"TTT Rīga" Baltijas līgas pirmajā spēlē izcīna uzvaru pār "Kibirkštis"

"TTT Rīga" basketbolistes 5. oktobrī Viļņā atklāja Baltijas līgas sezonu ar 72:63 (12:16, 20:8, 20:16, 20:23) uzvaru pār vietējo "Kibirkštis". Rezultatīvākās TTT rindās bija amerikānietes Lineja Hārpere ar 22 punktiem un Megana Hafa ar 20.

Uz Viļņu devās desmit TTT spēlētājās - Kate Krēsliņa, Lineja Hārpere, Megana Hafa, Binta Drameha, Karlīne Pilābere, Zenta Meļņika, Paula Strautmane, kā arī jaunās - Vanesa Jasa, Eva Indriķe un Anita Miķelsone. Sākumsastāvā devās Hārpere, Drammeha, Krēsliņa, Hafa un Meļņika.

Pirmajā ceturtdaļā TTT spēle uzbrukumā nebija sevišķi sekmīga, gūstot 12 punktus un nonākot iedzinējos ar -4. Tomēr nākamajās desmit minūtēs TTT dominēja gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, pateicoties aktīvam presingam. Pēc pirmā puslaika spēles rezultāts bija 32:24 rīdzinieču labā.

"Kibirkštis" pēc puslaiku pārtraukuma turpināja izrādīt ievērojamu pretestību, spējot veikt desmit punktu izrāvienu, un TTT pārsvars saruka līdz +5. Spēles noslēdzošajās minūtēs atzīstamu sniegumu uzbrukumā demonstrēja amerikānietes Megana Hafa un Lineja Hārpere, kuras guva lielāko daļu komandas punktu un nodrošināja TTT uzvaru ar 72:63.

Uzvarētāju rindās 42 no 72 punktiem guva Hārpere (22) un Hafa (20). Trešā rezultatīvākā TTT bija Zviedrijas izlasē spēlējusī Binta Drameha, kura guva 11 punktus.

Kibirkštis - TTT Rīga 63:72 (16:12, 8:20, 16:20, 23:20)
TTT: Hārpere 22 (6ab, 4rp, 2pb), Hafa 20 (10ab, 2pb), Drameha 11, Krēsliņa 8, Meļņika 6 (4ab), Pilābere 4 (5ab), Strautmane 1 (5ab, 4rp, 2pb), Jasa (1rp), Miķelsone, Indriķe.

Kalendārs

WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
LAT-EST-LTU līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
LAT-EST-LTU līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
LAT-EST-LTU līga
2018-12-28 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
LAT-EST-LTU līga
2019-01-05 19:30
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
LAT-EST-LTU līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipēdas Fortūna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-02 16:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
LAT-EST-LTU līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-15 17:45
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-22 17:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-26 18:00
Šiauliai Universitetas
TTT Rīga
KA Saule
LAT-EST-LTU līga
2019-03-01 17:45
TTT Rīga
Šiauliai Universitetas
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-03-09 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-03-10 15:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-03-30 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-04-03 17:30
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-10-05 18:30
Kibirkstis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-10-12 17:00
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-10-26 12:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-11-02 14:00
TTT Rīga
Tartu (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-11-10 13:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
LAT-EST-LTU līga
2019-11-23 14:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-12-07 12:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-12-21 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2020-01-04 17:00
TTT Rīga
Kibirkstis (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2020-01-11 15:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tartu
LAT-EST-LTU līga
2020-01-25 00:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
LAT-EST-LTU līga
2020-02-01 17:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2020-02-04 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LAT-EST-LTU līga
2020-02-08 17:00
Kauno Aistes (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 21:00
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-02-26 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
Venecija
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT Juniores
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT Juniores
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT Juniores
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT Juniores
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT Juniores
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT Juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT Juniores
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT Juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT Juniores
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT Juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT Juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT Juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT Juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-20 14:15
TTT Juniores
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT Juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-02 18:30
G4S Noortelliga
TTT Juniores
Tallina
WBBL
2019-02-03 12:00
Audentese Spordiklubi
TTT Juniores
Tallina
WBBL
2019-02-06 16:30
TTT Juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-14 19:30
TTT Juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-18 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT Juniores
Zemgales OC
WBBL
2019-02-24 14:00
TTT Juniores
Latvija U16
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-26 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT Juniores
Saldus
WBBL
2019-02-28 19:00
Tartu
TTT Juniores
Tartu
WBBL
2019-03-06 19:00
TTT Juniores
Daugavpils Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
TTT Juniores
Latvija U16
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-17 15:30
TTT Juniores
Audentese Spordiklubi
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2019-03-21 17:30
TTT Juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-06 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Juniores
Daugavpils
WBBL
2019-10-12 14:45
TTT Juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-26 14:00
TTT Juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-15 19:00
Jūrmala
TTT Juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija.
WBBL
2019-11-23 16:00
TTT Juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-28 18:30
TTT Juniores
Daugavpils Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-12-04 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT Juniores
Jelgava
WBBL
2019-12-12 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT Juniores
Saldus
WBBL
2019-12-21 12:00
TTT Juniores
Jūrmala
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-01-23 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT Juniores
Rīdzene
WBBL
2020-02-09 00:00
TTT Juniores
BJBS Rīga/Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-02-15 17:00
G4S Noortelliga
TTT Juniores
Tallina