Jākobsone atgriežas, Vilkai tālmetienos 6/8, TTT drāmā zaudē "Neptūnas"

TTT basketbolistes sestdien, 21. janvārī, zaudēja Klaipēdas "Neptūnas" ar 83:89, gandrīz atvadoties no izredzēm kvalificēties Eiropas Sieviešu basketbola līgas finālturnīram. Kate Vilka pirmajā puslaikā iemeta piecus no sešiem trīspunktu metieniem, visā spēlē sešus no astoņiem.

Janvāra trešā nedēļa sagādāja daudz jaunumu un pastiprinājumus TTT sastāvā. Ilze Jākobsone ceturtdienas vakarā Rišonā Lezionā izcīnīja Izraēlas Valsts kausu, piektdien ceļoja uz Latviju un sestdien komandēja rīdzinieču uzbrukumu.

Sestdienas spēles intrigu paspilgtināja fakts, ka abas komandas pašu spēkiem varēja nodrošināt ceļazīmi uz EWBL finālturnīru. TTT ideālajā scenārijā bija nepieciešama divu, savukārt “Neptūnas” – trīs uzvaru sērija. Lietuvietes Rīgā atbalstīja skaļi līdzjutēji ar bungām.

Trīs spēles pirms pamatturnīra beigām piecām komandām ir pa divām uzvarām: Klaipēdai piecās, savukārt TTT, Ostravai, Šauļiem un RSU – sešās spēlēs. Kvalificēšanās varianti pirms sestdienas spēlēm detalizēti aprakstīti EWBL mājas lapā.

Neptūnas: Donskihīte, Balaban, Datsko, Tamutyte, Ndoli

TTT: Paļulīte, Jasa, Vilka, Baško, Miščenko

 

Ilze Jākobsone laukumā devās uz maiņu. Spēles redzējums, tālās piespēles, enerģija – aizsardze uzreiz ienesa jaunas vēsmas TTT uzbrukumā. Jākobsones un Jasas lielais spēles laiks uzreiz pēc ierašanās gan neļāva izvairīties no nepiespiestām kļūdām – skaidrs, ka būs vajadzīgs laiks, lai labāk sajustu partneres. “Neptūnas” no ierindas uz brīdi izsita Viktorijas Balabanas savainojums, taču otrajā ceturtdaļā ukrainiete bija gatava spēlēt atkal.

Daļas Donskihītes, Agnes Černeckītes un Uļjanas Dacko trio “izvilka” lietuvietes Balabanas prombūtnē. Groza apakšā Martai Miščenko līdzvērtīgu konkurenci veidoja Kamerūnas valstsvienības spēlētāja Linda Ndoli. Viešņas pārņēma iniciatīvu, neraugoties uz Kates Vilkas izcilo precizitāti trīspunktu metienos – puslaikā trāpīti pieci no sešiem. Kapteines piektais tālmetiens izlīdzināja rezultātu (30:30), taču pretinieces pabeidza puslaiku ar 2:10 izrāvienu – 32:40.

Otrā puslaika sākumā “Neptūnas” turpināja uzbrukt ar augstu precizitāti, pāris minūtēs panākot 12 punktu vadību – 37:49. Šajā brīdī Balabana cieta vēlreiz un otro reizi devās atgūt spēkus uz soliņa. Vilkas sestais tālmetiens iesāka TTT pretuzbrukumu. Rīdzinieces minūtes laikā veica 7:2 izrāvienu, tostarp perimetrā pirmo reizi izcēlās Ilze Jākobsone – 44:51. Pēc minūtes pārtraukuma tālmetienu lietus turpinājās. Košla un Jākobsone samazināja starpību līdz minimumam (50:51), taču Ndoli no labā stūra realizēja metienu ar ļoti augstu trajektoriju – 50:54. Košla atbildēja ar diviem punktiem.

Vanesa Jasa astotajā mēģinājumā realizēja pirmo metienu no spēles, ar trīspunktnieku izvirzot rīdzinieces vadībā – 55:54. Balabana atgriezās laukumā, lietuvietēm izdevās trīs sekmīgi uzbrukumi pēc kārtas un Latvijas klubs nokļuva mīnusos – 56:61. Tiklīdz izdevās pietuvoties viena metiena attālumā, tā Balabana iemeta trīspunktu metienu no kreisā stūra. Trešā ceturtdaļa beidzās ar sešu punktu deficītu – 62:68.

