"TTT Rīga" Latvijas-Igaunijas līgā: 22-0 un trešais tituls pēc kārtas

"TTT Rīga" basketbolistes (22-0) svētdien, 10. aprīlī, kļuva par trīskārtējām Latvijas-Igaunijas līgas čempionēm, finālā Tallinā apspēlējot "Catz Lappeenranta" ar rezultātu 68:43.

Aigara Neripa un Jāņa Nešpora komanda prasmīgi izmantoja savus trumpjus – ātru spēli, spēcīgu priekšējo līniju un sastāva dziļumu. TTT spēlētājas pirmajā puslaikā soda laukumā guva par 18 punktiem vairāk nekā pretinieces (28-10), izcīnīja vairāk atlēkušo bumbu (21-11), turklāt rezultatīvi nospēlēja visas deviņas laukumā iznākušās basketbolistes.

Pirmās ceturtdaļas vidū TTT veica izrāvienu 11:2, panākot astoņu punktu pārsvaru – 15:7. Zenta Meļņika, Ieva Kūlīte, Kristena Mena un Rūta Veidere dominēja abos laukuma galos, pārlecot pretinieces vai apspēlējot tās viens pret vienu. Brīžos, kad “Catz” aizsardzība savilkās, garās spēlētājas atspēlēja bumbu uz āru, radot iespēju brīvam metienam vai netraucētam izrāvienam līdz grozam.

Otrās ceturtdaļas vidū TTT pārsvars sasniedza 14 punktus – 35:21. Somijas čempiones centās atbildēt ar precīziem metieniem no distances. Viņu rindās pirmajā puslaikā izcēlās tikai piecas spēlētājas, turklāt Šlota, Džonsa, Rešetko un Herisa sameta 26 no 28 komandas punktiem. Puslaika atpūtā TTT devās ar plus desmit – 38:28.

Kristena Mena trešās ceturtdaļas sākumā guva sešus punktus pēc kārtas, trāpot no visām pozīcijām un piespiežot “Catz” galvenajam trenerim Mikam Hākanam pieprasīt minūtes pārtraukumu – 44:28. Pretinieču uzbrucējas sāka agresīvāk cīnīties zem groziem un izcīnīja vairāk atlēkušo bumbu uzbrukumā. Tiesa, pie brīviem metieniem soda laukumā viņas tika reti, jo TTT spēlētājas enerģiski aizstāvējās. Pietrūka sekmju uzbrukumā – piecu minūšu laikā vienīgo grozu no spēles ātrajā izrāvienā guva Sidnija Kārtere.

Divdesmit astotajā minūtē “Catz” pietuvojās deviņu punktu attālumā (46:37), bet TTT neveiksmīgo sēriju ar pustālo metienu pārtrauca Ieva Kūlīte – 48:37. Minūti vēlāk Mena piemānīja “Catz” aizsardzes, nogādājot bumbu groza apakšā, taču Kūlītes metiens sasniedza mērķi jau pēc uzbrukuma laika beigām. Pretinieces savas iespējas izmantoja – 48:41.

Izšķirošās ceturtdaļas sākumā Anda Eibele atspēlēja bumbu Ievai Kūlītei, kura iemeta tālu divpunktu metienu. Nākamajā uzbrukumā līdz groza apakšai izlauzās Liene Priede, atjaunojot divciparu pārsvaru – 52:41. TTT nosargāja savu grozu piecās aizsardzībās pēc kārtas, taču ātri pelnīja komandas piezīmju normu.

Trīsdesmit ceturtajā minūtē Mena iespēlēja bumbu Kūlītei, kura guva divus punktus ar sodu – 55:41. Anda Eibele uzreiz piespieda Šlotu šķirties no bumbas, taču pie vēl viena guvuma tikt neizdevās. Krastiņa un Kūlīte pievienoja pa diviem punktiem katra, četras minūtes pirms pamatlaika beigām panākot plus astoņpadsmit – 59:41. Pusotru minūti vēlāk Kristena Mena pievienoja tālmetienu – 62:41.

