Menai izcila galotne, TTT basketbolistes Eiropas kausā atgriežas ar uzvaru

Basketbola klubs "TTT Rīga" (1-0) ceturtdien, 29. oktobrī, Eiropas kausa izcīņas mājas spēlē uzvarēja Turcijas komandu "Orduspor" ar rezultātu 75:69. Nākamajā spēlē 4. novembrī rīdzinieces viesos sacentīsies pret Zviedrijas čempionāta līderēm "Udominate Basket". Izslēgšanas spēlēm kvalificēsies B grupas divas spēcīgākās komandas.

Pirmā cīņa B grupā tika aizvadīta trešdien Zviedrijas ziemeļos. “Udominate Basket” savā laukumā pagarinājumā zaudēja trīskārtējām Eiropas kausa ieguvējām “Dynamo Moscow” ar 84:87. Krievijas valstsvienības centra spēlētāja Ksenija Tihoņenko guva 24 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas.

“Orduspor” šogad pulcēts spēcīgākais sastāvs kluba vēsturē. Pirms jaunās sezonas Ordu vadība piesaistīja virkni Eirolīgas un WNBA līmeņa spēlētāju, savukārt kapteines groži tika uzticēti Turcijas valstsvienībai veterānei Gulsai Akajai. Cīņā pret “Bešiktaš” viņa guva savainojumu un Rīgā nespēlēja, taču turcietes tāpat uzskatāmas par B grupas favorītēm.

TTT uzvaru izcīnīja Turcijas valsts svētkos, Republikas dienā.

Starta piecnieki

TTT Rīga: Kārtere, Krastiņa, Aizsila, Mena, Meļņika
Orduspor: Vanderslūta, Kavurmačiolu, Mosa, Milovanoviča, Krivačeviča

Aigara Neripa un Jāņa Nešpora komanda aizvadīja perfektu pirmo ceturtdaļu. Mazās spēlētājas Sidnija Kārtere un Ieva Krastiņa atklāja rēķinu ar precīziem metieniem no distances, bet desmitminūtes turpinājumā lieliski sadarbojās visa komanda. Aizsardzes un uzbrucējas regulāri iespēlēja bumbu garajām spēlētājām, kuras groza apakšā darbojās praktiski nekļūdīgi (9:4 un 11:6). Ceturtdaļas vidū metienu precizitāte apsīka un viešņas izrāvās priekšā – 11:12, taču TTT ātri atguva vadību. Garās spēlētājas spēja labi atrast partneres perimetrā, bet brīvos metienus mājinieces realizēja ar augstu precizitāti. Pēc Menas atspēles Krastiņai izdevās panākt divciparu pārsvaru – 27:16.

Pirmajā puslaikā TTT izmantoja trīs garo spēlētāju rotāciju, savstarpēji vienai otru lieliski papildinot Ievai Kūlītei, Kristenai Menai un Zentai Meļņikai. Pēc vairākām neveiksmīgām uzbrukumu apmaiņām Kūlītes piespēle Menai palielināja pārsvaru, bet savu grozu trīsarpus minūtes izdevās nosargāt – 29:16. Arī viešņas agresīvi aizsargājās. Tālmetienu uzbrukuma pēdējās sekundēs trāpīja Kavurmačiolu, uzbrukumā ieskrējās Vanderslūta un puse pārsvara izkusa – 29:23. TTT spēlētāja vairākas reizes kļūdījās, kamēr Kavurmačiolu trešais tālmetiens samazināja pārsvaru līdz minimumam – 29:28.

Vanderslūtas soda metiens izlīdzināja rezultātu un noslēdza 0:13 izrāvienu, bet tiesnešu saskatītais Meļņikas pārkāpums uzbrukumā deva viešņām papildus uzbrukuma tiesības. “Orduspor” savu iespēju neizmantoja, bet Kārtere uzreiz aizskrēja ātrajā uzbrukumā – 31:29. Nākamajā uzbrukumā Mena nogādāja bumbu Meļņikai – 33:29. Sāncenses ar soda metieniem trīs punktus atspēlēja, bet pēdējā bumbas kontrole beidzās ar neprecīzu Kārteres tālmetienu – 33:32.

