Chantelle Handy

Chantelle Handy
https://www.tttriga.lv/files/chantelle.jpg
  • Spēlētājas nr.: 22
  • Pozīcija laukumā: Uzbrucēja
  • Spēlētājas augums: 188 cm

Papildus informācija

Šantela Hendija 2021. gada sezonā pārstāvēja Spānijas klubu “Zaragoza”. Uzbrucēja piedalījās 28 spēlēs, vidēji 19,7 minūtēs gūstot 5,6 punktus un izcīnot 2,9 atlēkušās bumbas. Hendija izdarīja 1,1 rezultatīvu piespēli un realizēja 45,5% metienu no spēles, tai skaitā 38,6% trīspunktu metienu.

Hendija uzauga Konsetas pilsētā Anglijas ziemeļos un mācījās “Prudhoe” vidusskolā. Pirms studiju sākuma pievienojās “Mount de Chantal” vidusskolas komandai Rietumvirdžīnijas pavalstī ASV. No 2006. līdz 2010. gadam studēja “Marshall” universitātē Rietumvirdžīnijā. Hendija aizvadīja 125 spēles “Thundering Herd” rindās, vidēji 7,9 punktiem pievienojot 4,7 atlēkušās bumbas.

Profesionāles gaitās aizvadījusi 11 sezonas. Hendija spēlējusi Grieķijā, Slovākijā, Turcijā, Francijā, Zviedrijā, Ungārijā, Lielbritānijā, Polijā, Itālijā, Beļģijā un Spānijā. Sešas sezonas sacentusies Eiropas kausā. Pirmajā sezonā Eirolīgā ar “Castors Braine” (2019-2020) piedalījusies 14 spēlēs, vidēji 22,7 minūtēs gūstot 5,5 punktus un izcīnot 2,3 atlēkušās bumbas.

Hendija vairākas reizes viesojusies Rīgā, tostarp 2020. gada 8. janvārī piedalījusies Eirolīgas spēlē pret TTT. Startēja “Women`s EuroBasket 2019” finālturnīrā Rīgā un Belgradā, Lielbritānijas izlases rindās pirmo reizi iekļūstot Eiropas čempionāta pusfinālā. Pavisam sacentusies trīs finālturnīros (2013, 2015, 2019), kā arī Londonas spēlēs (2012) un Tokijas spēļu kvalifikācijas turnīrā Belgradā.

Viena no basketbolistēm, kura Lielbritānijas izlasē aizvadījusi vairāk nekā 100 spēļu. Maijā pirmo reizi tika iekļauta Anglijas 3x3 izlasē un trenējās bijušās kolēģes Stefānijas Kolinsas vadībā. Mēnesi vēlāk, 2021. gada 27. jūnijā, Rumānijas pilsētā Konstantā kvalificējās Eiropas 3x3 čempionātam.

Hendija kļuvusi par trešo britu olimpieti TTT rindās. Kimberlija “Kima” Batlere galvaspilsētas klubu pārstāvēja 2011. gada sezonā, bet vēlāk pievienojās SK “Cēsis”. Lielbritānijas valstsvienības kapteine Azanija Stjuarte komandā spēlēja 2018. gada sezonā.

Karjera: Saloniku “Aris” (2010-2011, ECW), “Ružomberok” (2011), “Athinaikos” (2011-2012), “Mersin” (2012-2013, ECW), “Nantes Reze” (2013), “Udominate Umea” (2013-2014), “Orduspor” (2014-2015, ECW), “Ormanspor” (2015), “Pinkk Pecsi 424” (2015-2016, ECW), “Pieštanske Čajky” (2016-2017, ECW), “Northumbria” (2017), “Kayseri” (2017), “Basket Gdynia” (2018, ECW), “Battipaglia” (2018-2019), “Castors Braine” (2019-2020, ELW), “Zaragoza” (2020-2021).