Latvijas-Igaunijas līgas fināls, 10. aprīlis, "Audentes"

TTT Rīga – Catz Lappeenranta 68:43 (15:9, 23:19, 10:13, 20:2)
TTT: Mann 18 (2p 5/10, 3p 2/3, 1p 2/4; 4rp, 4ip), Kūlīte 13 (11ab), Krastiņa 11 (5ip), Meļņika 7 (9ab), Carter 7 (7ab), Priede 4, Veidere 4, Eibele 2, Eglīte 2, Puriņa, Aizsila. Galvenais treneris Aigars Nerips.
Catz: Reshetko 12 (12ab), Jones 10, Schlott 9, Harris 8 (9ab), Eerikinharju 2, Kalin 2, Pirttinen, Nuolikoski, Myllyoja, Juhola. Galvenais treneris Mika Haakana.
Tiesneši: Rains Pērandi, Oskars Lucis, Karolina Andersone.
Komisārs Juri Belovs.

Turnīra simboliskajā piecniekā tika iekļautas: Anda Eibele (TTT Rīga), Čandrea Džonsa (Catz Lappeenranta), Kristīne Silarāja (Vega 1/Liepāja), Mailisa Poka (1182 Tallinn) un Zenta Meļņika (TTT Rīga). Finālturnīra vērtīgākās spēlētājas balvu nopelnīja TTT kapteine Ieva Krastiņa.

Anda Eibele kļuva par četrkārtēju Latvijas-Igaunijas līgas čempioni (2013, 2014, 2015, 2016). Laura Puriņa, Ieva Kūlīte, Rūta Veidere un Baiba Eglīte izcīnīja trešo titulu pēc kārtas (2014, 2015, 2016). Otrais panākums Sidnijai Kārterei (2014, 2016), Zentai Meļņikai un Ievai Krastiņai (2015, 2016), bet Kate Aizsila, Kristena Mena un Liene Priede par čempionēm kļuva pirmo reizi.

Statistika. TTT Rīga 68, Catz Lappeenranta 43

Metieni no spēles: 30/67 vs 15/60
2p: 26/53 vs 11/45
3p: 4/14 vs 4/15
1p: 4/8 vs 9/9
AB: 43 (13/30) vs 40 (15/25)
RP: 14 vs 8
Kļ.: 11 vs 20
PB: 7 vs 4
BM: 6 vs 3
Personiskās piezīmes: 17 vs 17
Punkti pēc kļūdām: 16 vs 10
Punkti ātrajos uzbrukumos: 6 vs 0
Punkti soda laukumā: 42 vs 14
Otrās iespējas punkti: 8 vs 10
Starta piecinieki: 42 vs 39
Rezerves: 26 vs 4

Kalendārs un rezultāti

Piektdiena, 8. aprīlis
1182 Tallinn – TTT juniores 75:58
Vega 1/Liepāja – RSU/Merks 60:55

Sestdiena, 9. aprīlis
TTT Rīga – 1182 Tallinn 87:66
Catz Lappeenranta – Vega 1/Liepāja 75:55

Svētdiena, 10. aprīlis
1182 Tallinn – Vega 1/Liepāja 71:78
TTT Rīga – Catz Lappeenranta 68:43

