Līga, daudz laimes!

Basketbola klubs "TTT Rīga" dzimšanas dienā sveic komandas ārsti Līgu Folkmani.

Līga, vēlam Tev labu veselību, priecīgus bērnus un mīlošu vīru!

 

Foto: Argo Luigas

Kalendārs

WBBL
0000-00-00 00:00
RSU
TTT-Rīga
Birštonas
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT-Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT-Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT-Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT-Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT-Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT-Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT-Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT-Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT-Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT-Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT-Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT-Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT-Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT-Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT-Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT-Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT-Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT-Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT-Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT-Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT-Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT-Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT-Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT-Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT-Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT-Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT-Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT-Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT-Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT-Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT-Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT-Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT-Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT-Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT-Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT-Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT-Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT-Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT-Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT-Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT-Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT-Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT-Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT-Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT-Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT-Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT-Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT-Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT-Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT-Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT-Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT-Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT-Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT-Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-02-10 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT-Rīga
Rīdzene
WBBL
2021-02-13 17:00
Latvijas Universitāte
TTT-Rīga
OSC
WBBL
2021-02-17 18:00
TTT-Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-02-20 12:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-02-23 18:00
TTT-Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-03-06 17:00
RSU
TTT-Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2021-03-09 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT-Rīga
DSN
WBBL
2021-03-11 00:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-03-17 00:00
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2021-03-21 12:00
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
LOC
WBBL
2021-03-24 00:00
TTT-Rīga
RSU
DSN
WBBL
2021-04-17 12:00
Latvijas Universitāte
TTT-Rīga
OSC
WBBL
2021-04-24 14:00
TTT-Rīga
BJBS Rīga juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-04-25 15:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-02 14:00
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-09 14:00
TTT-Rīga
Aistes LSMU Kaunas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-10-16 18:30
RSU
TTT-Rīga
Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2021-11-20 16:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-21 12:00
TalTech
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-27 16:00
TTT-Rīga
TalTech
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-04 14:00
TTT-Rīga
Tallinn University
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-11 14:00
TTT-Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-18 14:00
TTT-Rīga
LCC Tarptautinis Universitetas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-28 19:00
TTT-Rīga
