TTT pirmā spēle 2021. gadā pret spēcīgo "Horizont"

"TTT Rīga" trešdien, 13. janvārī, plkst. 16:00 Eiropas Sieviešu basketbola līgas izbraukuma spēlē sacentīsies pret Baltkrievijas pašlaik spēcīgāko komandu Minskas "Horizont".

Tiešraide: https://sport-tv.by/basketbol-ewbl-4 (video pieejams piecas minūtes pirms spēles sākuma) un "Best4sport TV-2"

Latvijas čempiones iepriekšējo spēli aizvadīja pirms 40 dienām – 2020. gada 4. decembrī Spānijas pilsētā Žironā. Tik gara pauze bijusi piespiedu kārtā. Pirmkārt, Latvijas čempionāts apturēts kopš 7. novembra. Otrkārt, Eirolīgas spēles tiek organizētas divos sabraukumos. Treškārt, neiespējami sarīkot pārbaudes spēles bez pašizolācijas un citiem “jaukumiem”.

Risinājums tika atrasts, decembra sākumā pieteicoties spēlēt Eiropas Sieviešu basketbola līgā – turnīrā, kurā rīdzinieces divreiz kļuvušas par čempionēm (Rīga 2016, Rostova pie Donas 2019). Trešdien TTT aizvadīs pirmo spēli EWBL kopš 2019. gada 17. marta.

Mārtiņš Gulbis kādu brīdi nevarēja būt kopā ar komandu – galvenajam trenerim gadu mijā tika veikta apendicīta operācija. Viņam noteikts saudzējošs režīms, tāpēc sabraukumā Baltkrievijā komandu vadīs Gulbja palīgs Andris Steļmahs. Jūrmalnieks kopā ar fiziskās sagatavotības treneri Ivaru Ikstenu vairākas nedēļas vadīja TTT treniņus, bet Minskā debitēs uz komandtiltiņa.

Svētdien, 10. janvārī, komandai tika veikti kārtējie PCR testi – visi negatīvi. Izlašu kandidātes kopš 2020. gada vasaras veikušas apmēram 20 testus un aktīva testēšana gaidāma arī sezonas turpinājumā. Salīdzinot ar Eirolīgas pirmo sabraukumu, pamatsastāvā atgriezusies pieredzējusī aizsardze Ieva Pulvere (Spānijā viņu aizvietoja no Beļģijas kluba izīrētā Kate Krēsliņa).

TTT basketbolistes ceļā devās otrdienas rītā. Brauciens aizritēja bez starpgadījumiem – Baltkrievijas robežu izdevās šķērsot 50 minūšu laikā. Minskā komanda dzīvos “mazā burbulī” – izmantos savu autobusu, viesnīcā uzturēsies un ēdīs atsevišķi no pārējām komandām.

Minskas “Horizont”, līdzīgi kā TTT, savulaik sekmīgi spēlēja Padomju Savienības čempionātā, izaudzinot labu spēlētāju un treneru plejādi. Gadsimtu mijā stafeti pārņēma Anatolijs Bujaļskis, kura vadībā Baltkrievijas izlase izcīnīja trešo vietu Eiropas čempionātā (2007), sasniedza sesto vietu Olimpiskajās spēlēs (2008) un ceturto vietu Pasaules kausā (2010).

Bujaļskim “iepeldot dziļākos ūdeņos”, Minskas komanda atdeva līderes pozīciju Grodņas “Olimpijai” un jaunajai “Tsmoki Minsk”, taču periodiski atgriezās virsotnē. Tā noticis arī šogad – Baltkrievijas valstsvienības galvenajai trenerei Nataļjai Trofimovai palīgā devusies izlases lielāko panākumu līdzautore Anastasija Veremejenka.

Spēka uzbrucēja daudzus gadus spēlēja Eirolīgas klubos Orenburgas “Nadežda” un Stambulas “Fenerbahce”. Pēdējā viņa aizvadīja sešas sezonas, algas čeku uzaudzējot līdz 500 tūkstošu dolāru atzīmei un starplaikā kļūstot par māmiņu. Pērn viņa viesojās Rīgā, atkārtoti pārstāvot Orenburgas klubu, bet šosezon nav devusies ārpus dzimtenes robežām.

Pateicoties Veremejenkai, minskietes šosezon vēl nav zaudējušas ne reizi. “Horizont” bilance Baltkrievijas čempionātā ir 13-0, bet komandas līdere izgājusi laukumā 10 cīņās, vidēji 18:12 minūtēs nopelnot labāko lietderības koeficientu 19,6. Veremejenka realizējusi 73,2% divpunktu un 50,0% trīspunktu metienu, kā arī 92,9% brīvmetienu.

“Horizont” rindās ir vēl virkne esošo un bijušo izlases spēlētāju – Viktorija Haspera, Janina Inkina, Nataļja Anufrijenka, Jūlija Ritikova, Olga Zjuzkova, Marija Trofimenkova. Novembra sabraukums gāja secen – izlasē pirms došanās uz Stambulu tika reģistrēti 11 pozitīvi PCR testi (astoņi spēlētājām un trīs treneriem), pārsvarā Minskas kluba nometnē.