Kalendārs

WBBL
0000-00-00 00:00
RSU
TTT-Rīga
Birštonas
WBBL
2015-10-17 17:00
TTT-Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-10-25 16:00
Tallinas Universitāte
TTT-Rīga
Igaunija, Tallina
WBBL
2015-10-31 16:00
TTT-Rīga
VEGA 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT-Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-15 14:00
TTT-Rīga
SK Cēsis
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-11-25 19:00
Tartu Universitāte
TTT-Rīga
Igaunija
WBBL
2015-12-05 17:00
TTT-Rīga
LU
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-13 14:30
TTT-Rīga
Audentes
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2015-12-20 13:00
RSU Merks
TTT-Rīga
Rīga, Hanzas vsk.
WBBL
2015-12-21 12:30
Latvija U16
TTT-Rīga
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-01-23 17:00
TTT-Rīga
Tallinn University
OSC
WBBL
2016-01-31 14:00
Catz Lappeenranta
TTT-Rīga
Lappeenranta
WBBL
2016-02-07 16:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallina
WBBL
2016-02-13 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas OC
WBBL
2016-02-27 19:30
1182 Tallinn
TTT-Rīga
Tallina, Audentes
WBBL
2016-03-05 18:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-10 19:45
TTT Riga/Juniores
TTT-Rīga
Rīga, Rīdzene
WBBL
2016-03-16 17:45
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-03-19 12:00
TTT-Rīga
TTT Rīga Juniores
Rīga, OSC
WBBL
2016-03-25 17:45
TTT-Rīga
1182 Tallinn
Rīga, Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2016-04-05 19:30
TTT-Rīga
RSU/Merks
OSC
WBBL
2016-04-09 15:30
TTT-Rīga
1182 Tallinn
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-10 18:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
Tallina, Audentes
WBBL
2016-04-12 19:30
RSU/Merks
TTT-Rīga
Daugavas SN
WBBL
2016-04-20 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-23 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2016-04-26 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-10-15 17:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-16 11:00
G4S Noorteliiga
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2016-10-19 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
OSC
WBBL
2016-10-29 17:00
TTT-Rīga
TTT juniores
OSC
WBBL
2016-11-05 14:00
TTT-Rīga
Tartu University/Kalev
OSC
WBBL
2016-11-12 14:00
FCR Media/Rapla
TTT-Rīga
Rapla
WBBL
2016-11-26 15:15
TTT-Rīga
RSU
OSC
WBBL
2016-12-18 14:00
Latvijas Universitāte
TTT-Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2016-12-21 17:45
Latvijas U16 izlase
TTT-Rīga
OSC
WBBL
2017-01-14 16:00
TTT-Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-28 17:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-01-29 14:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-02 18:30
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-09 18:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-18 12:00
RSU
TTT-Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-02-22 17:30
TTT-Rīga
RSU
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-01 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-03-04 14:00
Catz Lappeenranta
TTT-Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-05 14:00
Catz Lappeenranta
TTT-Rīga
Lappeenranta
WBBL
2017-03-15 17:45
RSU
TTT-Rīga
Hanzas vidusskola
WBBL
2017-03-22 17:00
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-05 17:45
TTT-Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-08 19:00
TTT-Rīga
FCR Media/Rapla
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-09 18:00
TTT-Rīga
Catz Lappeenranta
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-12 17:45
TTT juniores
TTT-Rīga
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-19 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-22 19:30
Vega 1/Liepāja