TTT pirmajā puslaikā uzvarēja cīņā par atlēkušajām bumbām (21-17), guva vairāk punktu soda laukumā (18-14) un labāk realizēja divpunktu metienus (12/22 pret 9/23). Pārsvaru mazināja lielākais kļūdu skaits (6-9) un nelabvēlīgā soda metienu attiecība (0/0 pret 5/9). Pie soda metieniem TTT pirmo reizi tika 23. minūtē.

“Orduspor” uz brīdi izvirzījās vadībā, taču rīdzinieču mazo un garo spēlētāju veiksmīgā sadarbība ļāva atgūt iniciatīvu. Priekšējās līnijas saspēles vadītājas pienākumus sekmīgi turpināja uzņemties Kristena Mena, līdz trešās ceturtdaļas vidum izdarot piecas rezultatīvas piespēles. Par uzbrukuma bumbām lieliski cīnījās Ieva Kūlīte, taču garo spēlētāju rotāciju apgrūtināja Zentas Meļņikas ceturtā piezīme. Pretinieču spiediens neatslāba un divas minūtes pirms beigām viņas vēlreiz izrāvās priekšā – 51:52. Pusstundas izskaņā izdevās nostāvēt aizsardzībā, bet pēdējā uzbrukumā neizdevās izdarīt metienu.

Jeļena Milovanoviča divreiz panāca trīs punktu pārsvaru (51:54 un 53:56), taču Kārteres atgriešanās laukumā “Orduspor” ofensīvu pārtrauca. Iespēle Meļņikai ar sodu un ātrais uzbrukums ar realizētu brīvmetienu izlīdzināja rezultātu – 56:56. Pretinieces nākamajā uzbrukumā guva divus punktus, bet Kate Aizsila atbildēja ar trijiem – 59:58. Turpinājumā izcēlās Ieva Krastiņa. Kapteine brīvā pozīcijā atrada Lieni Priedi, bet nākamajā uzbrukumā iemeta tālmetienu – 64:58.

Mosa un Milanoviča no jauna izlīdzināja rezultātu – 64:64. TTT vadību atguva Liene Priede, bet minūti vēlāk pārsvaru palielināja Menas garāmgājiens – 68:64. Milovanoviča iemeta tālmetienu, taču kaliforniete atbildēja ar pustālo metienu – 70:67. Galotnē Mena turpināja lauzt Turcijas kluba aizsardzību, nodrošinot TTT lielisku uzvaru.

EuroCup Women, 29. oktobris, Olimpiskais sporta centrs

TTT Rīga – Orduspor 75:69 (27:16, 6:16, 18:20, 24:17)
TTT Rīga: Mena 21 (2p 8/15, 3p 1/1, 1p 2/2; 6ab, 6rp), Kārtere 19 (2p 7/9, 3p 1/3, 1p 2/3; 4ab, 5rp), Meļņika 12 (9ab), Krastiņa 11 (6ab, 6rp), Kūlīte 5 (9ab, 3rp, 3ip), Priede 4, Aizsila 3, Eibele, Eglīte, Veidere; Puriņa, Strautmane. Džarcāne, Grabe, Kudule.
Orduspor: Milovanoviča 20 (2p 7/12, 3p 2/3, 1p 0/1), Moss 18 (5ab, 4rp, 6ip), Vanderslūta 15 (4ab, 5rp, 7kļ.), Kavurmačiolu 11, Krivačeviča 5, Lembergere, Jildiza.
Tiesneši: Sergejs Mihailovs (Krievija), Sergejs Tisļenko (Ukraina), Mišels Glods (Luksemburga).
Komisārs Eiženiuss Kuglars (Polija).