Komandā ir viena leģionāre. Adriena Veba līdz 2013. gadam spēlēja “Louisiana State University” rindās, sacenšoties spēcīgajā “Southeastern” līgā (SEC). Baltkrievijas čempionātā viņa vidēji guvusi 12,0 punktus, izcīnījusi 4,8 bumbas zem groziem un pārķērusi 2,0 bumbas. Tālmetienus metusi ar 41,7% precizitāti.

Galvenajai trenerei Trofimovai šosezon palīdz Zlatans Presičs. Serbu speciālists savulaik sekmīgi trenēja basketbola akadēmijas “Rīga” komandu, ar jaunajiem puišiem izcīnot pirmo vietu Latvijas basketbola līgas otrajā divīzijā. Presiča vadībā spēlēja Dāvis Bertāns, Jānis Timma, Kaspars Vecvagars, Rolands Freimanis, Edmunds Dukulis un...nākamais TTT treneris Mārtiņš Gulbis.

Eiropas Sieviešu basketbola līgas sestajā sezonā startē 12 komandas no astoņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Krievijas, Nīderlandes, Slovākijas, Baltkrievijas un Ukrainas. Regulārajā sezonā klubi izspēlēs vienu apli – “play-off” kvalificēsies astoņas komandas, pa četrām no katras grupas.

A grupa: Liepāja/LSSS (Latvija), SBŠ Ostrava (Čehija), Orange Lions (Nīderlande), Pieštanske Čajky, Young Angels (Slovākija), Prometey (Ukraina).

B grupa: TTT Rīga (Latvija), Kibirkštis MRU Vilnius (Lietuva), Nika Syktyvkar (Krievija), Olimpia Grodno, Horizont Minsk, Tsmoki Minsk (Baltkrievija). EWBL sezona sākās ar četrām spēlēm decembrī.

Pandēmijas radīto finanšu problēmu dēļ no turnīra izstājās Čehijas kausa ieguvēja “Žabiny Brno” un četrkārtējā Krievijas Superlīgas čempione “Rostov Don SFEDU”, bet Viļņas “Kibirkštis MRU” pārcēlās no A uz B grupu.

Kalendārs

EWBL
2021-01-13 16:00
Horizont Minsk
TTT Rīga
Minska
EWBL
2021-01-14 16:00
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Minska
EWBL
2021-01-15 10:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
Minska
EWBL
2021-01-25 17:00
Nika Syktyvkar
TTT Rīga
Rīga
EWBL
2021-01-27 12:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Rīga
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-02-10 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2021-02-13 17:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-02-17 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-02-20 12:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-02-23 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-03-03 19:30
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-03-06 00:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2021-03-09 00:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
DSN
WBBL
2021-03-11 00:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-03-17 00:00
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
DSN
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-28 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-05 19:30
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipēdas Fortūna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-02 16:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-15 17:45
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-22 17:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-26 18:00
Šiauliai Universitetas
TTT Rīga
KA Saule
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-01 17:45
TTT Rīga
Šiauliai Universitetas
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-09 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-10 15:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-30 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-04-03 17:30
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-05 18:30
Kibirkstis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-12 17:00
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-26 12:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-11-09 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-11-23 14:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-12-07 12:00
TTT Rīga
Tartu (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-12-21 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-04 17:00
TTT Rīga
Kibirkstis (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-11 15:00
Tartu (Igaunija)
TTT Rīga
Tartu
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-25 17:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-01 17:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-04 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-08 17:00
Kauno Aistes (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-12 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-29 17:00
TTT Rīga
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-03-01 18:50
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-12-01 21:00
TTT Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2021-01-19 18:00
Uni Girona
TTT Rīga
Skio
EuroLeague Women
2021-01-21 21:00
TTT Rīga
Famila Schio
Skio
EuroLeague Women
2021-01-22 18:00
TTT Rīga
UGMK
Skio
LSBL
2020-03-08 12:00
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-12 19:00
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-18 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
LSBL
2020-03-19 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT juniores
Rīdzene
LSBL
2020-03-25 00:00
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-01 17:00
Jūrmala
TTT juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT juniores
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT juniores
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT juniores
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT juniores
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT juniores
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-20 14:15
TTT juniores
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-02 18:30
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-03 12:00
Audentese Spordiklubi
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-06 16:30
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-14 19:30
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-18 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Zemgales OC
WBBL
2019-02-24 14:00
TTT juniores
Latvija U16
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-26 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-02-28 19:00
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2019-03-06 19:00
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
TTT juniores
Latvija U16
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-17 15:30
TTT juniores
Audentese Spordiklubi
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2019-03-21 17:30
TTT juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-06 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2019-10-12 14:45
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-26 14:00
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-15 19:00
Jūrmala
TTT juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija.
WBBL
2019-11-23 16:00
TTT juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-28 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-12-04 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Jelgava
WBBL
2019-12-12 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-12-21 12:00
TTT juniores
Jūrmala
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-01-23 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT juniores
Rīdzene
WBBL
2020-02-09 14:00
TTT juniores
BJBS Rīga/Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-02-15 17:00
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2020-02-22 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Daugavpils olimpiskais centres
WBBL
2020-02-23 18:45
BS Rīga
TTT juniores
Daugavpils olimpiskais centres