Kibirkštis MRU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-04 18:00
LCC Tarptautinis Universitetas
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-01-08 19:00
TTT-Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-15 19:00
TTT-Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-22 12:00
BJBS Rīga juniores
TTT-Rīga
Rīdzene
WBBL
2022-02-05 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT-Rīga
Daugavpils
WBBL
2022-02-09 16:30
Aistes LSMU Kaunas
TTT-Rīga
Kauņa
WBBL
2022-02-13 19:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-16 19:00
TTT-Rīga
Šiauliai
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-26 17:00
Kibirkštis MRU
TTT-Rīga
Viļņa
WBBL
2022-02-27 15:00
Šiauliai
TTT-Rīga
Šauļi
WBBL
2022-03-03 18:00
TTT-Rīga
BJBS Rīga juniores
Rīdzene
WBBL
2022-03-06 15:00
Neptūnas Klaipeda
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-03-26 17:00
TTT-Rīga
RSU
Jonava
WBBL
2022-03-27 17:00
Kibirkštis MRU
TTT-Rīga
Jonava
WBBL
2022-10-16 18:00
Kibirkštis Vilnius
TTT-Rīga
Jeep arena
WBBL
2022-10-19 18:00
Neptūnas Klaipeda
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-11-05 19:00
TTT-Rīga
TalTech Tallinn
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-11-12 00:00
Audentes
TTT-Rīga
Audentes
WBBL
2022-11-17 19:30
RSU
TTT-Rīga
OSC
WBBL
2022-11-19 19:00
TTT-Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-12-01 18:00
Šiauliai-Vilmers
TTT-Rīga
Šauļi
WBBL
2022-12-04 17:00
TTT-Rīga
BS Rīga juniores/LU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-12-07 18:00
LCC International University
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-12-14 16:00
Aistes LSMU
TTT-Rīga
Kauņa
WBBL
2022-12-18 19:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-01-12 19:00
BS Rīga juniores/LU
TTT-Rīga
Rīdzene
WBBL
2023-01-14 17:00
TTT-Rīga
Aistes LSMU
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-01-18 16:45
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2023-01-20 16:00
TTT-Rīga
Kibirkštis Vilnius
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2023-01-28 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT-Rīga
Daugavpils
WBBL
2023-02-18 15:30
TalTech Tallinn
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2023-02-22 19:30
TTT-Rīga
RSU
OSC
WBBL
2023-02-25 18:00
TTT-Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-03-03 19:30
TTT-Rīga
LCC International University
Oskara Kalpaka vidusskola
WBBL
2023-03-05 20:00
TTT-Rīga
Audentes
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-03-16 18:00
TTT-Rīga
Šiauliai-Vilmers
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-03-21 19:45
TTT-Rīga
Aistes LSMU
OSC
WBBL
2023-03-25 15:00
Aistes LSMU
TTT-Rīga
Kauņa
WBBL
2023-04-01 15:30
RSU
TTT-Rīga
Birštonas
WBBL
2023-04-02 15:30
Kibirkštis Vilnius
TTT-Rīga
Birštonas
WBBL
2023-10-08 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT-Rīga
Daugavpils Sporta pils
WBBL
2023-10-14 12:00
RSU
TTT-Rīga
"Rimi" Olimpiskais centrs
WBBL
2023-10-29 11:30
Šiauliai-Vilmers
TTT-Rīga
Šauļi
WBBL
2023-11-15 16:00
Kibirkstis Vilnius
TTT-Rīga
"Jeep“ arena, Ozo g. 14, Vilnius
WBBL
2023-11-19 14:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
O. Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskola
WBBL
2023-11-25 15:30
TTT-Rīga
LCC International University Klaipeda
Daugavas Sporta nams
WBBL
2023-12-05 19:45
BJBS Rīga Juniores/LU
TTT-Rīga
Rīdzene, Barona 97c
WBBL
2023-12-08 19:40
TTT-Rīga
RSU
Rimi Olimpiskais centrs
WBBL
2023-12-16 18:00
TTT-Rīga
Neptunas-Amberton Klaipeda
O. Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskola
WBBL
2024-01-06 15:00
TTT-Rīga
TTT Juniores Rīga
Daugavas Sporta nams
WBBL
2024-01-14 15:00
TTT-Rīga
Kibirkštis Vilnius
Daugavas Sporta nams
WBBL
2024-01-23 18:30
LCC International University Klaipeda
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2024-01-28 16:30
TTT-Rīga
Šiauliai-Vilmers
Daugavas Sporta nams
WBBL
2024-02-03 18:30
TTT-Rīga
MKK Panevežys
Daugavas Sporta nams
WBBL
2024-02-18 13:00
Aistes-LSMU Kaunas
TTT-Rīga
Kauņa
WBBL
2024-02-25 12:30
TTT-Rīga
Aistes-LSMU Kaunas
O. Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskola
WBBL
2024-03-06 18:30
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2024-03-08 19:00
TTT-Rīga
TTT Juniores Rīga
Rimi OC-2
WBBL
2024-03-13 00:00
Neptunas-Amberton Klaipeda
TTT-Rīga
Klaipēda
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT-Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT-Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT-Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT-Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT-Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT-Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT-Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT-Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2022-04-08 16:00
TTT-Rīga
Daugavpils Universitāte
Liepājas Olimpiskais centrs
LSBL
2022-04-09 16:30
TTT-Rīga
RSU
Liepājas Olimpiskais centrs
LSBL
2023-04-09 18:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