Kalendārs

EWBL
2021-01-13 16:00
Horizont Minsk
TTT Rīga
Minska
EWBL
2021-01-14 16:00
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Minska
EWBL
2021-01-15 10:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
Minska
EWBL
2021-01-25 17:00
Nika Syktyvkar
TTT Rīga
Rīga
EWBL
2021-01-27 12:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Rīga
EWBL
2021-03-02 17:00
SBŠ Ostrava
TTT Rīga
DSN
EWBL
2021-03-03 12:00
TTT Rīga
SBŠ Ostrava
DSN
EWBL
2021-04-03 15:45
TTT Rīga
Nika Syktyvkar
Maladziechna
EWBL
2021-04-04 11:00
TTT Rīga
Prometey
Maladziechna
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-02-10 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2021-02-13 17:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-02-17 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-02-20 12:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-02-23 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-03-06 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2021-03-09 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
DSN
WBBL
2021-03-11 00:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-03-17 00:00
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2021-03-21 12:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
LOC
WBBL
2021-03-24 00:00
TTT Rīga
RSU
DSN
WBBL
2021-04-17 12:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-04-24 14:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-04-25 15:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-02 14:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-09 14:00
TTT Rīga
Aistes LSMU Kaunas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-10-16 18:30
RSU
TTT Rīga
Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2021-10-23 17:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-11-06 14:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-11-20 14:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-21 12:00
TalTech
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-27 14:01
TTT Rīga
TalTech
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-04 14:00
TTT Rīga
Tallinn University
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-11 14:00
TTT Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-18 14:00
TTT Rīga
LCC Tarptautinis Universitetas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-28 14:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-04 12:00
LCC Tarptautinis Universitetas
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-01-08 14:00
TTT Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-22 12:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2022-01-29 12:00
Neptūnas Klaipeda
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-02-05 12:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils
WBBL
2022-02-09 12:00
Aistes LSMU Kaunas
TTT Rīga
Kauņa
WBBL
2022-02-16 14:00
TTT Rīga
Šiauliai
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-26 12:00
Kibirkštis MRU
TTT Rīga
Viļņa
WBBL
2022-02-27 12:00
Šiauliai
TTT Rīga
Šauļi
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-12-01 21:00
TTT Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2021-01-19 18:00
Uni Girona
TTT Rīga
Skio
EuroLeague Women
2021-01-21 21:00
TTT Rīga
Famila Schio
Skio
EuroLeague Women
2021-01-22 18:00
TTT Rīga
UGMK
Skio
EuroLeague Women
2021-10-06 19:00
TTT Rīga
UGMK
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-10-13 21:30
Perfumerias Avenida
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2021-10-21 17:30
TTT Rīga
MBA Moscow
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-10-27 19:00
TTT Rīga
Reyer Venezia
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-11-02 21:00
BLMA
TTT Rīga
Monpeljē
EuroLeague Women
2021-11-24 19:00
TTT Rīga
USK Praha
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-12-01 19:00
KSC Szekszard
TTT Rīga
Szekszard
EuroLeague Women
2021-12-08 16:00
UGMK
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2021-12-15 19:00
TTT Rīga
Perfumerias Avenida
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-12-21 18:00
MBA Moscow
TTT Rīga
Krilatska
EuroLeague Women
2022-01-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2022-01-19 19:00
TTT Rīga
BLMA
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2022-01-26 20:00
USK Praha
TTT Rīga
Kralovka
EuroLeague Women
2022-02-01 19:00
TTT Rīga
KSC Szekszard
Olimpiskais sporta centrs
LSBL
2021-10-08 19:30
Valmiera Glass VIA/BVBS
RBJSS Rīdzene
Valmieras 5. vidusskola
LSBL
2021-10-21 19:30
Jelgava
RBJSS Rīdzene
Jelgavas sporta halle
LSBL
2021-10-30 12:00
RBJSS Rīdzene
Dimantu akadēmija
Fēnikss