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2017-04-25 19:30
TTT-Rīga
Vega 1/Liepāja
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2017-10-07 17:00
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum OC
WBBL
2017-11-05 17:00
TTT-Rīga
Tallinn University
Elektrum OC
WBBL
2017-11-08 17:45
TTT-Rīga
TTT juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-11 19:00
TTT-Rīga
RSU
Elektrum OC
WBBL
2017-11-12 11:00
TTT-Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum OC
WBBL
2017-11-15 19:30
RSU
TTT-Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2017-12-03 16:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2017-12-05 18:30
Liepājas Papīrs
TTT-Rīga
Liepājas OC
WBBL
2017-12-12 17:45
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2017-12-19 17:45
Latvijas Universitāte
TTT-Rīga
Elektrum OC
WBBL
2018-01-20 15:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2018-01-24 18:30
Liepājas Papīrs
TTT-Rīga
Liepājas OC
WBBL
2018-01-27 17:30
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum OC
WBBL
2018-02-03 11:30
TTT-Rīga
TTT juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-09 17:45
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-10 16:00
TTT juniores
TTT-Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-14 17:45
TTT-Rīga
RSU
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-02-21 17:45
TTT-Rīga
Tallinn University
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-02 18:00
RSU
TTT-Rīga
Rīgas Hanzas vsk.
WBBL
2018-03-10 17:00
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-03-24 16:00
TTT-Rīga
TTT juniores
Liepājas OC
WBBL
2018-03-25 17:30
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Liepājas OC
WBBL
2018-04-04 17:45
TTT-Rīga
TTT Rīga Juniores
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-06 17:45
TTT Rīga Juniores
TTT-Rīga
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-14 17:00
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-18 18:30
Liepājas Papīrs
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2018-04-21 17:00
TTT-Rīga
Liepājas Papīrs
Elektrum Olimpiskais centrs
WBBL
2019-04-06 13:00
TTT-Rīga
TTT juniores
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2019-04-10 17:30
TTT-Rīga
TTT juniores
"Elektrum" Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-03 16:30
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2020-10-09 18:30
RSU
TTT-Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2020-10-16 19:30
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2020-11-06 19:00
TTT-Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-02-10 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT-Rīga
Rīdzene
WBBL
2021-02-13 17:00
Latvijas Universitāte
TTT-Rīga
OSC
WBBL
2021-02-17 18:00
TTT-Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-02-20 12:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-02-23 18:00
TTT-Rīga
BJBS Rīga juniores
DSN
WBBL
2021-03-06 17:00
RSU
TTT-Rīga
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2021-03-09 18:00
BJBS Rīga juniores
TTT-Rīga
DSN
WBBL
2021-03-11 00:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
DSN
WBBL
2021-03-17 00:00
TTT-Rīga
Latvijas Universitāte
DSN
WBBL
2021-03-21 12:00
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
LOC
WBBL
2021-03-24 00:00
TTT-Rīga
RSU
DSN
WBBL
2021-04-17 12:00
Latvijas Universitāte
TTT-Rīga
OSC
WBBL
2021-04-24 14:00
TTT-Rīga
BJBS Rīga juniores
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-04-25 15:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-02 14:00
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2021-10-09 14:00
TTT-Rīga
Aistes LSMU Kaunas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-10-16 18:30
RSU
TTT-Rīga
