TTT samet 17 tālmetienus uzvarā pār RSU

"Douglas" Baltijas basketbola līgā piektdien, 9. oktobrī, notika viena spēle. "TTT Rīga" (2-0) izbraukumā pārspēja Rīgas Stradiņa Universitāti (0-1) ar 101:43. TTT pirmā mājas cīņa paredzēta 17. oktobrī plkst. 19:00, Daugavas sporta namā uzņemot Latvijas Universitāti.

Spēku samēri bija nevienlīdzīgi. RSU trīs labākās bumbas turētājas – Anna Buša, Dinija Pāvelsone, Zane Ozoliņa – starpsezonā mainīja komandu. Viņu vietā stājās 3x3 basketbola speciāliste Ieva Jundase, taču LU kādreizējai spēlētājai un viņas partnerēm bija grūti stāties pretī TTT ātrumam.

Mārtiņa Gulbja trenētā komanda izspēlēja bumbu līdz brīviem metieniem, spēles pirmajās piecās minūtēs realizējot četrus trīspunktu metienus. Džesika Tomasa, Megana Hafa, Kitija Laksa un Binta Drammeha perimetrā izskatījās pārliecinoši, ātri panākot 20:1 viešņu labā. Mājinieces pirmo grozu no spēles guva sestajā minūtē, kad precīza bija Laura Okuņeva – 20:3.

TTT pirmo ceturtdaļu pabeidza ar plus divdesmit trīs – 29:6. Nākamajā desmitminūtē RSU biežāk guva punktus, taču kopējā situācija nemainījās. Viešņas sasniedza 50 gūto punktu robežu, puslaikā panākot 39 punktu pārsvaru – 54:15. Spēlei atsākoties, TTT ļoti precīzi meta no distances.

“Oranži-melnās” 10 minūtēs realizēja septiņus trīspunktu metienus, pusstundu pabeidzot ar Karlīnes Pilāberes “sirēnlauzi” – 88:30. Ceturtajā ceturtdaļā komandas cīnījās neizšķirti, tomēr beigās krita arī 100 gūto punktu robeža.

Septiņpadsmit realizēti trīspunktu metieni – no 35 – ir atkārtots piektais labākais rādītājs Latvijas Sieviešu basketbola līgas vēsturē. Absolūto rekordu – deviņpadsmit tālmetienus – dala SK “Cēsis” un TTT. Rīdziniecēm vēl divas reizes padevušies 18 precīzi metieni.

 

Pirmā divīzija, 9. oktobris, Rīgas 49. vidusskola

Rīgas Stradiņa Universitāte – TTT Rīga 43:101 (6:29, 9:25, 15:34, 13:13)

RSU: Jundase 10, Grīnberga 10, Bruzinska 7, Okuņeva 6, Koltone 4, Lagzdiņa 3 (7ab), Socka 3, Čumika, Tamsone, Komule, Starovoitova, Otto.

TTT: Tomasa 18 (2p 5/9, 3p 2/5, 1p 2/2; 9rp, eff 23), Laksa 18 (2p 3/5, 3p 4/6), Drammeha 16 (2p 3/4, 3p 3/3, 1p 1/2), Jākobsone 13 (2p 2/3, 3p 3/6), Hafa 11 (7ab), Pāvelsone 11 (3p 3/5), Pilābere 9 (7ab), Klakocka 5 (12ab, 4rp, 3pb, eff 23), Pulvere (4rp), Korzāne (2ab).

Tiesneši: Jānis Vārna, Tomijs Stašāns, Vendijs Voskis.

Kalendārs

WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-12-20 20:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
Douglas Baltijas basketbola līga
2018-12-28 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-05 19:30
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipēdas Fortūna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-02 16:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-15 17:45
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-22 17:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-02-26 18:00
Šiauliai Universitetas
TTT Rīga
KA Saule
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-01 17:45
TTT Rīga
Šiauliai Universitetas
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-09 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-10 15:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-03-30 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-04-03 17:30
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-05 18:30
Kibirkstis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-12 17:00
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-10-26 12:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-11-09 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-11-23 14:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-12-07 12:00
TTT Rīga
Tartu (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2019-12-21 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-04 17:00
TTT Rīga
Kibirkstis (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-11 15:00
Tartu (Igaunija)
TTT Rīga
Tartu
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-01-25 17:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-01 17:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-04 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-08 17:00
Kauno Aistes (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-12 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-02-29 17:00
TTT Rīga
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
Douglas Baltijas basketbola līga
2020-03-01 18:50
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-12-01 21:00
TTT Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT Rīga
Žirona
LSBL
2020-03-08 12:00
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-12 19:00
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-18 19:30
RSU
TTT juniores
Hanzas vidusskola
LSBL
2020-03-19 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT juniores
Rīdzene
LSBL
2020-03-25 00:00
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-01 17:00
Jūrmala
TTT juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT juniores
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT juniores
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT juniores
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT juniores
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT juniores
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-20 14:15
TTT juniores
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-02 18:30
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-03 12:00
Audentese Spordiklubi
TTT juniores
Tallina
WBBL
2019-02-06 16:30
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-14 19:30
TTT juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-18 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Zemgales OC
WBBL
2019-02-24 14:00
TTT juniores
Latvija U16
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-26 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-02-28 19:00
Tartu
TTT juniores
Tartu
WBBL
2019-03-06 19:00
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
TTT juniores
Latvija U16
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-17 15:30
TTT juniores
Audentese Spordiklubi
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2019-03-21 17:30
TTT juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-06 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT juniores
Daugavpils
WBBL
2019-10-12 14:45
TTT juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-26 14:00
TTT juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-15 19:00
Jūrmala
TTT juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija.
WBBL
2019-11-23 16:00
TTT juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-28 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-12-04 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT juniores
Jelgava
WBBL
2019-12-12 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT juniores
Saldus
WBBL
2019-12-21 12:00
TTT juniores
Jūrmala
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-01-23 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT juniores
Rīdzene
WBBL
2020-02-09 14:00
TTT juniores
BJBS Rīga/Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-02-15 17:00
G4S Noortelliga
TTT juniores
Tallina
WBBL
2020-02-22 18:30
TTT juniores
Daugavpils Universitāte
Daugavpils olimpiskais centres
WBBL
2020-02-23 18:45
BS Rīga
TTT juniores
Daugavpils olimpiskais centres