“Neptūnas” spēle gāja no rokas – lietuviešu precizitāte divpunktu metienos 33. minūtē sasniedza 60% atzīmi (18/30). TTT šis rādītājs bija gandrīz divreiz mazāks – 34% jeb 11 no 32. Tas atspoguļojās rezultātā – 35. minūtes sākumā Černeckīte atjaunoja divciparu pārsvaru (66:76). Gulbis uz brīdi pārgāja uz latviešu piecinieku, pirmo reizi spēlē dodot iespēju Katrīnai Trankalei. Viņas izcīnītā bumba uzbrukumā rezultējās divos punktos. Nākamajā uzbrukumā izcēlās Miščenko un lietuviešu treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu – 70:76.

Turpinājumā laukumā devās “mazais sastāvs”, Baško paliekot nosacītā centra lomā. “Neptūnas” vēlreiz panāca plus desmit (71:81), taču vēl nebija drošībā. Baško tālmetiens un Košlas garāmgājiens – ar sodu, bez realizēta brīvmetiena – samazināja starpību uz pusi – 76:81. Tamutīte iemeta abus brīvmetienus, Donskihīte aizgāja pa apakšu – 76:85. Jākobsone minūti pirms beigām realizēja tālmetienu – 79:85. Pēdējā minūte bija dramatiska – Černeckīte ļoti sāpīgi savainoja roku, rīdzinieces izprovocēja vairākus pārkāpumus, taču beigās tika pie nesportiskās piezīmes...

 

EWBL, 21. janvāris, Daugavas sporta nams

Neptūnas Klaipeda – TTT Rīga 89:83 (18:17, 22:15, 28:30, 21:21)

Neptūnas: Donskichyte 30 (2p 8/9, 3p 3/8, 1p 5/6; 6rp, eff 27), Černeckyte 12 (2p 0/4, 3p 3/7, 1p 3/5), Tamutyte 11, Ndoli 11 (6ab), Dacko 7, Balaban 7, Mikelionyte 6, Sinickaite 5 (5pp), Kasnaravičiūte, Globyte, Mickute. Treneris Martynas Airošius.

TTT: Vilka 22 (2p 1/3, 3p 6/8, 1p 2/2; 6rp, 4pb, eff 26), Baško 18 (2p 3/6, 3p 2/3, 1p 6/8; 11ab, 6rp, 3pb, eff 30), Košla 17 (2p 5/10, 3p 2/4, 1p 1/4), Jākobsone 11 (2p 1/7, 3p 3/9; 5ab, 7rp, 5pp), Miščenko 6 (13ab, +13), Jasa 5 (5pp), Grausa 2, Trankale 2, Paļulīte, Petrus; Stepanova, Baumgarte. Briede. Treneris Mārtiņš Gulbis.

Tiesneši: Mareks Voļskis, Anna Belousova, Alvis Puzāks.

 

Svētdien "Neptūnas" spēlēs pret "SBŠ Ostrava", savukārt 3. februārī – pret "Šiauliai Vilmers". Pamatturnīru noslēgs RSU un TTT savstarpējā tikšanās 5. februārī.

Savstarpējo spēļu iznākumi komandām ar 2-4 bilanci: RSU 2-0, +50; TTT 1-1, +3; Ostrava 1-2, -3; Šiauliai 1-2, -50.