Olimpiskais sporta centrs
WBBL
2021-11-20 16:00
Tallinn University
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-21 12:00
TalTech
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2021-11-27 16:00
TTT-Rīga
TalTech
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-04 14:00
TTT-Rīga
Tallinn University
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-11 14:00
TTT-Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-18 14:00
TTT-Rīga
LCC Tarptautinis Universitetas
Daugavas sporta nams
WBBL
2021-12-28 19:00
TTT-Rīga
Kibirkštis MRU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-04 18:00
LCC Tarptautinis Universitetas
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-01-08 19:00
TTT-Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-15 19:00
TTT-Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-01-22 12:00
BJBS Rīga juniores
TTT-Rīga
Rīdzene
WBBL
2022-02-05 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT-Rīga
Daugavpils
WBBL
2022-02-09 16:30
Aistes LSMU Kaunas
TTT-Rīga
Kauņa
WBBL
2022-02-13 19:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-16 19:00
TTT-Rīga
Šiauliai
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-02-26 17:00
Kibirkštis MRU
TTT-Rīga
Viļņa
WBBL
2022-02-27 15:00
Šiauliai
TTT-Rīga
Šauļi
WBBL
2022-03-03 18:00
TTT-Rīga
BJBS Rīga juniores
Rīdzene
WBBL
2022-03-06 15:00
Neptūnas Klaipeda
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-03-26 17:00
TTT-Rīga
RSU
Jonava
WBBL
2022-03-27 17:00
Kibirkštis MRU
TTT-Rīga
Jonava
WBBL
2022-10-16 18:00
Kibirkštis Vilnius
TTT-Rīga
Jeep arena
WBBL
2022-10-19 18:00
Neptūnas Klaipeda
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-11-05 19:00
TTT-Rīga
TalTech Tallinn
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-11-12 00:00
Audentes
TTT-Rīga
Audentes
WBBL
2022-11-17 19:30
RSU
TTT-Rīga
OSC
WBBL
2022-11-19 19:00
TTT-Rīga
Daugavpils Universitāte
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-12-01 18:00
Šiauliai-Vilmers
TTT-Rīga
Šauļi
WBBL
2022-12-04 17:00
TTT-Rīga
BS Rīga juniores/LU
Daugavas sporta nams
WBBL
2022-12-07 18:00
LCC International University
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2022-12-14 16:00
Aistes LSMU
TTT-Rīga
Kauņa
WBBL
2022-12-18 19:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-01-12 19:00
BS Rīga juniores/LU
TTT-Rīga
Rīdzene
WBBL
2023-01-14 17:00
TTT-Rīga
Aistes LSMU
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-01-18 16:45
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2023-01-20 16:00
TTT-Rīga
Kibirkštis Vilnius
Rīgas 49. vidusskola
WBBL
2023-01-28 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT-Rīga
Daugavpils
WBBL
2023-02-18 15:30
TalTech Tallinn
TTT-Rīga
Tallinn
WBBL
2023-02-22 19:30
TTT-Rīga
RSU
OSC
WBBL
2023-02-25 18:00
TTT-Rīga
Neptūnas Klaipeda
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-03-03 19:30
TTT-Rīga
LCC International University
Oskara Kalpaka vidusskola
WBBL
2023-03-05 20:00
TTT-Rīga
Audentes
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-03-16 18:00
TTT-Rīga
Šiauliai-Vilmers
Daugavas sporta nams
WBBL
2023-03-21 19:45
TTT-Rīga
Aistes LSMU
OSC
WBBL
2023-03-25 15:00
Aistes LSMU
TTT-Rīga
Kauņa
WBBL
2023-04-01 15:30
RSU
TTT-Rīga
Birštonas
WBBL
2023-04-02 15:30
Kibirkštis Vilnius
TTT-Rīga
Birštonas
WBBL
2023-10-08 14:00
Daugavpils Universitāte
TTT-Rīga
Daugavpils Sporta pils
WBBL
2023-10-14 12:00
RSU
TTT-Rīga
"Rimi" Olimpiskais centrs
WBBL
2023-10-29 11:30
Šiauliai-Vilmers
TTT-Rīga
Šauļi
WBBL
2023-11-15 16:00
Kibirkstis Vilnius
TTT-Rīga
"Jeep“ arena, Ozo g. 14, Vilnius
WBBL
2023-11-19 14:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
O. Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskola
WBBL
2023-11-25 15:30
