekā.

Tiešraide "Viaplay" straumēšanas platformā, YouTube translācija – pieejama tikai ārpus Latvijas.

Mārtiņa Gulbja, Andra Steļmaha un Ivara Ikstena trenētā komanda 27. oktobrī pieveica Itālijas čempioni “Reyer Venezia” ar 71:57. “Lattes Montpellier” savā laukumā zaudēja Eirolīgas finālistei “Avenida” ar 67:88, tādējādi sliktākas gūto un zaudēto punktu attiecības dēļ atkāpās uz piekto vietu. Rīdzinieces pēc “antilopju” zaudējuma pakāpās līdz ceturtajai pozīcijai.

Otrā uzvara Eirolīgā komandai dāvāja divas brīvdienas. Sekoja intensīvi treniņi Rīgā un ceļojums uz Francijas dienvidiem. Ceļš ar pārsēšanos Šarla de Golla lidostā Parīzē aizņēma astoņas stundas – Monpeljē komanda nolaidās pusnaktī pēc Latvijas laika. Otrdienas rītā paredzēta grozu piešaude Lattes sporta pilī, vakarā spēle.

“Lattes Montpellier” no 2008. līdz 2019. gadam septiņas reizes sasniedza Francijas finālu, bet 2014. gadā ar Guntu Baško sastāvā pirmo reizi triumfēja nacionālajā čempionātā. Jaunākais panākums – “antilopes” 2021. gada 24. aprīlī piekto reizi izcīnīja Francijas kausu.

Pavasarī klubu plosīja iekšēji konflikti. Lattes mēram Sirilam Menjē (Cyril Meunier) – Monpeljē apgabala viceprezidents nodrošina lielāko daļu kluba finansējuma – nepatika sporta direktores Edvidžas Lousones-Veidas noskatītais treneris Stefans Leite. Trīsdesmit trīs gadus vecais speciālists septiņas sezonas vadīja Aijas Klakockas savulaik pārstāvēto klubu “Bretagne Basket” (2014-2021).

“Lattes Montpellier” 30. aprīlī lauza trīs gadu līgumu ar Leiti, atlaida Lousoni-Veidu un atjaunoja vienošanos ar Tibo Petī, kurš Monpeljē strādāja no 2018. gada. Beļģijas speciālists, kuram bija spēkā līgums līdz 2023. gadam, pēc Leites piesaistes nolēma pieņemt citu izaicinājumu un kļūt par Kurskas “Dynamo” asistentu. Pārmaiņu rezultātā Petī atgriezās pie A plāna.

“Lattes Montpellier” 2020. gada vasarā atteicās no spēlēšanas Eirolīgā. Gadu vēlāk “antilopes” atkal ieguva tiesības startēt Eiropas spēcīgāko klubu turnīrā. Klubs ceturtdaļfinālā divās spēlēs pieveica “Villeneuve d`Ascq”, pusfinālā izslēdza titulēto “Bourges Basket” (74:73) un astoto reizi sasniedza Francijas finālu, kurā zaudēja “Basket Landes” – 64:72.

Kompensācija Leitem iecirta robu kluba budžetā. Beļģijas zvaigzne Žulī Alemāna pārcēlās atpakaļ uz Lionu. Klubā nepalika ASV izlases spēlētāja Nafisa Koljera un WNBA čempione Maiša Hainsa-Alensa, savukārt Romena Bernisa pievienojās Gundara Vētras trenētajam Polijas klubam “Arka Gdynia”.

Petī komandu būvēja no jauna. Lielākā veiksme – Monpeljē klubam izdevās piesaistīt Francijas valstsvienības saspēles vadītāju Olīviju Epupu. Parīziete ar Kamerūnas izcelsmi jūnijā savainoja potīti, tādēļ nevarēja piedalīties Tokijas spēlēs. Epupa ir četrkārtēja Eiropas vicečempione (2015, 2017, 2019, 2021) un, iespējams, būs Francijas pirmā izvēle 2024. gada Parīzes spēlēs.

Epupa karjeras sākumā kļuva par Eiropas jaunatnes čempionātu vērtīgāko spēlētāju visās vecuma grupās (U16, U18, U20). Divdesmit trīs gadu vecumā viņa ar “Villeneuve d`Ascq” triumfēja Francijas čempionātā, nākamajā sezonā ar Stambulas “Galatasaray” izcīnīja Eiropas kausu, bet 2020. gadā kļuva par Austrālijas čempioni “Canberra Capitals” rindās.

Ziemeļamerikas spēlētāju vietas aizpildīja amerikāņu spēka uzbrucēja Heilija Pītersa (Duke 2010-2014, divkārtēja ACC čempione) un Kanādas valstsvienības garā spēlētāja Katrīna Plūfa (Marquette). Divkārtējā Olimpisko spēļu dalībniece (Londona 2012, Rio 2016) pirms diviem gadiem kopā ar dvīņu māsu Mišelu pārgāja uz Kanādas 3x3 izlasi, taču nekvalificējās Tokijas spēlēm. Plūfa oktobra beigās nomainīja Eiveriju Vorliju-Talberti.

Jaunā sezona sākās viļņveidīgi. “Lattes Montpellier” izcīnīja uzvaras trijās no pirmajām četrām spēlēm, tostarp Eirolīgā negaidīti pieveica Prāgu (75:74) un apspēlēja debitanti “Szekszard” – 72:65. Sekoja četru zaudējumu sērija, tiesa, trīs neveiksmes bija pret tādiem klubiem kā “Basket Landes”, Jekaterinburgas UGMK un Salamankas “Avenida”.