LSBL
2023-04-12 18:30
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
LSBL
2023-04-19 19:30
RSU
TTT-Rīga
OSC
LSBL
2023-04-23 17:00
TTT-Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
EuroCup
2023-10-11 19:30
TTT-Rīga
MBK Ružomberok
Salaspils Sporta nams
EuroCup
2023-10-17 18:30
Olympiacos SFP
TTT-Rīga
Peace and Friendship Stadium
EuroCup
2023-10-25 18:30
Melikgazi Kayseri
TTT-Rīga
Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi
EuroCup
2023-11-01 19:00
MBK Ružomberok
TTT-Rīga
Sportova Hala Koniaren, Ružomberoka, Slovākija
EuroCup
2023-11-22 19:00
TTT-Rīga
Olympiacos SFP
"Rimi" Olimpiskais centrs
EuroCup
2023-11-29 19:00
TTT-Rīga
Melikgazi Kayseri
"Rimi" Olimpiskais centrs
EuroCup
2023-12-13 18:00
Olympiacos SFP
TTT-Rīga
Peace and Friendship Stadium
EuroCup
2023-12-20 19:00
TTT-Rīga
Olympiacos SFP
"Rimi" Olimpiskais centrs
EuroCup
2024-01-10 21:00
Roche Vendee Basket
TTT-Rīga
Halle des Sports les Oudairies
EuroCup
2024-01-18 19:00
TTT-Rīga
Roche Vendee Basket
"Rimi" Olimpiskais centrs
EuroCup
2024-02-22 19:30
TTT-Rīga
Umana Rayer Venice
Rimi Olimpiskais centrs
EuroCup
2024-02-29 20:30
Umana Rayer Venice
TTT-Rīga
Palasport Taliercio Venezia
EuroLeague
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT-Rīga
EuroLeague
2018-10-09 19:30
TTT-Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT-Rīga
Venēcija
EuroLeague
2018-10-24 20:00
TTT-Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT-Rīga
Turkey
EuroLeague
2018-11-07 20:00
TTT-Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-11-28 19:30
TTT-Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT-Rīga
Athens
EuroLeague
2018-12-13 19:30
TTT-Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT-Rīga
Sopron
EuroLeague
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT-Rīga
Kurska
EuroLeague
2019-01-17 19:30
TTT-Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT-Rīga
Salamanka
EuroLeague
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT-Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT-Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague
2019-02-06 20:00
TTT-Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-02-08 19:00
TTT-Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT-Rīga
Stambula
EuroLeague
2019-02-20 19:30
TTT-Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT-Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague
2019-03-08 19:00
TTT-Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-10-16 19:00
TTT-Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT-Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague
2019-10-30 19:00
TTT-Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT-Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague
2019-11-27 19:00
TTT-Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT-Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague
2019-12-11 19:00
TTT-Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT-Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague
2020-01-08 19:00
TTT-Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT-Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague
2020-01-22 19:00
TTT-Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT-Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague
2020-02-19 19:00
TTT-Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2020-12-01 21:00
TTT-Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT-Rīga
Žirona
EuroLeague
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT-Rīga
Žirona
EuroLeague
2021-01-19 18:00
Uni Girona
TTT-Rīga
Skio
EuroLeague
2021-01-21 21:00
TTT-Rīga
Famila Schio
Skio
EuroLeague
2021-01-22 18:00
TTT-Rīga
UGMK
Skio
EuroLeague
2021-10-06 19:00
TTT-Rīga
UGMK
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-10-13 21:30
Perfumerias Avenida
TTT-Rīga
Salamanka
EuroLeague
2021-10-21 17:30
TTT-Rīga
MBA Moscow
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-10-27 17:00
TTT-Rīga
Reyer Venezia
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-11-02 21:00
BLMA
TTT-Rīga
Monpeljē
EuroLeague
2021-11-24 19:00
TTT-Rīga
USK Praha
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-12-01 19:00
KSC Szekszard
TTT-Rīga
Szekszard
EuroLeague
2021-12-08 16:00
UGMK
TTT-Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague
2021-12-15 19:00
TTT-Rīga
Perfumerias Avenida
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-12-21 18:00
MBA Moscow
TTT-Rīga
Krilatska
EuroLeague
2022-01-12 20:30
Reyer Venezia
TTT-Rīga
Venēcija
EuroLeague
2022-02-02 19:00
TTT-Rīga
BLMA
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2022-02-19 19:00
USK Praha
TTT-Rīga
Kralovka
EuroLeague
2022-02-23 20:00
TTT-Rīga
KSC Szekszard
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2022-03-08 18:00
Fenerbahce
TTT-Rīga
Istanbul
EuroLeague
2022-03-10 18:00
TTT-Rīga
Fenerbahce
Istanbul
EuroLeague
2023-09-20 19:00
ACS Sepsi-Sic
TTT-Rīga
Sepsi Arena
EuroLeague
2023-09-27 19:00
TTT-Rīga
ACS Sepsi-Sic
Rīga