TTT-Rīga
LCC International University Klaipeda
Daugavas Sporta nams
WBBL
2023-12-05 19:45
BJBS Rīga Juniores/LU
TTT-Rīga
Rīdzene, Barona 97c
WBBL
2023-12-08 19:40
TTT-Rīga
RSU
Rimi Olimpiskais centrs
WBBL
2023-12-16 18:00
TTT-Rīga
Neptunas-Amberton Klaipeda
O. Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskola
WBBL
2024-01-06 15:00
TTT-Rīga
TTT Juniores Rīga
Daugavas Sporta nams
WBBL
2024-01-14 15:00
TTT-Rīga
Kibirkštis Vilnius
Daugavas Sporta nams
WBBL
2024-01-23 18:30
LCC International University Klaipeda
TTT-Rīga
Klaipēda
WBBL
2024-01-28 16:30
TTT-Rīga
Šiauliai-Vilmers
Daugavas Sporta nams
WBBL
2024-02-03 18:30
TTT-Rīga
MKK Panevežys
Daugavas Sporta nams
WBBL
2024-02-18 13:00
Aistes-LSMU Kaunas
TTT-Rīga
Kauņa
WBBL
2024-02-25 12:30
TTT-Rīga
Aistes-LSMU Kaunas
O. Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskola
WBBL
2024-03-06 18:30
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
WBBL
2024-03-08 19:00
TTT-Rīga
TTT Juniores Rīga
Rimi OC-2
WBBL
2024-03-13 00:00
Neptunas-Amberton Klaipeda
TTT-Rīga
Klaipēda
LSBL
2020-03-07 15:00
Daugavpils Universitāte
TTT-Rīga
Daugavpils olimpiskais centres
LSBL
2020-03-11 17:00
SBK Liepāja/ LSSS
TTT-Rīga
Liepājas OC
LSBL
2020-03-17 17:30
TTT-Rīga
BJBS Rīga/Juniores
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-21 12:00
TTT-Rīga
BK Jelgava/BJSS
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-03-28 00:00
BK Saldus/Sporta skola
TTT-Rīga
Saldus
LSBL
2020-03-31 17:30
TTT Rīga Juniores
TTT-Rīga
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-03 17:45
TTT-Rīga
Jūrmala
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2020-04-06 17:45
TTT-Rīga
RSU
Elektrm Olimpiskais centrs
LSBL
2022-04-08 16:00
TTT-Rīga
Daugavpils Universitāte
Liepājas Olimpiskais centrs
LSBL
2022-04-09 16:30
TTT-Rīga
RSU
Liepājas Olimpiskais centrs
LSBL
2023-04-09 18:00
TTT-Rīga
Liepāja/LSSS
Daugavas sporta nams
LSBL
2023-04-12 18:30
Liepāja/LSSS
TTT-Rīga
Liepājas Olimpiskais centrs
LSBL
2023-04-19 19:30
RSU
TTT-Rīga
OSC
LSBL
2023-04-23 17:00
TTT-Rīga
RSU
Daugavas sporta nams
EuroCup
2023-10-11 19:30
TTT-Rīga
MBK Ružomberok
Salaspils Sporta nams
EuroCup
2023-10-17 18:30
Olympiacos SFP
TTT-Rīga
Peace and Friendship Stadium
EuroCup
2023-10-25 18:30
Melikgazi Kayseri
TTT-Rīga
Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi
EuroCup
2023-11-01 19:00
MBK Ružomberok
TTT-Rīga
Sportova Hala Koniaren, Ružomberoka, Slovākija
EuroCup
2023-11-22 19:00
TTT-Rīga
Olympiacos SFP
"Rimi" Olimpiskais centrs
EuroCup
2023-11-29 19:00
TTT-Rīga
Melikgazi Kayseri
"Rimi" Olimpiskais centrs
EuroCup
2023-12-13 18:00
Olympiacos SFP
TTT-Rīga
Peace and Friendship Stadium
EuroCup
2023-12-20 19:00
TTT-Rīga
Olympiacos SFP
"Rimi" Olimpiskais centrs
EuroCup
2024-01-10 21:00
Roche Vendee Basket
TTT-Rīga
Halle des Sports les Oudairies
EuroCup
2024-01-18 19:00
TTT-Rīga
Roche Vendee Basket
"Rimi" Olimpiskais centrs
EuroCup
2024-02-22 19:30
TTT-Rīga
Umana Rayer Venice
Rimi Olimpiskais centrs
EuroCup
2024-02-29 20:30
Umana Rayer Venice
TTT-Rīga
Palasport Taliercio Venezia
EuroLeague
0000-00-00 00:00
Venecija (Itālija)
TTT-Rīga
EuroLeague
2018-10-09 19:30
TTT-Rīga
Reyer Venezia
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-10-12 20:30
Reyer Venezia
TTT-Rīga
Venēcija
EuroLeague
2018-10-24 20:00
TTT-Rīga
Dynamo Kursk (Krievija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-11-01 18:00
Hatay (Turcija)
TTT-Rīga
Turkey
EuroLeague
2018-11-07 20:00
TTT-Rīga
Avenida (Spānija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-11-28 19:30
TTT-Rīga
Carolo Basket (Francija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-12-05 00:00
Olympiacos (Grieķija)
TTT-Rīga
Athens
EuroLeague
2018-12-13 19:30
TTT-Rīga