Kalendārs

EWBL
2021-01-13 16:00
Horizont Minsk
TTT Rīga
Minska
EWBL
2021-01-14 16:00
TTT Rīga
Tsmoki Minsk
Minska
EWBL
2021-01-15 10:00
TTT Rīga
Olimpia Grodno
Minska
EWBL
2021-01-25 17:00
Nika Syktyvkar
TTT Rīga
Rīga
EWBL
2021-01-27 12:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Rīga
EWBL
2021-03-02 17:00
SBŠ Ostrava
TTT Rīga
DSN
EWBL
2021-03-03 12:00
TTT Rīga
SBŠ Ostrava
DSN
EWBL
2021-04-03 15:45
TTT Rīga
Nika Syktyvkar
Maladziechna
EWBL
2021-04-04 11:00
TTT Rīga
Prometey
Maladziechna
EWBL
2022-11-11 16:30
TTT Rīga
SBŠ Ostrava
Daugavas sporta nams
EWBL
2022-11-13 12:30
Šiauliai-Vilmers
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2022-12-10 19:00
Levharti Chomutov
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2022-12-11 13:30
TTT Rīga
Polonia Warszawa
Daugavas sporta nams
EWBL
2023-01-07 14:00
Frankivsk Prykarpattya
TTT Rīga
Depo
EWBL
2023-01-21 14:30
Neptūnas Klaipeda
TTT Rīga
Daugavas sporta nams
EWBL
2023-02-01 19:30
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-02-10 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2021-02-13 17:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-02-17 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-02-20 12:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-02-23 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-03-06 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2021-03-09 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
DSN
WBBL
2021-03-11 00:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-03-17 00:00
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2021-03-21 12:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
LOC
WBBL
2021-03-24 00:00
TTT Rīga
RSU
DSN
WBBL
2021-04-17 12:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
OSC
WBBL
2021-04-24 14:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-04-25 15:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-02 14:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-09 14:00
TTT Rīga
Aistes LSMU Kaunas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-10-16 18:30
RSU
TTT Rīga
Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2021-11-20 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-21 12:00
TalTech
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-27 16:00
TTT Rīga
TalTech
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-04 14:00
TTT Rīga
Tallinn University
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-11 14:00
TTT Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-18 14:00
TTT Rīga
LCC Tarptautinis Universitetas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-28 19:00
TTT Rīga
Kibirkštis MRU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-04 18:00
LCC Tarptautinis Universitetas
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-01-08 19:00
TTT Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-15 19:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-22 12:00
BJBS Rīga juniores
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2022-02-05 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils
WBBL
2022-02-09 16:30
Aistes LSMU Kaunas
TTT Rīga
Kauņa
WBBL
2022-02-13 19:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-16 19:00
TTT Rīga
Šiauliai
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-26 17:00
Kibirkštis MRU
TTT Rīga
Viļņa
WBBL
2022-02-27 15:00
Šiauliai
TTT Rīga
Šauļi
WBBL
2022-03-03 18:00
TTT Rīga
BJBS Rīga juniores
Rīdzene
WBBL
2022-03-06 15:00
Neptūnas Klaipeda
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-03-26 17:00
TTT Rīga
RSU
Jonava
WBBL
2022-03-27 17:00
Kibirkštis MRU
TTT Rīga
Jonava
WBBL
2022-10-16 18:00
Kibirkštis Vilnius
TTT Rīga
Jeep arena
WBBL
2022-10-19 18:00
Neptūnas Klaipeda
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-11-05 19:00
TTT Rīga
TalTech Tallinn
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-11-17 19:30
RSU
TTT Rīga
OSC
WBBL
2022-11-19 19:00
TTT Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-12-01 18:00
Šiauliai-Vilmers
TTT Rīga
Šauļi
WBBL
2022-12-04 17:00
TTT Rīga
BS Rīga juniores/LU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-12-07 18:00
LCC International University