Statistika. TTT Rīga 75, Orduspor 69

Metieni no spēles: 31/66 vs 27/62
2p: 25/47 vs 22/49
3p: 6/19 vs 5/13
1p: 7/9 vs 10/15
AB: 40 (10/30) vs 29 (6/23)
RP: 20 vs 13
Kļ.: 16 vs 13
PB: 8 vs 8
BM: 2 vs 2
Personiskās piezīmes: 18 vs 14
Punkti pēc kļūdām: 11 vs 9
Punkti soda laukumā: 36 vs 32
Otrās iespējas punkti: 14 vs 6
Punkti ātrajos uzbrukumos: 9 vs 11
Starta piecnieki: 66 vs 69
Rezerves: 9 vs 0

 

Kalendārs

WBBL
2015-10-17 17:00
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-11-24 00:00
TTT Rīga
Kibirkštis (Lietuva)
Rīga
LAT-EST-LTU līga
2018-12-01 13:30
TTT Rīga
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-15 14:00
Klaipedas Fortuna
TTT Rīga
Klaipēda
LAT-EST-LTU līga
2018-12-16 12:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2018-12-22 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
LAT-EST-LTU līga
2018-12-28 17:00
RSU
TTT Rīga
Rīgas 49. vidusskola
LAT-EST-LTU līga
2019-01-05 19:30
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-01-19 13:00
Ukmerges Vilkmerge (Lietuva)
TTT Rīga
Ukmerge
LAT-EST-LTU līga
2019-01-26 14:00
TTT Rīga
Klaipēdas Fortūna (Lietuva)
Elektrm Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-02 16:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
LAT-EST-LTU līga
2019-02-09 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-15 17:45
TTT Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-02-22 17:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-23 19:00
Kibirkštis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-02-26 18:00
Šiauliai Universitetas
TTT Rīga
KA Saule
LAT-EST-LTU līga
2019-03-01 17:45
TTT Rīga
Šiauliai Universitetas
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-03-09 16:00
TTT Rīga
Kibirkštis Vilnius
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-03-10 15:00
Kauno Aistes LSMU (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-03-30 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-04-03 17:30
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
"Elektrum" Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-10-05 18:30
Kibirkstis (Lietuva)
TTT Rīga
Viļņa
LAT-EST-LTU līga
2019-10-12 17:00
TTT Rīga
Kauno Aistes (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-10-26 12:00
TTT Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-11-09 14:00
Šauļu Universitāte (Lietuva)
TTT Rīga
Šauļi
LAT-EST-LTU līga
2019-11-23 14:00
TTT Rīga
Tallinas Universitāte (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-12-07 12:00
TTT Rīga
Tartu (Igaunija)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2019-12-21 14:00
TTT Rīga
Šauļu Universitāte (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2020-01-04 17:00
TTT Rīga
Kibirkstis (Lietuva)
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2020-01-11 15:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tartu
LAT-EST-LTU līga
2020-01-25 00:00
Tallinas Universitāte (Igaunija)
TTT Rīga
Tallina
LAT-EST-LTU līga
2020-02-01 17:00
TTT Rīga
Liepāja/LSSS
Elektrum Olimpiskais centrs
LAT-EST-LTU līga
2020-02-04 18:00
Liepāja/LSSS
TTT Rīga
Liepājas OC
LAT-EST-LTU līga
2020-02-08 17:00
Kauno Aistes (Lietuva)
TTT Rīga
Kauņa
EuroLeague Women
2018-10-09 19:30
TTT Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT Rīga
Venēcija
EuroLeague Women
2018-10-24 20:00
TTT Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT Rīga
Turkey
EuroLeague Women
2018-11-07 20:00
TTT Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-11-28 19:30
TTT Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT Rīga
Athens
EuroLeague Women
2018-12-13 19:30
TTT Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT Rīga
Sopron
EuroLeague Women
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT Rīga
Kurska
EuroLeague Women
2019-01-17 19:30
TTT Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT Rīga
Salamanka
EuroLeague Women
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague Women
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-02-06 20:00
TTT Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-08 19:00