Fenerbahce (Turcija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2018-12-20 00:00
Sopron Basket (Ungārija)
TTT-Rīga
Sopron
EuroLeague
2019-01-09 00:00
Dynamo Kursk (Krievija)
TTT-Rīga
Kurska
EuroLeague
2019-01-17 19:30
TTT-Rīga
Hatay (Turcija)
Elektrm Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-01-23 20:30
Avenida (Spānija)
TTT-Rīga
Salamanka
EuroLeague
2019-01-30 19:00
Carolo Basket (Francija)
TTT-Rīga
Charleville-Mezeres
EuroLeague
2019-02-05 16:00
UMMC Ekaterinburg
TTT-Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague
2019-02-06 20:00
TTT-Rīga
Olympiacos (Grieķija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-02-08 19:00
TTT-Rīga
UMMC Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-02-13 18:30
Fenerbahce (Turcija)
TTT-Rīga
Stambula
EuroLeague
2019-02-20 19:30
TTT-Rīga
Sopron Basket (Ungārija)
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-03-05 16:00
UGMK Ekaterinburg
TTT-Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague
2019-03-08 19:00
TTT-Rīga
UGMK Ekaterinburg
"Elektrum" Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-10-16 19:00
TTT-Rīga
ZVVZ USK Praha
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-10-23 19:15
Castors Braine
TTT-Rīga
Charleroi, Beļģija
EuroLeague
2019-10-30 19:00
TTT-Rīga
Bourges Basket
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-11-06 17:00
Cukurova Basketbol
TTT-Rīga
Mersin, Turcija
EuroLeague
2019-11-27 19:00
TTT-Rīga
UMMC Jekaterinburg
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-12-04 16:00
Nadezhda
TTT-Rīga
Orenburg, Krievija
EuroLeague
2019-12-11 19:00
TTT-Rīga
Venecija (Itālija)
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2019-12-18 20:00
ZVVZ USK Praha
TTT-Rīga
Praha, Čehija
EuroLeague
2020-01-08 19:00
TTT-Rīga
Castors Braine
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2020-01-15 21:00
Bourges Basket
TTT-Rīga
Bourges, Francija
EuroLeague
2020-01-22 19:00
TTT-Rīga
Cukurova Basketbol
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2020-01-28 16:00
UMMC Jekaterinburg
TTT-Rīga
Jekaterinburg, Krievija
EuroLeague
2020-02-19 19:00
TTT-Rīga
Nadezhda
Elektrum Olimpiskais centrs
EuroLeague
2020-12-01 21:00
TTT-Rīga
Uni Girona
Žirona
EuroLeague
2020-12-03 18:00
Famila Schio
TTT-Rīga
Žirona
EuroLeague
2020-12-04 18:00
UGMK
TTT-Rīga
Žirona
EuroLeague
2021-01-19 18:00
Uni Girona
TTT-Rīga
Skio
EuroLeague
2021-01-21 21:00
TTT-Rīga
Famila Schio
Skio
EuroLeague
2021-01-22 18:00
TTT-Rīga
UGMK
Skio
EuroLeague
2021-10-06 19:00
TTT-Rīga
UGMK
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-10-13 21:30
Perfumerias Avenida
TTT-Rīga
Salamanka
EuroLeague
2021-10-21 17:30
TTT-Rīga
MBA Moscow
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-10-27 17:00
TTT-Rīga
Reyer Venezia
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-11-02 21:00
BLMA
TTT-Rīga
Monpeljē
EuroLeague
2021-11-24 19:00
TTT-Rīga
USK Praha
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-12-01 19:00
KSC Szekszard
TTT-Rīga
Szekszard
EuroLeague
2021-12-08 16:00
UGMK
TTT-Rīga
Jekaterinburga
EuroLeague
2021-12-15 19:00
TTT-Rīga
Perfumerias Avenida
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2021-12-21 18:00
MBA Moscow
TTT-Rīga
Krilatska
EuroLeague
2022-01-12 20:30
Reyer Venezia
TTT-Rīga
Venēcija
EuroLeague
2022-02-02 19:00
TTT-Rīga
BLMA
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2022-02-19 19:00
USK Praha
TTT-Rīga
Kralovka
EuroLeague
2022-02-23 20:00
TTT-Rīga
KSC Szekszard
Olimpiskais sporta centrs
EuroLeague
2022-03-08 18:00
Fenerbahce
TTT-Rīga
Istanbul
EuroLeague
2022-03-10 18:00
TTT-Rīga
Fenerbahce
Istanbul
EuroLeague
2023-09-20 19:00
ACS Sepsi-Sic
TTT-Rīga
Sepsi Arena
EuroLeague
2023-09-27 19:00
TTT-Rīga
ACS Sepsi-Sic
Rīga