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-12-14 16:00
Aistes LSMU
TTT Rīga
Kauņa
WBBL
2022-12-18 19:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-01-12 19:00
BS Rīga juniores/LU
TTT Rīga
Rīdzene
WBBL
2023-01-14 17:00
TTT Rīga
Aistes LSMU
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-01-18 16:45
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2023-01-20 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2023-01-28 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils
WBBL
2023-02-18 15:00
TalTech Tallinn
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2023-02-25 14:00
TTT Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-03-02 18:00
LCC International University
TTT Rīga
Klaipēda
WBBL
2023-03-05 14:00
TTT Rīga
Audentes
Audentes
WBBL
2023-03-11 13:00
Šiauliai-Vilmers
TTT Rīga
Šauļi
WBBL
2023-03-31 18:00
TTT Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2022-04-08 16:00
TTT Rīga
Daugavpils Universitāte
Liepājas Olimpiskais centrs
LSBL
2022-04-09 16:30
TTT Rīga
RSU
Liepājas Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-12-01 21:00
TTT Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT Rīga
Žirona
EuroLeague Women
2021-01-19 18:00
Uni Girona
TTT Rīga
Skio
EuroLeague Women
2021-01-21 21:00
TTT Rīga
Famila Schio
Skio
EuroLeague Women
2021-01-22 18:00
TTT Rīga
UGMK
Skio
EuroLeague Women
2021-10-06 19:00
TTT Rīga
UGMK
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-10-13 21:30
Perfumerias Avenida
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2021-10-21 17:30
TTT Rīga
MBA Moscow
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-10-27 17:00
TTT Rīga
Reyer Venezia
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-11-02 21:00
BLMA
TTT Rīga
Monpeljē
EuroLeague Women
2021-11-24 19:00
TTT Rīga
USK Praha
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-12-01 19:00
KSC Szekszard
TTT Rīga
Szekszard
EuroLeague Women
2021-12-08 16:00
UGMK
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2021-12-15 19:00
TTT Rīga
Perfumerias Avenida
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2021-12-21 18:00
MBA Moscow
TTT Rīga
Krilatska
EuroLeague Women
2022-01-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2022-02-02 19:00
TTT Rīga
BLMA
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2022-02-19 19:00
USK Praha
TTT Rīga
Kralovka
EuroLeague Women
2022-02-23 20:00
TTT Rīga
KSC Szekszard
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague Women
2022-03-08 18:00
Fenerbahce
TTT Rīga
Istanbul
EuroLeague Women
2022-03-10 18:00
TTT Rīga
Fenerbahce
Istanbul
LSBL
2021-10-08 19:30
Valmiera Glass VIA/BVBS
RBJSS Rīdzene
Valmieras 5. vidusskola
LSBL
2021-10-21 19:30
Jelgava
RBJSS Rīdzene
Jelgavas sporta halle
LSBL
2021-10-30 12:00
RBJSS Rīdzene
Dimantu akadēmija
Fēnikss
LSBL
2021-11-27 11:00
RBJSS Rīdzene
Jūrmala
Fēnikss
LSBL
2021-12-02 19:00
Jugla
RBJSS Rīdzene
Jugla
LSBL
2021-12-11 11:00
RBJSS Rīdzene
Latvija U16
Šampēteris
LSBL
2021-12-12 19:00
Saldus
RBJSS Rīdzene
Saldus
LSBL
2021-12-18 12:00
RBJSS Rīdzene
Valmiera Glass VIA/BVBS
Šampēteris
LSBL
2022-01-13 19:30
Jelgava
RBJSS Rīdzene
Jelgavas sporta halle
LSBL
2022-01-15 12:00
RBJSS Rīdzene
Jelgava
Šampēteris
LSBL
2022-01-22 18:30
Dimantu akadēmija
RBJSS Rīdzene
Ogres basketbola skola
LSBL
2022-02-12 00:00
RBJSS Rīdzene
Ogres Kolibri
Šampēteris
LSBL
2022-02-13 14:00
Latvija U16
RBJSS Rīdzene
Olimpiskais sporta centrs
LSBL
2022-02-17 19:30
Jūrmala
RBJSS Rīdzene
Jūrmalas Valsts ģimnāzija
LSBL
2022-02-26 00:00
RBJSS Rīdzene
Jugla
Šampēteris
LSBL
2022-03-05 00:00
Dimantu akadēmija
RBJSS Rīdzene
Šampēteris
LSBL
2022-03-19 00:00
RBJSS Rīdzene
Saldus
Šampēteris
LSBL
2022-03-29 19:00
RBJSS Rīdzene
BJBS Rīga juniores 2
Imantas vidusskola
LSBL
2022-10-22 00:00
RBJSS Rīdzene
Jelgava-BJSS
Depo
LSBL
2022-11-05 00:00
RBJSS Rīdzene
Jūrmala
Depo
LSBL
2022-11-09 19:30
Valmiera Glass/ViA/BVBS
RBJSS Rīdzene
Valmieras 5. vidusskola
LSBL
2022-11-25 18:00
RTU
RBJSS Rīdzene
Depo
LSBL
2022-12-06 12:00
Jugla
RBJSS Rīdzene
Juglas sporta nams
LSBL
2022-12-10 00:00
RBJSS Rīdzene
Ventspils sporta skola Spars
Depo
LSBL
2023-04-01 00:00
RBJSS Rīdzene
BS Rīga juniores 2
Depo