“Antilopes” 30. oktobrī atgriezās uz panākumu takas, Francijas čempionāta spēlē sakaujot “Roche Vendee” ar 86:70. Neatlaidīgā Epupa sameta 18 punktus un izcīnīja 16 (!) atlēkušās bumbas, tai skaitā sagrāba astoņas bumbas pie pretinieču groza. BLMA pieciniekā spēlēja amerikāniete ar britu pasi Sidnija Volesa, Mami Turē (pērn spēlēja kopā ar Kati Krēsliņu), Pītersa un Plūfa.

Ana Marija Filipa un Mami Turē 2021. gada vasarā pārstāvēja Francijas 3x3 izlasi, Tokijas spēlēs izcīnot ceturto vietu aiz ASV, Krievijas Olimpiskās komitejas un Ķīnas.

Kalendārs

EWBL
2021-01-13 16:00
Horizont Minsk
TTT Rīga
Minska
EWBL
2021-01-14 16:00
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Minska
EWBL
2021-01-15 10:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
Minska
EWBL
2021-01-25 17:00
Nika Syktyvkar
TTT Rīga
Rīga
EWBL
2021-01-27 12:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Rīga
EWBL
2021-03-02 17:00
SBŠ Ostrava
TTT Rīga
DSN
EWBL
2021-03-03 12:00
TTT Rīga
SBŠ Ostrava
DSN
EWBL
2021-04-03 15:45
TTT Rīga
Nika Syktyvkar
Maladziechna
EWBL
2021-04-04 11:00
TTT Rīga
Prometey
Maladziechna
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-02-10 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2021-02-13 17:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-02-17 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-02-20 12:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-02-23 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-03-06 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2021-03-09 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
DSN
WBBL
2021-03-11 00:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-03-17 00:00
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2021-03-21 12:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
LOC
WBBL
2021-03-24 00:00
TTT Rīga
RSU
DSN
WBBL
2021-04-17 12:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-04-24 14:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-04-25 15:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-02 14:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-09 14:00
TTT Rīga
Aistes LSMU Kaunas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-10-16 18:30
RSU
TTT Rīga
Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2021-11-20 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-21 12:00
TalTech
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-27 16:00
TTT Rīga
TalTech
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-04 14:00
TTT Rīga
Tallinn University
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-11 14:00
TTT Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-18 14:00
TTT Rīga
LCC Tarptautinis Universitetas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-28 19:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-30 19:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-04 18:00
LCC Tarptautinis Universitetas
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-01-08 14:00
TTT Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-22 12:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2022-01-29 12:00
Neptūnas Klaipeda
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-02-05 12:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils
WBBL
2022-02-09 12:00
Aistes LSMU Kaunas
TTT Rīga
Kauņa
WBBL
2022-02-13 19:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-16 14:00
TTT Rīga
Šiauliai
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-26 12:00
Kibirkštis MRU
TTT Rīga
Viļņa
WBBL
2022-02-27 12:00
Šiauliai
TTT Rīga
Šauļi
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-12-01 21:00
TTT Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2021-01-19 18:00
Uni Girona
TTT Rīga
Skio
EuroLeague Women
2021-01-21 21:00
TTT Rīga
Famila Schio
Skio
EuroLeague Women
2021-01-22 18:00
TTT Rīga
UGMK
Skio
EuroLeague Women
2021-10-06 19:00
TTT Rīga
UGMK
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-10-13 21:30
Perfumerias Avenida
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2021-10-21 17:30
TTT Rīga
MBA Moscow
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-10-27 17:00
TTT Rīga
Reyer Venezia
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-11-02 21:00
BLMA
TTT Rīga
Monpeljē
EuroLeague Women
2021-11-24 19:00
TTT Rīga
USK Praha
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-12-01 19:00
KSC Szekszard
TTT Rīga
Szekszard
EuroLeague Women
2021-12-08 16:00
UGMK
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2021-12-15 19:00
TTT Rīga
Perfumerias Avenida
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-12-21 18:00
MBA Moscow
TTT Rīga
Krilatska
EuroLeague Women
2022-01-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2022-01-19 19:00
TTT Rīga
BLMA
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2022-01-26 20:00
USK Praha
TTT Rīga
Kralovka
EuroLeague Women
2022-02-01 19:00
TTT Rīga
KSC Szekszard
Olimpiskais sporta centrs
LSBL
2021-10-08 19:30
Valmiera Glass VIA/BVBS
RBJSS Rīdzene
Valmieras 5. vidusskola
LSBL
2021-10-21 19:30
Jelgava
RBJSS Rīdzene
Jelgavas sporta halle
LSBL
2021-10-30 12:00
RBJSS Rīdzene
Dimantu akadēmija
Fēnikss
LSBL
2021-11-27 11:00
RBJSS Rīdzene
Jūrmala
Fēnikss
LSBL
2021-12-02 19:00
Jugla
RBJSS Rīdzene
Jugla
LSBL
2021-12-11 12:00
RBJSS Rīdzene
Latvija U16
LSBL
2021-12-12 19:00
Saldus
RBJSS Rīdzene
Saldus
LSBL
2021-12-18 12:00
RBJSS Rīdzene
Valmiera Glass VIA/BVBS
LSBL
2022-01-15 12:00
RBJSS Rīdzene
Jelgava
LSBL
2022-01-22 00:00
Dimantu akadēmija
RBJSS Rīdzene
Saulkrasti
LSBL
2022-01-29 00:00
RBJSS Rīdzene
BJBS Rīga juniores 2
Olimpiskais sporta centrs