TTT Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT Rīga
Stambula
EuroLeague Women
2019-02-20 19:30
TTT Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague Women
2019-03-08 19:00
TTT Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-16 19:00
TTT Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague Women
2019-10-30 19:00
TTT Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague Women
2019-11-27 19:00
TTT Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague Women
2019-12-11 19:00
TTT Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague Women
2020-01-08 19:00
TTT Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague Women
2020-01-22 19:00
TTT Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague Women
2020-02-19 19:00
TTT Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague Women
2020-02-26 00:00
Venecija (Itālija)
TTT Rīga
Venecija
WBBL
2018-10-06 13:30
TTT Juniores
G4S Noortelliga
Rīgas 49.VSK
WBBL
2018-10-09 16:30
TTT Juniores
Saldus
Elektrum OC
WBBL
2018-10-16 19:45
TTT juniores
TTT Juniores
Rīdzene
WBBL
2018-10-20 16:15
TTT Juniores
Audentes
Elektrum OC
WBBL
2018-10-25 17:45
TTT Juniores
Jelgava
Elektrum OC
WBBL
2018-10-28 13:00
TTT Juniores
Tallinn University
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2018-11-07 16:30
TTT Juniores
DU
Elektrum OC
WBBL
2018-11-09 18:30
RSU
TTT Juniores
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-11-11 18:00
Tartu
TTT Juniores
Tartu
WBBL
2018-11-17 19:00
Liepāja/LSSS
TTT Juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-11-25 17:00
Daugavpils Universitāte
TTT Juniores
Daugavpils
WBBL
2018-12-02 16:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT Juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-12-11 19:30
TTT Juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-12-13 16:30
TTT Juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-11 17:30
TTT Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-20 14:15
TTT Juniores
Tartu
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-01-26 11:30
TTT Juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-02 18:30
G4S Noortelliga
TTT Juniores
Tallina
WBBL
2019-02-03 12:00
Audentese Spordiklubi
TTT Juniores
Tallina
WBBL
2019-02-06 16:30
TTT Juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-14 19:30
TTT Juniores
SBK Liepāja/ LSSS
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-18 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT Juniores
Zemgales OC
WBBL
2019-02-24 14:00
TTT Juniores
Latvija U16
Elektrm Olimpiskais centrs
WBBL
2019-02-26 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT Juniores
Saldus
WBBL
2019-02-28 19:00
Tartu
TTT Juniores
Tartu
WBBL
2019-03-06 19:00
TTT Juniores
Daugavpils Universitāte
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-12 17:30
TTT Juniores
Latvija U16
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-03-17 15:30
TTT Juniores
Audentese Spordiklubi
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija
WBBL
2019-03-21 17:30
TTT Juniores
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-06 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT Juniores
Daugavpils
WBBL
2019-10-12 14:45
TTT Juniores
BK Saldus/Sporta skola
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-10-26 14:00
TTT Juniores
BK Jelgava/BJSS
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-15 19:00
Jūrmala
TTT Juniores
Jūrmalas Valsts Ģimnāzija.
WBBL
2019-11-23 16:00
TTT Juniores
G4S Noortelliga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-11-28 18:30
TTT Juniores
Daugavpils Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-12-04 19:00
BK Jelgava/BJSS
TTT Juniores
Jelgava
WBBL
2019-12-12 18:30
BK Saldus/Sporta skola
TTT Juniores
Saldus
WBBL
2019-12-21 12:00
TTT Juniores
Jūrmala
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-01-23 20:00
BJBS Rīga/Juniores
TTT Juniores
Rīdzene
WBBL
2020-02-09 00:00
TTT Juniores
BJBS Rīga/Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2020-02-15 17:00
G4S Noortelliga
TTT Juniores
Tallina